Cz En

087116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Veselá

    Člen KA

Pes

  1. Endy, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  2. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping 1: 5/14, 44.11 s, 12.11 tr. b., 3.7 m/s

  4. Jumping 2: 5/14, 48.66 s, 17.66 tr. b., 3.37 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  6. Czech Imp Jump: 7/30, 26.83 s, 0.83 tr. b., 4.06 m/s

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: 8/39, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  10. Czech Imp Jump: 15/31, 32.53 s, 18.53 tr. b., 3.41 m/s

  11. Jumping 1: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 : 9/31, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  13. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  14. ZkA. LA2 I.: 6/13, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  15. ZkA. LA2 II.: 2/13, 44.92 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  17. Czech Imp Jump Large: 11/35, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  18. Jumping 1 - Large: 4/37, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  19. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  20. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  21. Agility L: 9/24, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  22. Jumping L: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA2: 1/4, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  24. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  25. 1.Zkouška LA2: 6/10, 49.19 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  26. 2.Zkouška LA2: 3/10, 45.83 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  27. 3.Zkouška LA2: 2/10, 47.75 s, 1.75 tr. b., 3.69 m/s

  28. Jumping L: 4/30, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  29. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  30. Zkouška LA2: 2/5, 51.99 s, 20.99 tr. b., 3.27 m/s

  31. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  32. Agility open: 2/23, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  33. Jumping open: Diskvalifikován

  34. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  35. 1.zkouška: 5/9, 55.19 s, 19.19 tr. b., 3.1 m/s

  36. 2.zkouška: 1/9, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  37. Jumping Standard: Diskvalifikován

  38. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  39. II.zkouška LA2: 3/13, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  40. I. zkouška LA2: 3/13, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  41. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  42. II. zkouška LA2: 9/16, 41.85 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  43. I. zkouška LA2: 3/16, 43.51 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  44. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  45. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  46. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  47. zkouška 3 LA2: 2/10, 56.35 s, 12.35 tr. b., 3.51 m/s

  48. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  49. Agility open L: Diskvalifikován

  50. Jumping open L: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA2: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  52. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  53. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  54. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  56. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  57. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  58. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  59. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  62. Agility open L: 3/32, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  63. Jumping open L: 7/32, 36.51 s, 3.51 tr. b., 3.83 m/s

  64. Zkouška LA1: 3/13, 37.28 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  65. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  66. 1. zkouška LA1: 3/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  67. 2. zkouška LA1: 1/12, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  68. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  70. zkouška 1 LA1: 1/11, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  71. zkouška 2 LA1: 1/11, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  72. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  73. Zkouška 1 - LA1: Diskvalifikován

  74. Zkouška 2 - LA1: 2/11, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  75. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  76. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  79. 1. zkouška LA1: 5/20, 33.73 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  80. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  82. ZkA. II. LA1: 12/25, 41.16 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  83. ZkA. I. LA1: 4/25, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  84. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  85. II. zkouška LA1: 2/11, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  86. I. zkouška LA1: 2/11, 35.15 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  87. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  88. Zk.A II. LA1: 4/17, 47.74 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  89. ZkA. I. LA1: 7/17, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  90. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  91. ZkA II. LA1: 3/11, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  92. ZkA I. LA1: 1/11, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  93. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  94. 1.zkouška LA1: 6/13, 44.38 s, 10.38 tr. b., 3.09 m/s

  95. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  97. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška LA1: 2/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  99. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  100. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška LA1: 5/10, 28.5 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  102. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  104. 1. Zka - LA1: 3/10, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  105. 2. Zka - LA1: 6/10, 36.58 s, 5.58 tr. b., 3.5 m/s

  106. 3. Zka - LA1: 1/10, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  107. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  108. Druhá zkouška LA1: 4/12, 48.61 s, 5.0 tr. b., 2.86 m/s

  109. První zkouška LA1: 5/12, 51.58 s, 10.0 tr. b., 2.97 m/s

  110. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  111. 1. běh LA1: 4/14, 33.66 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  112. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  113. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  114. Jumping_1: 17/39, 56.23 s, 20.23 tr. b., 2.86 m/s

  115. Jumping_2: 10/39, 54.46 s, 7.46 tr. b., 3.42 m/s

  116. Jumping_3: 22/39, 44.95 s, 10.95 tr. b., 3.03 m/s

  117. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  118. ZkA. II. LA1: 7/13, 55.91 s, 21.91 tr. b., 2.83 m/s

  119. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  120. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  121. zkouška 1 LA1: 4/6, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s