Cz En

069416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Ludvíková, Agi Klub Hopík

    Člen KA

Pes

  1. Rock and Roll Tender Flash, Border kolie

Výsledky

  1. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  2. Ne-: 3/15, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  3. Ne-Agility: 9/44, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  5. So-: Diskvalifikován

  6. So-Agility: 11/41, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  7. So-Jumping: 6/41, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  8. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  9. Agility - LA: Diskvalifikován

  10. Jumping LA: Diskvalifikován

  11. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  12. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  13. Agility A1: 7/46, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  14. Agility Squads as individual: 55/157, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  15. Jumping A1: 26/48, 29.14 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  16. Jumping Squads as Individual: 38/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  17. Power & Speed A1: 4/48, 8.21 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  18. Special Agility: 33/159, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  19. Special Jumping: 55/153, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. Tachyon Trophy A1: 12/47, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  21. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  22. Ju Agility IV: 1/27, 37.94 s, 0.31 tr. b., 5.22 m/s

  23. Ju Agility V: 3/27, 34.03 s, 0.88 tr. b., 4.85 m/s

  24. Ju Agility VI: 14/27, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  25. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  26. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  27. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  28. I Agility Open: 17/139, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  29. II Agility Open: Diskvalifikován

  30. II Jumping Open: Diskvalifikován

  31. I Jumping Open: Diskvalifikován

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  33. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška LA2: 5/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  35. Junioři L: 7/12, 57.21 s, 17.21 tr. b., 2.97 m/s

  36. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. Agility II: Diskvalifikován

  39. Agility III: Diskvalifikován

  40. Jumping I: 23/36, 42.74 s, 13.76 tr. b., 4.26 m/s

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Jumping III: 13/33, 34.89 s, 10.16 tr. b., 4.79 m/s

  43. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  44. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  47. 1 LA2: Diskvalifikován

  48. 2 LA2: Diskvalifikován

  49. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  50. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  51. Zkoušky LA2 neděle: 14/25, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  52. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  53. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  54. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  55. JUMPING 3 L: 5/42, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  56. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  57. Agility LA sobota: 26/60, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  58. Jumping LA neděle: 12/58, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. Jumping LA sobota: 23/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  60. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  61. Zkoušky LA2 neděle: 6/15, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  62. Zkoušky LA2 sobota: 8/16, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  63. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  64. Agility Ju: Diskvalifikován

  65. Agility Squads: 6/76, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  66. Hra Ju: Diskvalifikován

  67. Jumping Ju: Diskvalifikován

  68. Jumping Squads: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  69. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  70. Agility Ne - LA: 30/50, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  71. Agility So - LA: 29/50, 34.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  72. Jumping Ne - LA: 15/51, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  73. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  74. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  75. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  76. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  77. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  81. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  82. 2Q Agility: Diskvalifikován

  83. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  84. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  85. Power & speed A1: Diskvalifikován

  86. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 15/46, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  87. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  88. Agility: 17/38, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Zka - LA1: 2/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  91. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  92. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 15/30, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  93. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  94. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  95. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  96. Druhý běh LA1: 7/10, 28.65 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  97. První běh LA1: Diskvalifikován

  98. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  99. III. zkouška LA1: 7/13, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  100. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. II. zkouška LA1: 5/13, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  102. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  105. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  106. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  107. 2. Zka - LA1: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s