Cz En

070016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Jeřábková

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Jessamine Erya's Elita, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  2. Jumping 1 - S: 3/19, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  3. Jumping 2 - S: 5/19, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  4. Jumping 3 - S: 3/17, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  5. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  6. Agility S: 5/11, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  7. Jumping S: 3/11, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  8. Zkouška SA3: 3/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  9. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  10. Jumping S: 2/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  11. Open Agility S: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA3: 3/6, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  13. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  14. 1.zkouška SA3: 2/9, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  15. 2.zkouška SA3: 6/9, 43.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  17. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška SA3: 5/8, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  19. 3. Zkouška SA3: 1/8, 47.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  21. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  24. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  25. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  26. Zkouška SA3 III.: Diskvalifikován

  27. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  28. Agility 1 S: Diskvalifikován

  29. Agility 2 S: Diskvalifikován

  30. Agility 3 S: Diskvalifikován

  31. Agility 4 S: Diskvalifikován

  32. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  34. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  35. Agility I: 10/68, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  36. Agility II: Diskvalifikován

  37. Jumping I: 38/69, 42.07 s, 5.07 tr. b., 4.4 m/s

  38. Jumping II: Diskvalifikován

  39. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  40. 1. Agility S: Diskvalifikován

  41. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  42. 2. Agility S: 4/13, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  43. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  44. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  45. 1. Zkouška SA3: 2/3, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  46. 2. Zkouška SA3: 1/3, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  47. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  48. II. zkouška: Diskvalifikován

  49. I. zkouška: 1/3, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  50. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  51. 1. zkouška: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  54. Jumping: 14/22, 33.42 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  55. Zkouška 1: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2: Diskvalifikován

  57. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  58. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  59. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  60. Jelení Jumping S: 4/20, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  61. Jumping Short S Jacob & Joseph: 3/18, 23.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  62. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  63. 1. Zkouška SA3: 5/12, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  65. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  66. Agility S: 1/26, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  67. Jumping S: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  70. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  73. TRIAL I.: Diskvalifikován

  74. TRIAL II.: Diskvalifikován

  75. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  76. 1.zkouška: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška: Diskvalifikován

  78. Jumping: Diskvalifikován

  79. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  80. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška SA2: 1/7, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  82. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  83. SA2 I: 2/6, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  84. SA2 II: Diskvalifikován

  85. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  86. I. agility S: Diskvalifikován

  87. II. agility S: Diskvalifikován

  88. II. jumping S: Diskvalifikován

  89. I. jumping S: 12/64, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  90. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  91. TRIAL I.: 1/7, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  92. TRIAL II.: 1/7, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  93. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  94. Agility SA: Diskvalifikován

  95. Jumping SA: Diskvalifikován

  96. Zkouška SA2: 3/7, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  97. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  98. Czech Imp Jump: 14/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  99. Jumping 1: 9/24, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  100. Jumping 2: Diskvalifikován

  101. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  102. Agility S: Diskvalifikován

  103. Jumping S: Diskvalifikován

  104. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  106. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  107. Jumping 1: 4/18, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  108. Jumping 2: Diskvalifikován

  109. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  110. II. zkouška SA2 neděle: 2/8, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  111. I. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  112. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  113. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  115. 3. Jumping SA2: 1/3, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  116. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  117. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  118. Jumping 1 - Small: 3/29, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  119. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  120. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  121. Jumping Open: Diskvalifikován

  122. ZkA I: Diskvalifikován

  123. ZkA II: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  125. ZkA. SA2 I.: 2/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  126. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  128. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  129. 2.Zkouška SA1: 3/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  130. 3.Zkouška SA1: 1/6, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  131. Jumping S: Diskvalifikován

  132. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  133. agility S neděle: 5/21, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  134. Jump S neděle: 1/21, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  135. Zkouška A1 - neděle S: 2/4, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. Zkouška A1 - sobota - 1 S: 1/5, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  137. Zkouška A1 - sobota -2 S: Diskvalifikován

  138. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  139. Jumping S: Diskvalifikován

  140. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  141. Zkouška I. SA1: 1/6, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  142. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  143. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  145. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  146. II.zkouška SA1: 1/2, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  147. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  149. Czech Imp Jump: 6/21, 22.19 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  150. Jumping 1: Diskvalifikován

  151. Jumping 2: Diskvalifikován

  152. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  153. 1.SJ1: Diskvalifikován

  154. 2SJ1: 2/8, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  155. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  156. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  157. Jumping 1: Diskvalifikován

  158. Jumping 2: 15/31, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  159. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  160. III. jumping S: Diskvalifikován

  161. II. jumping S: Diskvalifikován

  162. I. jumping S: 1/20, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  163. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  164. Jumping Light: 2/7, 25.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  165. Jumping Standard: 5/11, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  166. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  167. 1. Jumping S: 14/25, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  168. 2. Jumping S: 15/25, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  169. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  170. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  171. JUMPING: Diskvalifikován

  172. Jumping II: Diskvalifikován

  173. Ztřeštěněc: Diskvalifikován

  174. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  175. Jumpy A1 - I.běh SA1: 3/7, 26.83 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  176. Jumpy A1 - II. běh SA1: Diskvalifikován

  177. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  178. III. jumping S: Diskvalifikován

  179. II. jumping S: Diskvalifikován

  180. I. jumping S: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  182. Czech Imp Jump Small: 18/28, 20.28 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  183. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 Small: 6/28, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  185. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  186. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  187. JUMPING 2 S: 1/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  188. JUMPING 3 S: 1/19, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  189. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  190. Czech Imp Jump Small : 4/36, 21.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  191. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  192. Jumping 2 Small: Diskvalifikován