Cz En

070016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Jeřábková

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Jessamine Erya's Elita, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  2. Agility SA: Diskvalifikován

  3. Jumping SA: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA2: 3/7, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  6. Czech Imp Jump: 14/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  7. Jumping 1: 9/24, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  8. Jumping 2: Diskvalifikován

  9. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  10. Agility S: Diskvalifikován

  11. Jumping S: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  14. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  15. Jumping 1: 4/18, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  16. Jumping 2: Diskvalifikován

  17. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  18. II. zkouška SA2 neděle: 2/8, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  19. I. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  20. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  21. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  23. 3. Jumping SA2: 1/3, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  25. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 - Small: 3/29, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  27. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  28. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. ZkA I: Diskvalifikován

  31. ZkA II: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  33. ZkA. SA2 I.: 2/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  34. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  36. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  37. 2.Zkouška SA1: 3/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  38. 3.Zkouška SA1: 1/6, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  39. Jumping S: Diskvalifikován

  40. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  41. agility S neděle: 5/21, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. Jump S neděle: 1/21, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  43. Zkouška A1 - neděle S: 2/4, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  44. Zkouška A1 - sobota - 1 S: 1/5, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  45. Zkouška A1 - sobota -2 S: Diskvalifikován

  46. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  47. Jumping S: Diskvalifikován

  48. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  49. Zkouška I. SA1: 1/6, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  50. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  51. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  53. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  54. II.zkouška SA1: 1/2, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  55. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  57. Czech Imp Jump: 6/21, 22.19 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  58. Jumping 1: Diskvalifikován

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  61. 1.SJ1: Diskvalifikován

  62. 2SJ1: 2/8, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  63. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  64. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  65. Jumping 1: Diskvalifikován

  66. Jumping 2: 15/31, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  67. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  68. III. jumping S: Diskvalifikován

  69. II. jumping S: Diskvalifikován

  70. I. jumping S: 1/20, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  71. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  72. Jumping Light: 2/7, 25.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  73. Jumping Standard: 5/11, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  74. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  75. 1. Jumping S: 14/25, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  76. 2. Jumping S: 15/25, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  77. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  78. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  79. JUMPING: Diskvalifikován

  80. Jumping II: Diskvalifikován

  81. Ztřeštěněc: Diskvalifikován

  82. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  83. Jumpy A1 - I.běh SA1: 3/7, 26.83 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  84. Jumpy A1 - II. běh SA1: Diskvalifikován

  85. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  86. III. jumping S: Diskvalifikován

  87. II. jumping S: Diskvalifikován

  88. I. jumping S: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  90. Czech Imp Jump Small: 18/28, 20.28 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  91. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  92. Jumping 2 Small: 6/28, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  93. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  94. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  95. JUMPING 2 S: 1/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  96. JUMPING 3 S: 1/19, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  97. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  98. Czech Imp Jump Small : 4/36, 21.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  99. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  100. Jumping 2 Small: Diskvalifikován