Cz En

002717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij

    Člen KA

Pes

  1. Ejhle Novterpod, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  2. Jumping L: 3/41, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  3. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  5. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  6. D Agility I: 5/8, 44.24 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  7. D Agility II: Diskvalifikován

  8. D Agility III: 6/8, 44.35 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  9. D Jumping I: 3/8, 34.0 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  10. D Jumping II: Diskvalifikován

  11. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  12. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  13. Horní Počernice, 2. běh: 3/13, 30.22 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  14. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  15. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zka - LA2: 1/20, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  17. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  18. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  19. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  21. Jumping L 1: Diskvalifikován

  22. Jumping L 2: 19/41, 27.29 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  23. Jumping L 3: Diskvalifikován

  24. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  25. 1LJ2: Diskvalifikován

  26. 2LJ2: 6/8, 36.03 s, 11.03 tr. b., 3.61 m/s

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  28. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  29. 2.ZK LA2: 7/17, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  30. Junioři L: Diskvalifikován

  31. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  32. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  33. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  34. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  35. LA2 - druhá: Diskvalifikován

  36. LA2 - první: 4/10, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  37. LA2 - třetí: Diskvalifikován

  38. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  39. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  41. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  42. AGILITY DRUZSTVA: 34/79, 45.61 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  43. D Agility: 1/26, 35.07 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  44. D Hra: 10/25, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  45. D Jumping: Diskvalifikován

  46. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  47. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  48. Agility L: Diskvalifikován

  49. Jumping L: Diskvalifikován

  50. ZKOUŠKY LA2: 1/8, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  51. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  52. AGILITY: Diskvalifikován

  53. JUMPING LA2: 2/6, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  54. LA2: 1/6, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  55. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  56. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  59. 1. Agility L: 18/30, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  60. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  61. 2. Agility L: Diskvalifikován

  62. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  63. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2018, 02. 06. 2018

  64. JOPKO Agility - děti L L: Diskvalifikován

  65. JOPKO Jumping - děti L L: Diskvalifikován

  66. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  67. LA2-Zk1 LA2: Diskvalifikován

  68. LA2-Zk2 LA2: 5/20, 39.62 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  69. LA2-Zk3 LA2: 3/20, 42.81 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  70. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  71. D Agility I: Diskvalifikován

  72. D Agility II: 1/14, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  73. D Jumping I: Diskvalifikován

  74. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  75. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  76. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  77. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  78. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  79. 2. Zka - LA1: 1/8, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  80. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  81. Agility D: 7/19, 39.59 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  82. Agility Squads: 20/76, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  83. Hra D: 1/19, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  84. Jumping D: Diskvalifikován

  85. Jumping Squads: 38/75, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  86. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  87. Zkouška 2 - LA1: 2/14, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  88. Zkouška 3 - LA1: Diskvalifikován

  89. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  90. Zkouška II LA1: 1/13, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  91. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  92. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  93. 1. zkouška LA1: 3/10, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  94. 2. zkouška LA1: 1/10, 23.27 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  95. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  97. AGILITY: Diskvalifikován

  98. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  99. LA1: Diskvalifikován

  100. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  101. Agility - děti L: 1/6, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  102. Jumping - děti L: 2/6, 27.13 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s