Cz En

089116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Blachová, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Avatar Hungry Gremlin, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. ZkA III: Diskvalifikován

  5. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  6. Zk agility I: 1/3, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  7. Zk agility II: 1/3, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  8. Zk agility III: 2/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  9. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  10. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  13. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  15. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  16. 1. zkouška: 3/6, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  17. 2. zkouška: 1/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  18. 3. zkouška: 3/6, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  19. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  20. Jumping 1: 11/24, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  21. Jumping 2: 4/24, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. Zkoušky: Diskvalifikován

  23. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Jumping II: Diskvalifikován

  28. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  29. Agility MA: Diskvalifikován

  30. Jumping M: Diskvalifikován

  31. MA 2: Diskvalifikován

  32. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  33. 1. Zkouška MA2: 4/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  34. 2. Zkouška MA2: 4/6, 35.51 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  35. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  36. Zkouška MA2 1 MA2: 4/6, 39.16 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  37. Zkouška MA2 2 MA2: 4/6, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  38. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  39. Agility Open: 12/30, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  40. Agility Trial: 1/3, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  41. Jumping Open: Diskvalifikován

  42. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  43. AGILITY: Diskvalifikován

  44. JUMPING: 4/18, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  45. MA2: Diskvalifikován

  46. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  47. 1. Jumping M: 5/17, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  48. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  49. 3. Agility M: Diskvalifikován

  50. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  51. Agility MA: Diskvalifikován

  52. Jumping MA: 5/30, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  53. Zkouška MA2: 6/10, 39.02 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  54. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  55. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  56. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  57. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  58. Trial I: Diskvalifikován

  59. Trial II: Diskvalifikován

  60. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  61. Agility MA: Diskvalifikován

  62. Jumping MA: Diskvalifikován

  63. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  64. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  65. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  67. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  68. Agility MA: Diskvalifikován

  69. Jumping MA: Diskvalifikován

  70. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  71. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  72. Agility Trial I: Diskvalifikován

  73. Agility Trial II: Diskvalifikován

  74. Agility Trial III: Diskvalifikován

  75. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  76. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  77. Agility Trial I: 1/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  80. TRIAL II. MA2: 4/4, 45.98 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  81. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  82. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  83. Agility Open: Diskvalifikován

  84. Agility Trial: Diskvalifikován

  85. Jumping Open: Diskvalifikován

  86. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  87. Jumping MA M: 6/29, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  88. Jumping special MA M: Diskvalifikován

  89. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  90. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  91. Agility Trial I: 5/6, 47.63 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  92. Agility Trial II: 3/6, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  93. Agility Trial III: 2/6, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.05 m/s

  94. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  95. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  96. Agility Open: Diskvalifikován

  97. Agility Trial: 2/5, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  98. Jumping Open: Diskvalifikován

  99. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  100. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  101. TRIAL I. MA2: 1/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  102. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  103. 1.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  104. 2.ZkA - MA2: 2/3, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  105. 3.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  106. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  107. CURRICULUM M: 15/25, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.7 m/s

  108. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  109. TRIAL I. MA2: 3/8, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  110. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  111. Agility I: Diskvalifikován

  112. Agility II: 19/35, 44.66 s, 30.0 tr. b., 4.21 m/s

  113. Jumping I: Diskvalifikován

  114. Jumping II: Diskvalifikován

  115. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  116. QA4 Agility: 24/44, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  117. QA5 Agility: 26/42, 48.34 s, 15.34 tr. b., 3.97 m/s

  118. QA6 Agility: Diskvalifikován

  119. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  120. QJ5 Jumping: 28/43, 44.03 s, 14.03 tr. b., 3.97 m/s

  121. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  122. Finále Ag M: 6/12, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  123. I. Agility M: 12/28, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  124. I. Jumping M: 4/28, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  125. ll. Jumping M: 14/28, 49.01 s, 11.01 tr. b., 3.86 m/s

  126. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  127. QA1 agility: 40/57, 47.64 s, 25.64 tr. b., 3.82 m/s

  128. QA2 agility: 11/57, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  129. QA3 agility: Diskvalifikován

  130. QJ1 jumping: 34/58, 49.69 s, 20.69 tr. b., 3.36 m/s

  131. QJ2 jumping: 36/58, 50.07 s, 23.07 tr. b., 3.89 m/s

  132. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  133. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  134. Agility M Ne: Diskvalifikován

  135. Agility M So: 10/47, 47.65 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  136. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  137. Jumping M So: Diskvalifikován

  138. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  139. Agility MA: Diskvalifikován

  140. Jumping MA: 9/22, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  141. Zkouška MA2: 6/9, 43.96 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  142. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  143. Agility I: Diskvalifikován

  144. Agility II: 4/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  145. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  146. 1. zkouška MA2: 1/5, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  147. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  148. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  149. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  150. Agility I: 1/3, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  151. Agility II: Diskvalifikován

  152. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  153. Agility M: 3/16, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  154. Jumping M: 11/16, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  155. Zkouška MA1: 2/5, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  156. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  157. Zkouška č.1 MA1: 3/6, 41.78 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  158. Zkouška č.2 MA1: Diskvalifikován

  159. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  160. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  161. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  162. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  163. Agility MA: Diskvalifikován

  164. Jumping MA: Diskvalifikován

  165. ZkouškaMA1: Diskvalifikován

  166. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  167. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  168. I. zkouška MA1: 3/8, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  169. tuneliáda A1 MA1: 7/8, 24.67 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  170. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  171. Agility I: Diskvalifikován

  172. Agility II: 6/8, 36.98 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  173. Agility III: Diskvalifikován

  174. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  175. Jumping MA1: 4/5, 24.78 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  176. Zkouška první MA1: 4/5, 37.63 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  177. Zkouška VIP MA1: 3/5, 53.0 s, 18.0 tr. b., 2.77 m/s

  178. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  179. 1. Zk MA1: Diskvalifikován

  180. 2. Zk MA1: Diskvalifikován

  181. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  182. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  183. Agility open 2 M: 6/26, 55.69 s, 16.69 tr. b., 3.59 m/s

  184. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  185. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  186. Trial II. MA1: Diskvalifikován

  187. Trial I. MA1: Diskvalifikován

  188. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  189. Jumping M: Diskvalifikován

  190. Speciál Jumping M: 13/14, 34.85 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  191. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  192. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  193. Agility M: Diskvalifikován

  194. Jumping M: Diskvalifikován

  195. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  196. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  197. Zkouška: 3/4, 38.32 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  198. Zkouška II: 2/4, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  199. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  200. QA4 agility: Diskvalifikován

  201. QA5 agility: Diskvalifikován

  202. QA6 agility: Diskvalifikován

  203. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  204. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  205. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  206. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  207. Jumping M: 10/15, 44.4 s, 17.4 tr. b., 3.4 m/s

  208. zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  209. zkouška 4 MA1: 1/3, 42.29 s, 16.29 tr. b., 3.41 m/s

  210. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  211. QA1 agility: Diskvalifikován

  212. QA2 agility: Diskvalifikován

  213. QA3 agility: Diskvalifikován

  214. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  215. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  216. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  217. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  218. Agility Ne M M: 8/15, 49.54 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  219. Agility So M M: 9/18, 54.44 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  220. Jumping Ne M M: Diskvalifikován

  221. Jumping So M M: Diskvalifikován

  222. Zkouška Ne MA1 MA1: 1/4, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  223. Zkouška So MA1 MA1: 3/4, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s