Cz En

081116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Šišovská, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Joyce Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  2. A3 II S: Diskvalifikován

  3. A3 I S: 3/5, 49.72 s, 9.72 tr. b., 3.64 m/s

  4. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  5. Agility S: 5/18, 44.62 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  6. Jumping S: Diskvalifikován

  7. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  8. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  11. ZkA. SA3 I.: 5/14, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  12. ZkA. SA3 II.: 4/14, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  13. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  14. A3 II S: 3/10, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  15. A3 I S: 5/10, 57.9 s, 7.9 tr. b., 3.44 m/s

  16. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  17. 1. zkouška SA3: 3/4, 50.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  18. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  19. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  20. A3 II S: Diskvalifikován

  21. A3 I S: 4/6, 54.46 s, 11.46 tr. b., 3.73 m/s

  22. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  23. Jumping : 4/26, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  24. Zkouška I.: 6/15, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  25. Zkouška II.: 5/15, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  27. SA3 I: 1/2, 50.37 s, 6.37 tr. b., 3.53 m/s

  28. SA3 II: 1/2, 47.79 s, 1.79 tr. b., 3.85 m/s

  29. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  30. Agility SA: 7/20, 48.75 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  31. Jumping SA: 4/20, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  32. Zkouška SA3: 1/11, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  33. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  34. Agility S: 2/14, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  35. Jumping S: 3/14, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  36. Zkouška A3 S: 1/7, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  38. Agility D: 6/15, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  39. Agility Squads as Individual: 14/51, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  40. Jumping D: 4/15, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  41. Jumping Squads as Individual: 22/52, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  42. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  43. A3 Small: 1/5, 50.29 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  44. A3 Small: Diskvalifikován

  45. Agility Open Small: 2/9, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  46. Agility Open Small: 5/11, 42.99 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  47. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  48. Jumping Open Small : 2/11, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  49. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  50. Soutěž družstev: 6/38, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  51. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  52. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 6/36, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  53. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  54. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 4/38, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  55. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  56. Agility S: 2/18, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  57. Jumping S: 5/18, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  58. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  59. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  60. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  61. Ne. - Jumping II. S: 19/56, 46.8 s, 4.8 tr. b., 3.93 m/s

  62. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  63. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  64. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  65. 1. Small - Agi - Děti: 1/16, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  66. 2. Small - Agi - Děti: 2/16, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  67. 3. Small - Jum - Děti: 2/16, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  68. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  69. Agility SA: 9/25, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  70. Jumping SA: 13/25, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  71. Zkouška SA3: 4/18, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  72. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  73. Agility I.: 17/32, 49.56 s, 7.56 tr. b., 4.34 m/s

  74. Agility II.: 9/31, 46.88 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  75. Agility III.: 14/31, 57.36 s, 15.36 tr. b., 3.82 m/s

  76. Jumping I.: Diskvalifikován

  77. Jumping II.: 5/32, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  78. Jumping III.: Diskvalifikován

  79. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  80. D Agility IV: 6/9, 48.27 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  81. D Agility V: 3/9, 51.0 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  82. D Agility VI: 7/9, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  83. D Jumping III: 1/9, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  84. D Jumping IV: 5/9, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  85. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  86. Tuneliáda S: 3/5, 43.87 s, 8.87 tr. b., 3.62 m/s

  87. Zkouška SA3: 1/2, 50.28 s, 2.28 tr. b., 3.72 m/s

  88. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  89. Agility open S: 6/18, 45.82 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  90. Jumping open S: 3/18, 50.5 s, 7.5 tr. b., 3.72 m/s

  91. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  92. D Agility I: 7/12, 43.07 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  93. D Agility II: 5/12, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  94. D Agility III: 5/12, 54.02 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  95. D Jumping I: 3/12, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  96. D Jumping II: 2/12, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  97. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  98. Jumping: Diskvalifikován

  99. Zkouška 1: Diskvalifikován

  100. Zkouška 2: Diskvalifikován

  101. Zkouška 3: 5/13, 49.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  102. Zkouška 4: Diskvalifikován

  103. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  104. II. zkouška SA3: 2/13, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  105. I. zkouška SA3: 4/13, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  106. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  107. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  108. Finále SA neděle: 4/16, 54.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  109. Jumping SA neděle: 6/21, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  110. Jumping SA sobota: 5/21, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  111. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  112. Zkoušky SA3 sobota: 5/9, 54.67 s, 1.67 tr. b., 3.9 m/s

  113. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  114. II. zkouška SA3: 8/13, 45.32 s, 9.32 tr. b., 3.8 m/s

  115. I. zkouška SA3: 3/13, 39.7 s, 2.7 tr. b., 3.98 m/s

  116. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  117. Agility klubů S: 7/20, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  118. Jumping S: 3/23, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  119. Zkouška SA3: 6/9, 49.62 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  120. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  121. II.zkouška SA3: 3/13, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  122. I. zkouška SA3: 7/13, 54.65 s, 6.65 tr. b., 3.92 m/s

  123. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  124. Tuneliada S: 4/11, 38.49 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  125. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  126. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  127. jumping J3 2. SA3: Diskvalifikován

  128. jumping J3 SA3: 2/5, 44.76 s, 1.76 tr. b., 4.2 m/s

  129. Jumping Open S: 2/9, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  130. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  131. Jumping: 4/17, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  132. Zkouška: 2/8, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  133. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  134. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  135. Jumping: 3/11, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  136. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  137. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  138. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  139. Jumping: 4/16, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  140. Zkouška 1.: 1/8, 46.69 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  141. Zkouška 2.: 4/8, 56.24 s, 15.24 tr. b., 3.13 m/s

  142. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  143. Zkouška III. SA3: 5/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  144. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  145. Zkouška I. SA3: 7/12, 45.82 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  146. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  147. Druhá zkouška sobota SA2: 3/8, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  148. První zkouška neděle SA2: Diskvalifikován

  149. První zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  150. SuperG Basic agility S: 1/8, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  151. SuperG Basic jumping S: Diskvalifikován

  152. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  153. Agility S: 2/29, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  154. Jumping S: 11/29, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  155. Zkoušky SA2: 3/12, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  156. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  157. Agility S: 8/33, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  158. Jumping S: 12/35, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  159. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  160. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  161. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  162. D Agility: 11/22, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  163. D Hra: 8/21, 43.27 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  164. D Jumping: 10/22, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  165. JUMPING DRUZSTVA: 25/57, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  166. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  167. Agility S: 4/9, 49.71 s, 2.71 tr. b., 3.66 m/s

  168. Jumping S: 6/9, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  169. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  170. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  171. Agility 1: Diskvalifikován

  172. Agility 2: 13/29, 59.92 s, 19.92 tr. b., 3.04 m/s

  173. Agility 3: 5/30, 52.39 s, 10.39 tr. b., 3.19 m/s

  174. Jumping 1: 23/31, 49.45 s, 9.45 tr. b., 3.36 m/s

  175. Jumping 2: 17/31, 44.9 s, 5.9 tr. b., 3.34 m/s

  176. Jumping 3: 22/30, 53.46 s, 15.46 tr. b., 3.25 m/s

  177. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  178. Agility_: 7/24, 47.78 s, 0.78 tr. b., 3.77 m/s

  179. Jumping_: 5/25, 41.4 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  180. Zkouška - SA2: 3/9, 50.76 s, 1.76 tr. b., 3.27 m/s

  181. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  182. D Agility I: 8/15, 40.82 s, 9.4 tr. b., 3.72 m/s

  183. D Agility II: 5/15, 44.26 s, 2.56 tr. b., 3.73 m/s

  184. D Agility III: 2/15, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  185. D Agility IV: 1/13, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  186. D Jumping I: Diskvalifikován

  187. D Jumping II: 3/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  188. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  189. Zkoukša 1 SA2: Diskvalifikován

  190. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  192. 1. zkouška SA2: 2/13, 49.35 s, 3.35 tr. b., 3.49 m/s

  193. 2. zkouška SA2: 3/13, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  194. Junioři S: Diskvalifikován

  195. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  196. 1. zkouška SA2: 2/5, 47.88 s, 3.88 tr. b., 3.15 m/s

  197. 2. zkouška SA2: 3/5, 44.28 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  199. 1. zkouška SA2: 3/6, 45.63 s, 0.63 tr. b., 3.42 m/s

  200. 2. zkouška SA2: 3/6, 58.3 s, 10.3 tr. b., 3.43 m/s

  201. Junioři S: 3/4, 42.08 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  202. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  203. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška SA2: 2/3, 52.43 s, 1.43 tr. b., 3.13 m/s

  205. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  206. 1. zkouška SA2: 5/15, 57.79 s, 21.79 tr. b., 3.1 m/s

  207. 2. zkouška SA2: 10/15, 60.8 s, 17.8 tr. b., 2.8 m/s

  208. Junioři S: 5/7, 55.12 s, 25.12 tr. b., 2.78 m/s

  209. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  210. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška SA2: 2/11, 44.45 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  212. Junioři S: 3/7, 45.73 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  213. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  214. 1. zkouška SA2: 1/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  215. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  216. Junioři S: 3/10, 39.7 s, 0.7 tr. b., 3.78 m/s

  217. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  218. Agility - hra Small: 7/17, 42.85 s, 3.85 tr. b., 3.41 m/s

  219. Agility SuperG - Basic Small: 3/6, 47.33 s, 6.33 tr. b., 3.08 m/s

  220. Jumping - hra Small: Diskvalifikován

  221. Jumping SuperG - Basic Small: 1/6, 50.31 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  223. 1. zkouška SA2: 10/14, 46.13 s, 11.13 tr. b., 3.34 m/s

  224. 2. zkouška SA2: 9/14, 46.22 s, 6.22 tr. b., 3.14 m/s

  225. Junioři S: Diskvalifikován

  226. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  227. Agility S: 10/33, 57.96 s, 1.96 tr. b., 3.14 m/s

  228. Jumping S: 26/33, 44.61 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  229. Zkouška - SA2: 4/9, 54.98 s, 5.98 tr. b., 3.27 m/s

  230. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  231. Agility D: Diskvalifikován

  232. Agility Squads: 19/59, 50.19 s, 0.19 tr. b., 3.63 m/s

  233. Hra D: 14/23, 45.41 s, 11.41 tr. b., 3.52 m/s

  234. Jumping D: 16/23, 47.19 s, 7.19 tr. b., 3.86 m/s

  235. Jumping Squads: Diskvalifikován

  236. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  237. Agility Open Small: 3/10, 53.23 s, 4.23 tr. b., 3.29 m/s

  238. Agility Open Small: 4/16, 53.06 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  239. Jumping Open Small: 4/10, 49.05 s, 0.05 tr. b., 3.81 m/s

  240. Jumping Open Small: 4/15, 41.64 s, 1.64 tr. b., 3.94 m/s

  241. Zkouška SA2: 1/3, 58.53 s, 7.53 tr. b., 3.28 m/s

  242. Zkouška SA2: 2/5, 67.34 s, 19.34 tr. b., 2.85 m/s

  243. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  244. 1.Zka - SA1: 1/4, 35.72 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  245. 2. Zka - SA1: 2/4, 30.93 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  246. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  247. AGI Kategorie A0+A1 S: 3/4, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  248. JUMP Kategorie A2+A3 S: 9/11, 50.82 s, 10.82 tr. b., 3.35 m/s

  249. Zkouška SA1: 2/2, 44.55 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  250. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  251. Agility 1 D: 8/15, 45.15 s, 8.86 tr. b., 3.57 m/s

  252. Agility 2 D: Diskvalifikován

  253. Agility 3 D: 11/13, 57.49 s, 9.1 tr. b., 3.41 m/s

  254. Agility 4 D: 11/13, 66.49 s, 31.68 tr. b., 2.68 m/s

  255. Jumping 1 D: 10/15, 40.43 s, 8.01 tr. b., 3.69 m/s

  256. Jumping 2 D: 9/13, 45.66 s, 0.91 tr. b., 3.55 m/s

  257. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  258. Agility - Small: 6/32, 47.83 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  259. Jumping - Small: 20/32, 59.38 s, 30.38 tr. b., 2.61 m/s

  260. ZkA - SA1: 1/6, 36.93 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  261. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  262. Agility Trial I: 2/3, 49.69 s, 14.69 tr. b., 3.02 m/s

  263. Jumping Trial I: 2/3, 46.16 s, 6.16 tr. b., 3.62 m/s

  264. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  265. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  266. 2. ZK SA1: 4/8, 36.52 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  267. Junioři - finále S: Diskvalifikován

  268. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  269. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  270. 2. ZK SA1: 4/9, 48.45 s, 13.45 tr. b., 2.93 m/s

  271. Junioři S: 5/9, 47.91 s, 2.91 tr. b., 3.34 m/s

  272. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  273. A0 - AGI SA1: Diskvalifikován

  274. A0 - jump SA1: Diskvalifikován

  275. Junioři S: Diskvalifikován