Cz En

084416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Miroslav Považan, AGILITY Karlovy Vary

    Člen KA

Pes

  1. Aamos Gulden Land, Border kolie

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  2. Agility ML: 2/14, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  3. Agility Neděle ML: Diskvalifikován

  4. Jumping ML: 3/15, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  5. Jumping neděle ML: Diskvalifikován

  6. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška Neděle ML3: 2/4, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: 25/58, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 32/58, 38.72 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 29/59, 43.24 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  13. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  14. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  15. MLA Agility 2: Diskvalifikován

  16. MLA Agility 3: 4/35, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  17. MLA Agility 4: 9/33, 53.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  18. MLA Jumpig 1: 10/41, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  19. MLA Jumping 2: 6/27, 41.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  20. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  21. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  22. Agility 1 ML: 11/48, 41.3 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  23. Agility 2 ML: 14/48, 42.41 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  24. Jumping 1 ML: 5/49, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  25. Jumping 2 ML: 8/43, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  26. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  27. Agility 1 ML: 13/45, 46.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  28. Agility 2 ML: 8/43, 49.38 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  29. Jumping 1 ML: 4/45, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  30. Jumping 2 ML: 10/43, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  31. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  32. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 15/25, 53.23 s, 10.23 tr. b., 4.13 m/s

  33. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  34. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  35. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  36. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 8/29, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  37. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 1/46, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  38. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  39. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  40. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  41. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  42. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 52.99 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  44. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  45. Jumping Open ML: 1/7, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  46. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  47. Agility ML: 5/13, 44.71 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  48. Jumping 2 ML: 4/13, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  49. Jumping ML: Diskvalifikován

  50. Zkouška 2 MLA3: 2/5, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  51. Zkouška 3 MLA3: 3/5, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  52. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  54. QA1 Agility: Diskvalifikován

  55. QA2 Agility: Diskvalifikován

  56. QA3 Agility: 26/66, 47.69 s, 8.63 tr. b., 4.61 m/s

  57. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  58. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  59. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  60. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  61. 1. Zkouška MLA3: 2/3, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  62. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. Jumping A2+A3 ML: 6/9, 37.3 s, 10.3 tr. b., 4.34 m/s

  64. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  65. Agility ML: 2/17, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  66. Jumping ML: 4/17, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  67. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  68. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  69. Sobota Jumping2+3 ML: 2/12, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  70. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  71. sobota MLA3 II: Diskvalifikován

  72. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  73. Sobota Jumping2+3 ML: 6/14, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. Sobota MLA3 I.: 1/9, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  75. Sobota MLA3 II.: 5/9, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  76. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  77. Jumping L: Diskvalifikován

  78. Zkouška II. LA3: 6/15, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  79. Zkouška I. LA3: 4/15, 46.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  80. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  81. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  83. 3. zkouška A3 ML: 2/4, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  84. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  85. Hra L neděle: Diskvalifikován

  86. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  87. Jumping 1. ML: 1/13, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  88. Jumping 2. ML: 1/13, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  89. Jumping 3. ML: Diskvalifikován

  90. Jumping 4. ML: 2/13, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  91. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  92. 1. Agility ML: 2/7, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  93. 1. Jumping ML: 3/7, 39.0 s, 19.0 tr. b., 3.54 m/s

  94. 2. Agility ML: 2/7, 37.66 s, 5.66 tr. b., 3.74 m/s

  95. 2. Jumping ML: 1/7, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  96. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  97. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  99. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  100. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  101. 1. Zkouška MLA3 sobota: 2/3, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  102. 2. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  103. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  104. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: 6/23, 41.6 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  105. Jumping FirstAnimal ML: 5/23, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  106. Zkouška A3 Josera ML: Diskvalifikován

  107. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  108. Agility Open ML: 1/15, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  109. Agility Zkouška A3 ML: 1/2, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  110. Jumping Open ML: 1/13, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  111. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  112. Agility ML: Diskvalifikován

  113. Jumping ML: Diskvalifikován

  114. Neděle Agility ML: 2/16, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  115. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  116. Neděle Zkouška ML3: Diskvalifikován

  117. Zkouška ML3: 4/8, 43.03 s, 11.03 tr. b., 4.28 m/s

  118. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  119. Agility Individual: Diskvalifikován

  120. Agility Squads as Individual: 9/46, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  121. Jumping Individual: Diskvalifikován

  122. Jumping Squads as Individual: 14/46, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  123. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  124. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška MLA3: 2/2, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  126. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  127. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  128. 2. běh LA3: 2/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  129. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  130. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  131. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  132. 3. Zkouška MLA3: 1/3, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  133. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  134. Agility 2 L: 28/115, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  135. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  136. Agility I: 10/44, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  137. Agility II: 7/40, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  138. Jumping I: 12/44, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  139. Jumping II: Diskvalifikován

  140. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  141. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  142. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  143. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  144. 1. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  145. 1. Zkouška MLA3 sobota: 2/6, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  146. 2. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  148. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  149. Agility Individual: Diskvalifikován

  150. Agility Squads as Individual: 13/34, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  151. Jumping Individual: 4/34, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  152. Jumping Squads as Individual: 11/34, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  153. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  154. NE Agility ML: 6/15, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  155. NE Jumping ML: 2/15, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  156. NE Zkouška ML3: 1/9, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  157. SO Agility ML: 3/15, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  158. So Jumping ML: 8/16, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  159. SO Zkouška ML3: 1/9, 49.32 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  160. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  161. Agility ML: 1/11, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  162. Jumping ML: 1/12, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  163. Zkouška MLA3: 2/5, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  164. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  165. Agility neděle ML: 6/16, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  166. Agility sobota ML: 3/14, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  167. Jumping neděle ML: 3/16, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  168. Jumping sobota ML: 3/14, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  169. ZkouškaMLA3 neděle: 4/4, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  170. ZkouškaMLA3 sobota: 1/5, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  171. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  172. I. agility ML: 3/38, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  173. II. agility ML: 6/37, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  174. II. jumping ML: 11/38, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  175. I. jumping ML: 7/37, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  176. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  177. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  179. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  180. Agility 1 ML: 2/11, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  181. Agility 2 ML: 1/10, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  182. Finále ML: 4/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  183. Jumping 1 ML: 2/11, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  184. Jumping 2 ML: 4/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  185. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  186. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  187. Jumping ML 1: 2/6, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  188. Jumping ML 2: 1/6, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  189. Jumping ML 3: 2/6, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  190. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  191. Agility ML: 3/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  192. Jumping ML: Diskvalifikován

  193. Zkouška MLA3: 2/4, 45.33 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  194. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  195. Agility ML: 3/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  196. Jumping ML: 9/14, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  197. Zkouška MLA3: 3/6, 47.55 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  198. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  199. Zkouška MLA3 1: Diskvalifikován

  200. Zkouška MLA3 2: 3/4, 54.13 s, 17.13 tr. b., 3.36 m/s

  201. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  202. Zkouška A3 - sobota - 1 ML: Diskvalifikován

  203. Zkouška A3 - sobota - 2 ML: 1/3, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  204. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  205. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  206. Neděle Jumping LA: 6/34, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  207. Neděle Zkouška LA3: 6/16, 48.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  208. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  209. Sobota Jumping LA: 12/35, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  210. Sobota zkouška LA3: 3/16, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  211. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  212. Agility L: Diskvalifikován

  213. Jumping L: 8/37, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  214. Zkouška LA3: 7/16, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  215. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  216. Ne. - Agility II. L: 31/105, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  217. Ne. - Jumping II. L: 11/96, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  218. So. - Agility I. L: 42/105, 47.57 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  219. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  220. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  221. Zkouška 1 LA3: 7/11, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  222. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  223. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  224. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  225. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  226. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 37/169, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  227. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 27/110, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  228. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  229. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  230. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 37/170, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  231. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  232. Agility neděle L: 22/44, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  233. Agility sobota L: 3/51, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  234. Jumping neděle L: 5/42, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  235. Jumping sobota L: 5/50, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  236. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  237. Zkouška sobota LA3: 2/21, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  238. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  239. Zkouška III LA3: Diskvalifikován

  240. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  241. Zkouška I LA3: 11/17, 51.88 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  242. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  243. Agility I: Diskvalifikován

  244. Agility II: Diskvalifikován

  245. Jumping I: 67/169, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  246. Jumping II: 82/161, 48.02 s, 15.02 tr. b., 4.02 m/s

  247. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  248. Agility 1: 8/39, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  249. Agility 2: Diskvalifikován

  250. Jumping 1: Diskvalifikován

  251. Jumping 2: 8/40, 38.64 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  252. Zkouška: Diskvalifikován

  253. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  254. Agility: Diskvalifikován

  255. Jumping: 5/40, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  256. Zkouška: 12/21, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  257. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  258. Zkouška LA3 I: 4/12, 51.8 s, 10.8 tr. b., 3.94 m/s

  259. Zkouška LA3 II: 5/12, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  260. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  261. LA3 1: 2/20, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  262. LA3 2: 7/20, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  263. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  264. Agility L: 33/47, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  265. Jumping L: Diskvalifikován

  266. Zkouška_neděle LA2: 2/18, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  267. Zkouška_sobota_01 LA2: Diskvalifikován

  268. Zkouška_sobota_02 LA2: 2/19, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  269. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  270. Zkouška 1 LA2: 6/22, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  271. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  272. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  273. _1.LA2 LA2: 2/18, 29.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  274. _2.LA2 LA2: 5/17, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  275. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  276. Agility L: 14/42, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  277. Agility neděle L: 15/45, 32.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  278. Jumping L: 5/43, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  279. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  280. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  281. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  282. 1.Zka - LA2: Diskvalifikován

  283. 2.Zka - LA2: 9/11, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  284. 3.Zka - LA2: Diskvalifikován

  285. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  286. II. Zkouška: 1/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  287. I. Zkouška: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  288. Jumping: Diskvalifikován

  289. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  290. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  291. LA2 - 2. LA2: 4/19, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  292. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  293. 1. Zka - LA2: 2/8, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  294. 2. Zka - LA2: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  295. Jumping - Large: Diskvalifikován

  296. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  297. QA4 Agility: Diskvalifikován

  298. QA5 Agility: 41/93, 46.78 s, 7.78 tr. b., 4.17 m/s

  299. QA6 Agility: Diskvalifikován

  300. QJ4 Jumping: 42/95, 47.49 s, 7.49 tr. b., 4.04 m/s

  301. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  302. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  303. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  304. Zkouška 1 LA1 LA1: Diskvalifikován

  305. Zkouška 2 LA1 LA1: 1/11, 29.25 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  306. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  307. QA1 agility: Diskvalifikován

  308. QA2 agility: Diskvalifikován

  309. QA3 agility: Diskvalifikován

  310. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  311. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  312. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  313. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  314. Agility Trial: Diskvalifikován

  315. Jumping Trial: 1/4, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  316. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  317. Agility A1: Diskvalifikován

  318. Agility Squads as individual: 65/157, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  319. Jumping A1: Diskvalifikován

  320. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  321. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  322. Special Agility: 32/159, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  323. Special Jumping: 19/153, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  324. Tachyon Trophy A1: 6/47, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  325. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  326. Agility L: 7/32, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  327. Jumping L: 18/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.32 m/s

  328. Zkoušky LA1: 1/11, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  329. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  330. Agility L: 14/25, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  331. Jumping L: 4/25, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  332. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  333. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  334. I Agility Open: 60/139, 47.83 s, 17.83 tr. b., 4.01 m/s

  335. II Agility Open: 68/137, 47.84 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  336. II Jumping Open: 24/135, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  337. I Jumping Open: Diskvalifikován

  338. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  339. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  340. Zkouška 2 LA1: 1/17, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  341. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  342. Zkouška 1 LA1: 1/12, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  343. Zkouška 2 LA1: 1/12, 25.0 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  344. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  345. Agility: Diskvalifikován

  346. Agility: Diskvalifikován

  347. Jumping: 16/51, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  348. Jumping: Diskvalifikován

  349. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  350. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  351. Agility: 3/49, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  352. Jumping: 12/50, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  353. Zkouška LA1: 1/9, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  354. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  355. Zkouška 1 LA1: 2/12, 30.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  356. Zkouška 2 LA1: 1/12, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  357. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  358. III. zkouška LA1: 1/10, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  359. II. Zkouška LA1: 1/10, 26.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  360. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  361. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  362. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  363. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  364. Jumping LA sobota: 42/61, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  365. Zkoušky LA1 neděle: 2/5, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  366. Zkoušky LA1 sobota: 3/7, 40.22 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  367. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  368. Agility - 1. kolo Large: 6/31, 47.43 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  369. Jumping - 2. kolo Large: 10/29, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  370. Jumping - hra Large: 4/35, 24.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  371. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  372. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  373. Jumping LA1: 5/11, 22.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  374. Zkouška první LA1: 6/11, 35.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  375. Zkouška VIP LA1: Diskvalifikován

  376. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  377. II. zkouška LA1: 1/8, 26.89 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  378. I. zkouška LA1: 1/8, 26.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  379. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  380. Agility open L: Diskvalifikován

  381. Jumping open L: Diskvalifikován

  382. zkouška_sobota_01 LA1: 1/17, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  383. Zkouška_sobota_02 LA1: 1/17, 24.96 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  384. Zkoušky_neděle LA1: 1/12, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  385. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  386. Agility L: Diskvalifikován

  387. Jumping L: Diskvalifikován

  388. Zkouška - LA1: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  389. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  390. 1. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  391. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  392. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  393. Agility L: 6/44, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  394. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  395. Jumping L: 5/45, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  396. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  397. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  398. Zkoušky neděle LA1: Diskvalifikován

  399. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  400. Agility Ne - LA: 15/50, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  401. Agility So - LA: 23/50, 29.24 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  402. Jumping Ne - LA: 19/51, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  403. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  404. Zka Ne - LA1: Diskvalifikován

  405. Zka So - LA1: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  406. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  407. AGILITY: Diskvalifikován

  408. JUMPING: Diskvalifikován

  409. LA1: 1/10, 33.36 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  410. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  411. Agility open L: Diskvalifikován

  412. JUMPING: 12/36, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  413. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  414. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  415. Agility L: Diskvalifikován

  416. Hra L: 2/8, 15.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  417. Jumping L: Diskvalifikován

  418. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  419. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  420. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  421. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  422. Jumping - Large: Diskvalifikován

  423. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  424. Zkouška: 7/14, 36.46 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  425. Zkouška II: Diskvalifikován

  426. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  427. Agility - Ne: Diskvalifikován

  428. Agility - So: Diskvalifikován

  429. Jumping - Ne: 12/89, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  430. Jumping - So: 41/97, 34.59 s, 5.59 tr. b., 4.25 m/s

  431. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  432. Agility - Large: Diskvalifikován

  433. Jumping - Large: 27/42, 43.73 s, 23.73 tr. b., 3.38 m/s

  434. ZkA - LA1: Diskvalifikován

  435. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  436. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  437. 2Q Agility: 59/157, 48.75 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  438. Jednotlivci A1 - Agility: 14/46, 43.94 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  439. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  440. Power & speed A1: Diskvalifikován

  441. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 17/46, 41.36 s, 5.36 tr. b., 3.87 m/s

  442. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  443. Jumping L: 3/54, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  444. Jumping L: 15/50, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  445. Zkouška 1 LA1: 8/17, 30.85 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  446. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  447. Zkouška 2 LA1: 6/17, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  448. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  449. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  450. 1. Zka - LA1: 8/18, 22.57 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  451. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  452. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  453. Jumping L: Diskvalifikován

  454. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  455. Zkouška 2 LA1: 5/11, 22.67 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  456. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  457. Agility NE L: 13/54, 35.76 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  458. Agility SO L: Diskvalifikován

  459. Jump NE L: 16/52, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  460. Jump SO L: Diskvalifikován

  461. Zkouška NE LA1: 6/17, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  462. Zkouška SO LA1: 7/20, 26.81 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  463. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  464. Agility - Large: Diskvalifikován

  465. Jumping - Large: 3/36, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  466. ZkA - LA1: 5/8, 35.87 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  467. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  468. Agility 1: Diskvalifikován

  469. Agility 2: Diskvalifikován

  470. Jumping 1: 55/128, 41.4 s, 10.4 tr. b., 4.32 m/s

  471. Jumping 2: Diskvalifikován

  472. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  473. Agility Trial I: 4/13, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  474. Jumping Trial I: 5/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  475. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  476. Agility: Diskvalifikován

  477. Agility: Diskvalifikován

  478. Jumping: Diskvalifikován

  479. Jumping: Diskvalifikován

  480. Zkouška LA1: 1/5, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  481. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  482. Zkouška 1 LA1: 3/19, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  483. Zkouška 2 LA1: 2/19, 33.21 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  484. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  485. Agility: Diskvalifikován

  486. Jumping: Diskvalifikován

  487. Zkouška LA1: Diskvalifikován