Cz En

071116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Terčová, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. Libby Granting Pleasure, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 24/96, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  4. QA6 Agility: 8/93, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  9. Zkouška LA3 I: 2/9, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  10. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  11. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  12. QA1 agility: 6/123, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  13. QA2 agility: 63/120, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  14. QA3 agility: Diskvalifikován

  15. QJ1 jumping: 10/123, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  16. QJ2 jumping: 55/122, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  17. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  18. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  19. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 9/63, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  20. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 5/28, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  21. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  22. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  23. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  24. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 5/175, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  25. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  26. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 66/170, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  28. Agility I: 39/167, 41.59 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  29. Agility II: 44/165, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  30. Jumping I: 17/169, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  31. Jumping II: Diskvalifikován

  32. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  33. LA3 I.: 2/19, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. LA3 II.: Diskvalifikován

  35. LA3 III.: Diskvalifikován

  36. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  37. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  40. Agility: Diskvalifikován

  41. Jumping: 6/40, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  42. Zkouška: 3/21, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  43. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  44. II. zkouška LA3: 1/28, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  45. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  47. Agility: 2/28, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  48. Jumping: Diskvalifikován

  49. Zkouška: Diskvalifikován

  50. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  51. II. zkouška LA3: 4/18, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. I. zkouška LA3: 2/18, 46.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  54. I. zkouška LA3: 3/19, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  55. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  56. Agility 1 L: Diskvalifikován

  57. Agility 2 L: 5/27, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  58. Jumping 1 L: 6/28, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  59. Jumping 2 L: 3/28, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  60. Jumping 3 L: 4/28, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  61. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  63. Zkouška III. LA3: 1/22, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  64. Zkouška II. LA3: 7/22, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. Zkouška I. LA3: 2/22, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  66. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  67. AGILITY: 2/39, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  68. AGILITY: 4/31, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  69. JUMPING: 4/31, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  70. JUMPING: 4/38, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  71. LA3: 1/21, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  72. LA3: 3/18, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  73. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  74. Agility: Diskvalifikován

  75. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  76. Jumping: 26/97, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  77. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  78. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  79. Agility 1: Diskvalifikován

  80. Agility 2: 36/217, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  81. Agility 4: 14/191, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  82. Agility Trial: 19/104, 39.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  83. Jumping 1: Diskvalifikován

  84. Jumping 2: Diskvalifikován

  85. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  86. QA4 Agility: Diskvalifikován

  87. QA5 Agility: Diskvalifikován

  88. QA6 Agility: 11/88, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  89. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  90. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  91. QJ6 Jumping: 33/77, 36.05 s, 6.05 tr. b., 4.83 m/s

  92. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  93. QA1 agility: Diskvalifikován

  94. QA2 agility: 53/125, 48.56 s, 12.56 tr. b., 4.24 m/s

  95. QA3 agility: Diskvalifikován

  96. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  97. QJ2 jumping: 34/126, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  98. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  99. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  100. Agility A2A3: Diskvalifikován

  101. Agility Squads as individual: 34/157, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  102. Jumping A2A3: 35/113, 40.78 s, 5.78 tr. b., 4.46 m/s

  103. Jumping Squads as Individual: 79/162, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  104. Power & Speed A2A3: 6/100, 21.73 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  105. Special Agility: 43/159, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  106. Special Jumping: 12/153, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  107. Tachyon Trophy A2A3: 6/106, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  109. I Agility Open: 32/139, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  110. II Agility Open: 18/137, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  111. II Jumping Open: 3/135, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  112. I Jumping Open: 23/139, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  113. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  114. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  115. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  116. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  117. Zkoukša 1 LA3: 3/20, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  118. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  119. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  120. AGILITY: Diskvalifikován

  121. AGILITY: Diskvalifikován

  122. JUMPING: 8/49, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  123. JUMPING: Diskvalifikován

  124. LA3: 3/24, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  125. LA3: 6/23, 39.27 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  126. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  127. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  130. Agility: 6/50, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  131. Agility: Diskvalifikován

  132. Finále: Diskvalifikován

  133. Jumping: 18/51, 36.68 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  134. Jumping: Diskvalifikován

  135. Zkouška LA3: 6/23, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  137. 1. zkouška LA3: 3/20, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  138. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  140. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  141. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  142. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Jumping: 4/50, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  145. Zkouška LA3: 8/21, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  146. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  147. Agility LA sobota: 13/60, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  148. Jumping LA neděle: 18/62, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  149. Jumping LA sobota: 4/59, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  150. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  151. Zkoušky LA3 neděle: 8/32, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  152. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  153. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  154. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška LA3: 7/22, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  156. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  157. II. zkouška LA3: 1/24, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  158. I. zkouška LA3: 1/24, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  160. Agility: 4/44, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  161. Jumping: Diskvalifikován

  162. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  163. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  164. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  165. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  166. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  168. 1. zkouška LA3: 7/25, 43.29 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  169. 2. zkouška LA3: 1/25, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  170. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  171. Agility LA sobota: 6/60, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  172. Jumping LA neděle: 18/58, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  173. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  174. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  175. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  176. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  177. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  178. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. I. zkouška LA3: 7/28, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  181. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  183. 1. zkouška LA3: 3/22, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  184. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  186. AGILITY: 5/38, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  187. AGILITY: Diskvalifikován

  188. JUMPING: 2/38, 27.14 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  189. JUMPING: 9/39, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  190. LA3: 2/14, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  191. LA3: 3/13, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  192. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  193. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  194. Zkouška 2 - LA3: 2/15, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  195. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  196. Agility družstev: 13/88, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  197. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  198. Jumping družstev: Diskvalifikován

  199. Jumping jednotlivců: 47/87, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  200. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  201. Zkouška LA3: 6/26, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  202. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  203. Agility 1: Diskvalifikován

  204. Agility 2: 31/216, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  205. Agility 3: Diskvalifikován

  206. Agility 4: Diskvalifikován

  207. Agility Trial: Diskvalifikován

  208. Jumping 1: Diskvalifikován

  209. Jumping 2: Diskvalifikován

  210. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  211. QA4 agility: Diskvalifikován

  212. QA5 agility: Diskvalifikován

  213. QA6 agility: Diskvalifikován

  214. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  215. QJ5 jumping: 33/91, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  216. QJ6 jumping: 12/76, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  217. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  218. 1Q Jumping: 42/157, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  219. 2Q Agility: 10/157, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  220. 3Q Finále: Diskvalifikován

  221. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  222. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  223. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  224. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 31/121, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  225. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  226. QA1 agility: Diskvalifikován

  227. QA2 agility: Diskvalifikován

  228. QA3 agility: Diskvalifikován

  229. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  230. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  231. QJ3 jumping: 36/118, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  232. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  233. Zkouška LA3: 3/13, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  234. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  235. III. zkouška LA3: 2/13, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  236. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  237. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  238. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  239. I. zkouška LA3: 3/13, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  240. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  241. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  242. Agility 1: 27/128, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  243. Agility 2: 12/128, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  244. Jumping 1: 6/128, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  245. Jumping 2: Diskvalifikován

  246. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  247. Agility: 14/39, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  248. Agility: Diskvalifikován

  249. Fun Jumping: 12/31, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  250. Fun Jumping: Diskvalifikován

  251. Jumping: 3/36, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  252. Jumping: 30/39, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  253. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  254. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  255. AGILITY: 5/57, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  256. AGILITY: Diskvalifikován

  257. JUMPING: Diskvalifikován

  258. JUMPING: Diskvalifikován

  259. LA3: 11/25, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  260. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  261. 1. ZK LA2: 1/29, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  262. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  263. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  264. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  265. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  266. Heroutice, 3. běh: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  267. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  268. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  269. Zkouška 2 LA2: 7/33, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  270. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  271. Zkouška 1 LA2: 1/39, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  272. Zkouška 2 LA2: 1/39, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  273. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  274. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  275. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  276. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  277. ZkA. II. LA1: 1/13, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  278. ZkA. I. LA1: 1/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  280. 1. ZK LA1: 4/14, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  281. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  282. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  283. Agility LA sobota: 12/63, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  284. Jumping LA neděle: 11/63, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  285. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  286. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  287. Zkoušky LA1 neděle: 5/9, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  288. Zkoušky LA1 sobota: 3/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s