Cz En

069716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jesika Jurečková, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Uni Katy Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  2. Jumping II S: 1/25, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  3. Jumping I. S: 1/25, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  4. Zkouška SA3: 3/10, 42.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  5. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  6. QA4 Agility: Diskvalifikován

  7. QA5 Agility: Diskvalifikován

  8. QA6 Agility: Diskvalifikován

  9. QJ4 Jumping: 15/45, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  10. QJ5 Jumping: 3/45, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  11. QJ6 Jumping: 12/42, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  12. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  13. QA1 agility: 2/53, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  14. QA2 agility: 3/53, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  15. QA3 agility: 24/52, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. QJ1 jumping: 9/53, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  17. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  18. QJ3 jumping: 9/53, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  19. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  20. 1. zkouška SA3: 3/6, 33.46 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  21. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  23. Agility S Ne : Diskvalifikován

  24. Agility S So : Diskvalifikován

  25. Jumping S Ne : 8/66, 32.89 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  26. Jumping S So : 19/65, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  27. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: 1/6, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  30. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  31. Zkouška č.1 SA3: 1/5, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  32. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  33. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  34. zkouška 1 SA3: 4/6, 49.85 s, 6.85 tr. b., 3.75 m/s

  35. zkouška 2 SA3: 1/6, 40.36 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  36. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  37. Agility I: 2/21, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Agility II FINAL: 5/10, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  39. Jumping I: 15/21, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  40. Jumping II: 13/21, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  42. Agility Open: 1/14, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  43. Agility Trial: 1/8, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  44. Jumping Open: 1/14, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  46. Agility open 1 S: Diskvalifikován

  47. Agility open 2 S: Diskvalifikován

  48. Zkoušky SA2: 1/12, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  49. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  50. Agility S: Diskvalifikován

  51. Finále S Jump: 1/16, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  52. Jumping S: 1/40, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  53. Zk SA2: 1/18, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  54. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  55. Agility družstev: 3/54, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Agility jednotlivců: 3/54, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  57. Jumping družstev: 7/55, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  58. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  59. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  60. Agility Small: 1/28, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  61. Jumping Small: 2/28, 27.66 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  62. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  63. Agility Open: 7/27, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  64. Agility Trial: 1/10, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  65. Jumping Open: 3/28, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  66. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  67. Agility S: 2/27, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  68. Jumping S: 14/28, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  69. Zkouška SA2: 2/12, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  70. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  71. Agility 1: Diskvalifikován

  72. Agility 2: Diskvalifikován

  73. Agility 3: 18/73, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  74. Agility 4: 5/73, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  75. Agility Trial: Diskvalifikován

  76. Jumping 1: 7/76, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  77. Jumping 2: Diskvalifikován

  78. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  79. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  80. Agility 1: Diskvalifikován

  81. Agility 2: 3/45, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  82. Jumping 1: 3/45, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  83. Jumping 2: Diskvalifikován

  84. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  85. Agility Open S: 14/26, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  86. Jump Open S: 14/27, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  87. Zkouška SA2: 1/7, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  88. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  89. Jumping 1 S: 10/26, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  90. Jumping 2 S: 3/25, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  91. Zkoušky SA2: 2/7, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  92. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  93. Agility open S: Diskvalifikován

  94. Jumping open S: 22/31, 46.71 s, 14.71 tr. b., 3.64 m/s

  95. Zkouška SA1: 1/6, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  96. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  97. Agility 1: Diskvalifikován

  98. Agility 2: 1/6, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  99. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  100. Agility Trial I: 3/4, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  101. Agility Trial II: 1/4, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  102. Agility Trial III: Diskvalifikován

  103. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  104. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  105. Agility Sm So: 5/44, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  106. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  107. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  108. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  109. 1. zkouška SA1: 2/3, 32.9 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  110. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  111. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  112. 1. zkouška SA1: 1/10, 28.38 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  113. 2. zkouška SA1: 1/10, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  114. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  115. Jumping I: 2/15, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  116. Jumping II: 4/15, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  117. Jumping III: 10/15, 40.65 s, 11.65 tr. b., 3.59 m/s