Cz En

069716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jesika Jurečková, Sportdogs

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Uni Katy Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Agility S: Diskvalifikován

  4. Jumping S: 1/25, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  5. Jumping S: 1/25, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  6. Tuneliáda S : 2/24, 28.18 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  7. Tuneliáda S : 2/24, 28.18 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  8. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  9. Agility 1: 1/12, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  10. Agility 2: 1/12, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  11. Jumping: 1/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  12. Jumping 1: 1/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  13. Jumping 2: 4/10, 40.07 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  14. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  15. Agility Individual: 20/65, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  16. Agility Squads as Individual: 15/68, 41.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. Jumping Individual: Diskvalifikován

  18. Jumping Squads as Individual: 32/67, 41.89 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  19. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility I: Diskvalifikován

  21. Agility II: 8/66, 47.12 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  22. Jumping I: 2/69, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  23. Jumping II: 26/64, 45.22 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  24. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  25. 1. Agility: 1/11, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  26. 1. jumping: 1/11, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  27. 2. agility: 1/11, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  28. 2. jumping: 2/11, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  29. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  30. Agility Individual: 37/67, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  31. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Individual: 10/68, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  33. Jumping Squads as Individual: 5/68, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  34. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  35. JUMPING ORIGINAL II S: 1/11, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  36. JUMPING ORIGINAL I S: 9/11, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  37. ZKOUŠKA SA3: 1/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  38. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  39. Agility S: 1/21, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  40. Jumping S: 12/21, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  41. Tuneliáda S : 3/21, 33.33 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  42. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  43. 1. zkouška: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška: 3/9, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  45. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  46. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  49. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  50. Jumping I: 1/10, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  51. Jumping II: 1/10, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  52. Jumping III: 1/10, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  53. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  54. Agility Trial I: 1/5, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  55. Agility Trial II: Diskvalifikován

  56. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  57. Agility I: 3/40, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  58. Agility II: 4/40, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  59. Jumping I: 2/41, 31.29 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  60. Jumping II: 21/39, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  61. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  62. 1. zkouška: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška: 1/3, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  64. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  65. Agility S: 1/26, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  66. Jumping S: 2/26, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  67. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  68. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  69. II zkouška A3 S: Diskvalifikován

  70. I zkouška A3 S: 2/9, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  71. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  72. 1. Jumping S: 1/22, 22.2 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  73. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  74. 3. Jumping S: 1/21, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  75. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  76. ZkA I: 5/8, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  77. ZkA II: Diskvalifikován

  78. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  79. ZkA I: 4/12, 43.57 s, 6.57 tr. b., 3.88 m/s

  80. ZkA II: 1/12, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  81. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  82. Agility I: 1/14, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  83. FINAL: Diskvalifikován

  84. Jumping I: 2/15, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  85. Jumping II: Diskvalifikován

  86. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  87. 1. Zkouška S A3: 1/3, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  88. 2. zkouška S A3: 3/3, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  89. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  90. Superfinále 1.-místo: 1/2, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  91. Turnaj I: 1/21, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  92. Turnaj II: 1/16, 26.9 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  93. Turnaj III: 1/8, 15.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  94. Turnaj IV: 2/4, 22.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  95. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  96. Agility Open: 1/30, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  97. Agility Zk: 1/13, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  98. Jumping Open: 1/30, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  99. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  100. 1. zkouška SA3: 4/9, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  101. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  102. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  103. Agility: Diskvalifikován

  104. Agility DRUZSTVA: 39/56, 45.87 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  105. Jumping: 1/57, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  106. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  107. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  108. Agility S S: 1/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  109. Jumping S S: 1/28, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  110. Zkouška SA3 SA3: 6/10, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  111. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  112. Agility Open: 10/25, 33.21 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  113. Agility Trial: 1/10, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  114. Jumping Open: 1/25, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  116. Agility 1: 1/72, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  117. Agility 2: 7/67, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  118. Agility 3: 28/71, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  119. Agility 4: Diskvalifikován

  120. Agility Trial: 4/37, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  121. Grand Final: 5/29, 41.18 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  122. Jumping 1: 8/73, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  123. Jumping 2: Diskvalifikován

  124. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  125. Jumping II S: 1/25, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  126. Jumping I. S: 1/25, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  127. Zkouška SA3: 3/10, 42.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  128. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  129. QA4 Agility: Diskvalifikován

  130. QA5 Agility: Diskvalifikován

  131. QA6 Agility: Diskvalifikován

  132. QJ4 Jumping: 15/45, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  133. QJ5 Jumping: 3/45, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  134. QJ6 Jumping: 12/42, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  136. QA1 agility: 2/53, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  137. QA2 agility: 3/53, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  138. QA3 agility: 24/52, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  139. QJ1 jumping: 9/53, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  140. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  141. QJ3 jumping: 9/53, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  142. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  143. 1. zkouška SA3: 3/6, 33.46 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  144. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  146. Agility S Ne : Diskvalifikován

  147. Agility S So : Diskvalifikován

  148. Jumping S Ne : 8/66, 32.89 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  149. Jumping S So : 19/65, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  150. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  151. Agility I: Diskvalifikován

  152. Agility II: 1/6, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  153. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  154. Zkouška č.1 SA3: 1/5, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  155. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  156. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  157. zkouška 1 SA3: 4/6, 49.85 s, 6.85 tr. b., 3.75 m/s

  158. zkouška 2 SA3: 1/6, 40.36 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  159. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  160. Agility I: 2/21, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  161. Agility II FINAL: 5/10, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  162. Jumping I: 15/21, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  163. Jumping II: 13/21, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  164. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  165. Agility Open: 1/14, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  166. Agility Trial: 1/8, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. Jumping Open: 1/14, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  168. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  169. Agility open 1 S: Diskvalifikován

  170. Agility open 2 S: Diskvalifikován

  171. Zkoušky SA2: 1/12, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  172. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  173. Agility S: Diskvalifikován

  174. Finále S Jump: 1/16, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  175. Jumping S: 1/40, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  176. Zk SA2: 1/18, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  177. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  178. Agility družstev: 3/54, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  179. Agility jednotlivců: 3/54, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  180. Jumping družstev: 7/55, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  181. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  182. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  183. Agility Small: 1/28, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  184. Jumping Small: 2/28, 27.66 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  185. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  186. Agility Open: 7/27, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  187. Agility Trial: 1/10, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  188. Jumping Open: 3/28, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  189. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  190. Agility S: 2/27, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  191. Jumping S: 14/28, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  192. Zkouška SA2: 2/12, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  193. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  194. Agility 1: Diskvalifikován

  195. Agility 2: Diskvalifikován

  196. Agility 3: 18/73, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  197. Agility 4: 5/73, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  198. Agility Trial: Diskvalifikován

  199. Jumping 1: 7/76, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  200. Jumping 2: Diskvalifikován

  201. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  202. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  203. Agility 1: Diskvalifikován

  204. Agility 2: 3/45, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  205. Jumping 1: 3/45, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  206. Jumping 2: Diskvalifikován

  207. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  208. Agility Open S: 14/26, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  209. Jump Open S: 14/27, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  210. Zkouška SA2: 1/7, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  211. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  212. Jumping 1 S: 10/26, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  213. Jumping 2 S: 3/25, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  214. Zkoušky SA2: 2/7, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  215. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  216. Agility open S: Diskvalifikován

  217. Jumping open S: 22/31, 46.71 s, 14.71 tr. b., 3.64 m/s

  218. Zkouška SA1: 1/6, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  219. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  220. Agility 1: Diskvalifikován

  221. Agility 2: 1/6, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  222. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  223. Agility Trial I: 3/4, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  224. Agility Trial II: 1/4, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  225. Agility Trial III: Diskvalifikován

  226. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  227. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  228. Agility Sm So: 5/44, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  229. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  230. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  231. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  232. 1. zkouška SA1: 2/3, 32.9 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  233. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  234. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  235. 1. zkouška SA1: 1/10, 28.38 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  236. 2. zkouška SA1: 1/10, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  237. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  238. Jumping I: 2/15, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  239. Jumping II: 4/15, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  240. Jumping III: 10/15, 40.65 s, 11.65 tr. b., 3.59 m/s