Cz En

071116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Terčová, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Libby Granting Pleasure, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility L: Diskvalifikován

  3. II. agility L: Diskvalifikován

  4. II. jumping L: 1/97, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  5. I. jumping L: 6/97, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  6. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  7. Agility Spokojeného psa L: 5/34, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  8. Jacob & Joseph Jumping L: 2/33, 20.22 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  9. Jelenův Jumping L: 17/34, 31.75 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  10. PhysioDOG Agility L: 2/34, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  11. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  12. Agility Finále L_neděle: Diskvalifikován

  13. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  14. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  15. Jumping L_sobota: 3/37, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  16. LA3_neděle: Diskvalifikován

  17. LA3_sobota: Diskvalifikován

  18. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  19. Zkouška1 LA3: 9/13, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  20. Zkouška2 LA3: 1/13, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  21. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  22. Zkouška1 LA3: 2/13, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  23. Zkouška2 LA3: Diskvalifikován

  24. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  25. Agility Open: 10/125, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  26. Agility Squads as Individual: 30/137, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  27. Jumping Open: 41/136, 41.73 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  28. Jumping Squads as Individual: 41/138, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  29. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  30. LA3_1: 2/15, 43.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  31. LA3_2: Diskvalifikován

  32. LA3_3: Diskvalifikován

  33. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  34. Agility 1: Diskvalifikován

  35. Agility 2: Diskvalifikován

  36. Agility 3: 67/177, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  37. Agility 4: 11/181, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  38. Agility Trial: Diskvalifikován

  39. Jumping 1: Diskvalifikován

  40. Jumping 2: Diskvalifikován

  41. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  42. 2. Jumping L: 3/27, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  43. Zkouška LA3 I: 2/17, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  44. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  45. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  46. 1. Zkouška - LA3: 1/5, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  47. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  48. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  49. QA4 Agility: Diskvalifikován

  50. QA5 Agility: 24/96, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  51. QA6 Agility: 8/93, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  52. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  53. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  54. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  55. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  56. Zkouška LA3 I: 2/9, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  57. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  59. QA1 agility: 6/123, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  60. QA2 agility: 63/120, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  61. QA3 agility: Diskvalifikován

  62. QJ1 jumping: 10/123, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  63. QJ2 jumping: 55/122, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  64. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  65. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  66. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 9/63, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  67. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 5/28, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  68. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  69. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  70. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  71. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 5/175, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  72. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  73. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 66/170, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  74. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  75. Agility I: 39/167, 41.59 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  76. Agility II: 44/165, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  77. Jumping I: 17/169, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  78. Jumping II: Diskvalifikován

  79. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  80. LA3 I.: 2/19, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  81. LA3 II.: Diskvalifikován

  82. LA3 III.: Diskvalifikován

  83. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  84. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  87. Agility: Diskvalifikován

  88. Jumping: 6/40, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  89. Zkouška: 3/21, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  90. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  91. II. zkouška LA3: 1/28, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  92. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  94. Agility: 2/28, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Zkouška: Diskvalifikován

  97. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  98. II. zkouška LA3: 4/18, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  99. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. I. zkouška LA3: 2/18, 46.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  101. I. zkouška LA3: 3/19, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  102. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  103. Agility 1 L: Diskvalifikován

  104. Agility 2 L: 5/27, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  105. Jumping 1 L: 6/28, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  106. Jumping 2 L: 3/28, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  107. Jumping 3 L: 4/28, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  108. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  110. Zkouška III. LA3: 1/22, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  111. Zkouška II. LA3: 7/22, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  112. Zkouška I. LA3: 2/22, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  113. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  114. AGILITY: 2/39, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  115. AGILITY: 4/31, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  116. JUMPING: 4/31, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  117. JUMPING: 4/38, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  118. LA3: 1/21, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  119. LA3: 3/18, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  120. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  123. Jumping: 26/97, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  124. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  125. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  126. Agility 1: Diskvalifikován

  127. Agility 2: 36/217, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  128. Agility 4: 14/191, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  129. Agility Trial: 19/104, 39.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  130. Jumping 1: Diskvalifikován

  131. Jumping 2: Diskvalifikován

  132. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  133. QA4 Agility: Diskvalifikován

  134. QA5 Agility: Diskvalifikován

  135. QA6 Agility: 11/88, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  136. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  137. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  138. QJ6 Jumping: 33/77, 36.05 s, 6.05 tr. b., 4.83 m/s

  139. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  140. QA1 agility: Diskvalifikován

  141. QA2 agility: 53/125, 48.56 s, 12.56 tr. b., 4.24 m/s

  142. QA3 agility: Diskvalifikován

  143. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  144. QJ2 jumping: 34/126, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  145. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  146. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  147. Agility A2A3: Diskvalifikován

  148. Agility Squads as individual: 34/157, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  149. Jumping A2A3: 35/113, 40.78 s, 5.78 tr. b., 4.46 m/s

  150. Jumping Squads as Individual: 79/162, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  151. Power & Speed A2A3: 6/100, 21.73 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  152. Special Agility: 43/159, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  153. Special Jumping: 12/153, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  154. Tachyon Trophy A2A3: 6/106, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. I Agility Open: 32/139, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  157. II Agility Open: 18/137, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  158. II Jumping Open: 3/135, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  159. I Jumping Open: 23/139, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  160. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  161. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  162. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  163. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  164. Zkoukša 1 LA3: 3/20, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  165. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  166. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  167. AGILITY: Diskvalifikován

  168. AGILITY: Diskvalifikován

  169. JUMPING: 8/49, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  170. JUMPING: Diskvalifikován

  171. LA3: 3/24, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  172. LA3: 6/23, 39.27 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  174. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  175. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  176. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  177. Agility: 6/50, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  178. Agility: Diskvalifikován

  179. Finále: Diskvalifikován

  180. Jumping: 18/51, 36.68 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  181. Jumping: Diskvalifikován

  182. Zkouška LA3: 6/23, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  184. 1. zkouška LA3: 3/20, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  185. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  186. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  187. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  188. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  189. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  190. Agility: Diskvalifikován

  191. Jumping: 4/50, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  192. Zkouška LA3: 8/21, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  193. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  194. Agility LA sobota: 13/60, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  195. Jumping LA neděle: 18/62, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  196. Jumping LA sobota: 4/59, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  197. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  198. Zkoušky LA3 neděle: 8/32, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  199. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  200. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  201. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  202. 2. zkouška LA3: 7/22, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  203. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  204. II. zkouška LA3: 1/24, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  205. I. zkouška LA3: 1/24, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  206. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  207. Agility: 4/44, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  210. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  211. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  212. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  214. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  215. 1. zkouška LA3: 7/25, 43.29 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  216. 2. zkouška LA3: 1/25, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  217. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  218. Agility LA sobota: 6/60, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  219. Jumping LA neděle: 18/58, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  220. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  221. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  222. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  223. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  224. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  225. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  227. I. zkouška LA3: 7/28, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  228. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  229. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  230. 1. zkouška LA3: 3/22, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  231. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  233. AGILITY: 5/38, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  234. AGILITY: Diskvalifikován

  235. JUMPING: 2/38, 27.14 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  236. JUMPING: 9/39, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  237. LA3: 2/14, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  238. LA3: 3/13, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  239. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  240. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  241. Zkouška 2 - LA3: 2/15, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  242. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  243. Agility družstev: 13/88, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  244. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  245. Jumping družstev: Diskvalifikován

  246. Jumping jednotlivců: 47/87, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  247. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  248. Zkouška LA3: 6/26, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  249. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  250. Agility 1: Diskvalifikován

  251. Agility 2: 31/216, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  252. Agility 3: Diskvalifikován

  253. Agility 4: Diskvalifikován

  254. Agility Trial: Diskvalifikován

  255. Jumping 1: Diskvalifikován

  256. Jumping 2: Diskvalifikován

  257. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  258. QA4 agility: Diskvalifikován

  259. QA5 agility: Diskvalifikován

  260. QA6 agility: Diskvalifikován

  261. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  262. QJ5 jumping: 33/91, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  263. QJ6 jumping: 12/76, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  264. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  265. 1Q Jumping: 42/157, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  266. 2Q Agility: 10/157, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  267. 3Q Finále: Diskvalifikován

  268. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  269. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  270. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  271. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 31/121, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  272. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  273. QA1 agility: Diskvalifikován

  274. QA2 agility: Diskvalifikován

  275. QA3 agility: Diskvalifikován

  276. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  277. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  278. QJ3 jumping: 36/118, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  279. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  280. Zkouška LA3: 3/13, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  281. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  282. III. zkouška LA3: 2/13, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  283. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  284. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  285. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  286. I. zkouška LA3: 3/13, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  287. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  288. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  289. Agility 1: 27/128, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  290. Agility 2: 12/128, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  291. Jumping 1: 6/128, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  292. Jumping 2: Diskvalifikován

  293. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  294. Agility: 14/39, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  295. Agility: Diskvalifikován

  296. Fun Jumping: 12/31, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  297. Fun Jumping: Diskvalifikován

  298. Jumping: 3/36, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  299. Jumping: 30/39, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  300. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  301. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  302. AGILITY: 5/57, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  303. AGILITY: Diskvalifikován

  304. JUMPING: Diskvalifikován

  305. JUMPING: Diskvalifikován

  306. LA3: 11/25, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  307. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  308. 1. ZK LA2: 1/29, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  309. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  310. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  311. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  312. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  313. Heroutice, 3. běh: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  314. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  315. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  316. Zkouška 2 LA2: 7/33, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  317. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  318. Zkouška 1 LA2: 1/39, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  319. Zkouška 2 LA2: 1/39, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  320. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  321. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  322. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  323. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  324. ZkA. II. LA1: 1/13, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  325. ZkA. I. LA1: 1/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  327. 1. ZK LA1: 4/14, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  328. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  329. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  330. Agility LA sobota: 12/63, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  331. Jumping LA neděle: 11/63, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  332. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  333. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  334. Zkoušky LA1 neděle: 5/9, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  335. Zkoušky LA1 sobota: 3/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s