Cz En

076816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbara Malcová

    Člen KA

Pes

  1. Jizerka von Schnappi Schnapp, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  2. Czech Imp Jump Medium: 5/19, 23.67 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  3. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 - Medium: 10/19, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: 47/67, 40.78 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  7. Agility Squads as Individual: 9/72, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  8. Jumping Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: 61/72, 40.82 s, 16.82 tr. b., 4.02 m/s

  10. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  11. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  13. ZK1 Medium 3: Diskvalifikován

  14. ZK2 Medium 3: 1/7, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  15. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  16. Agility M: 13/38, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  17. Jumping M: Diskvalifikován

  18. Tuneliáda M: 11/37, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  19. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  20. Zkouška 1: 4/7, 44.11 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  21. Zkouška 2: 3/7, 46.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  22. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  23. Zkouška 1: 1/10, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  24. Zkouška 2: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  26. I. agility M: Diskvalifikován

  27. II. agility M: Diskvalifikován

  28. II. jumping M: 10/64, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  29. I. jumping M: 25/67, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  30. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  31. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška A3: 4/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  33. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  34. 1. Zkouška MA3: 3/9, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  35. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  37. II. zkouška MA3: 5/14, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  38. I. zkouška MA3: 7/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  39. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  40. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  43. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  44. První zkouška: 3/6, 42.15 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  45. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  46. Agility I: 12/36, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  47. FINAL: Diskvalifikován

  48. Jumping I: 18/36, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  49. Jumping II: 2/36, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  50. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  51. Agility open: 1/4, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  52. Jumping open: 1/4, 27.81 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  53. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  54. Agility 1: 30/79, 50.75 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  55. Agility 3: Diskvalifikován

  56. Agility 4: Diskvalifikován

  57. Agility Trial: Diskvalifikován

  58. Jumping 1: Diskvalifikován

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  60. QA4 Agility: Diskvalifikován

  61. QA5 Agility: 37/56, 43.11 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  62. QA6 Agility: 15/51, 43.14 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  63. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  64. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  65. QJ6 Jumping: 22/49, 41.08 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  66. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  67. QA1 agility: 32/61, 38.79 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  68. QA2 agility: Diskvalifikován

  69. QA3 agility: Diskvalifikován

  70. QJ1 jumping: 24/61, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  71. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  72. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  73. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  74. Zkouška 1 MA3: 3/8, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  75. Zkouška 2 MA3: 2/8, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  76. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  77. Agility: Diskvalifikován

  78. Jumping: Diskvalifikován

  79. Tuneliáda: 13/41, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  80. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  81. Agility I: Diskvalifikován

  82. Agility II: 12/84, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  83. Jumping I: 49/87, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  84. Jumping II: 43/87, 37.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  85. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  86. Agility open M: Diskvalifikován

  87. Jumping open M: Diskvalifikován

  88. Zkouška MA3: 2/8, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  89. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  90. Agility M: 5/8, 43.38 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  91. Jumping M: Diskvalifikován

  92. Zkouška MA3: 2/2, 43.49 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  93. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  94. Agility I: Diskvalifikován

  95. Jumping I: 21/35, 36.19 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  96. Jumping II: 15/35, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  97. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  98. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  99. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  100. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  103. Jumping: Diskvalifikován

  104. Jumping DRUZSTVA: 32/43, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  105. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  106. AGILITY DRUZSTVA: 15/26, 41.25 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  107. J Agility: 13/20, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  108. J Hra: Diskvalifikován

  109. J Jumping: 6/20, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  110. JUMPING DRUZSTVA: 6/26, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  111. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  112. 1. zkouška MA3: 5/8, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  113. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  114. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  115. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  116. Nedele MA3 1: 4/6, 43.1 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  117. Nedele MA3 2: Diskvalifikován

  118. Sobota MA3 1: Diskvalifikován

  119. Sobota MA3 2: Diskvalifikován

  120. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  121. QA4 Agility: 17/44, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  122. QA5 Agility: 17/42, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  123. QA6 Agility: 14/43, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  124. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  125. QJ5 Jumping: 30/43, 45.89 s, 15.89 tr. b., 3.81 m/s

  126. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  127. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  128. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  131. QA1 agility: Diskvalifikován

  132. QA2 agility: 30/57, 39.73 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  133. QA3 agility: Diskvalifikován

  134. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  135. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  136. QJ3 jumping: 39/57, 41.54 s, 12.54 tr. b., 4.41 m/s

  137. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  138. agility open M: 16/40, 43.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  139. Jumping open M: 8/40, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  140. Tuneliáda M: 9/38, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  141. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  142. Ju Agility IV: 10/20, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  143. Ju Agility V: Diskvalifikován

  144. Ju Agility VI: 10/20, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  145. Ju Jumping IV: 16/20, 37.67 s, 22.1 tr. b., 4.33 m/s

  146. Ju Jumping V: 13/19, 38.42 s, 14.6 tr. b., 4.37 m/s

  147. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  148. I Agility Open: 2/69, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  149. II Agility Open: 14/66, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  150. II Jumping Open: 31/66, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  151. I Jumping Open: 39/69, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  152. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  153. Agility Open M: Diskvalifikován

  154. Jumping Open M: 15/28, 27.3 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  155. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  156. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  157. Agility I: Diskvalifikován

  158. Agility II: Diskvalifikován

  159. Agility III: Diskvalifikován

  160. Jumping I: Diskvalifikován

  161. Jumping II: 8/21, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  162. Jumping III: Diskvalifikován

  163. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  164. 1. běh MA3: 1/4, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  165. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  166. 3. běh MA3: Diskvalifikován

  167. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  168. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  169. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  170. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  171. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Jumping I: Diskvalifikován

  174. Jumping II: Diskvalifikován

  175. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  176. Okrouhlice, 1. běh: 4/6, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  177. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  178. Okrouhlice, 3. běh: 1/6, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  179. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  180. Agility Ju: Diskvalifikován

  181. Agility Squads: 12/44, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  182. Hra Ju: 12/31, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  183. Jumping Ju: 20/31, 50.65 s, 27.65 tr. b., 3.91 m/s

  184. Jumping Squads: 28/44, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  185. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  186. Horní Počernice, 1. běh: 1/14, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  187. Horní Počernice, 2. běh: 4/14, 39.47 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  188. Horní Počernice, 3. běh: 3/14, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  189. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  190. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška MA2: 1/8, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  192. 3. zkouška MA2: 1/8, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  193. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  194. Nové Hrady, Zkoušky: 1/3, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  195. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  196. 1.zkouška: 2/3, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  197. 2.zkouška: Diskvalifikován

  198. Jumping: Diskvalifikován

  199. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  200. ZkA. I. MA2: 1/10, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  201. ZkA. ll. MA2: 3/10, 35.8 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  202. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  203. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  204. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  205. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  206. QA1 agility: 28/68, 52.41 s, 23.41 tr. b., 3.63 m/s

  207. QA2 agility: 26/67, 45.07 s, 10.07 tr. b., 4.26 m/s

  208. QA3 agility: Diskvalifikován

  209. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  210. QJ2 jumping: 38/69, 35.64 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  211. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  212. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  213. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 7/14, 45.83 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  214. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 8/13, 36.98 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  215. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/5, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  216. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  217. Horní Počernice, 1. běh: 6/6, 42.61 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  218. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 32.68 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  219. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  220. Agility open M: 10/20, 32.89 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  221. Jumping open M: 14/21, 33.42 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  222. Zkoušky MA2: 1/5, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  223. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  224. Heroutice, 1. běh: 1/8, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  225. Heroutice, 2. běh: 5/8, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  226. Heroutice, 3. běh: 1/8, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  227. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  228. Heroutice, 1. běh: 1/4, 25.08 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  229. Heroutice, 2. běh: 3/4, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  230. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  231. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  232. Agility: Diskvalifikován

  233. Jumping: Diskvalifikován

  234. Zka - MA1: Diskvalifikován