Cz En

001117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Mandová, Jump&Fun Praha

    Člen KA

Pes

  1. Comic Caillin Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  2. 1. běh MA3: 3/8, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  3. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  5. II. Zk MA3: 1/3, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  6. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  7. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  8. Agility Individual: 13/67, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. Agility Squads as Individual: 36/72, 47.5 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  10. Jumping Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Squads as Individual: 24/72, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  12. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  13. II. Zk MA3: 1/4, 41.41 s, 1.41 tr. b., 4.35 m/s

  14. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  15. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  16. II. zkouška A3 M: 1/5, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  17. I. zkouška A3 M: 4/5, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  18. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  19. Jumping Open M: 3/21, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  20. ZkA. MA3 I.: 6/13, 56.16 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  21. ZkA. MA3 II.: 2/12, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  22. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  23. I. agility M: Diskvalifikován

  24. II. agility M: 5/67, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  25. II. jumping M: 35/64, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  26. I. jumping M: 8/67, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  27. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  28. Agility M: 2/16, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  29. Jumping M: Diskvalifikován

  30. Zkouska MA3: Diskvalifikován

  31. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  32. Agility open M: Diskvalifikován

  33. Jumping open M: 2/7, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  34. Zkouška MA3: 4/5, 44.82 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  35. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  36. II. zkouška MA2: 1/5, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  37. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  39. Agility 1: 25/79, 50.33 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  40. Agility 2: 10/70, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  41. Agility 3: Diskvalifikován

  42. Agility 4: Diskvalifikován

  43. Agility Trial: 3/15, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  44. Grand Final: Diskvalifikován

  45. Jumping 1: 38/79, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  46. Jumping 2: Diskvalifikován

  47. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  48. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  49. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  50. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  51. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  52. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  53. Agility finale medium: Diskvalifikován

  54. Nedele Jumping medium: 1/22, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  55. Nedele zkouska MA2: 1/4, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  56. Sobota Agility medium: 1/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  57. Sobota Jumping medium: 1/10, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  58. Sobota zkouška MA2: Diskvalifikován

  59. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  60. Zkouska MA2 1: 1/7, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  61. Zkouska MA2 2: Diskvalifikován

  62. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  63. Agility I: Diskvalifikován

  64. Agility II: 38/84, 46.37 s, 12.37 tr. b., 4.14 m/s

  65. Jumping I: 36/87, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  66. Jumping II: 23/87, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  67. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  68. MA2 I.: Diskvalifikován

  69. MA2 II.: Diskvalifikován

  70. MA2 III.: 2/8, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  71. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  72. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  73. Zkouška MA2 II: 1/2, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  74. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  75. Agility open M: Diskvalifikován

  76. Jumping open M: Diskvalifikován

  77. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  78. Agility M: Diskvalifikován

  79. Jumping M: 4/10, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  80. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  81. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  82. Nedele MA2 1: Diskvalifikován

  83. Nedele MA2 2: Diskvalifikován

  84. Sobota MA2 1: 3/5, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  85. Sobota MA2 2: Diskvalifikován

  86. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  87. Agility II. M: Diskvalifikován

  88. Agility I. M: Diskvalifikován

  89. Jumping II. M: Diskvalifikován

  90. Jumping I. M: Diskvalifikován

  91. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  92. QA1 agility: Diskvalifikován

  93. QA2 agility: Diskvalifikován

  94. QA3 agility: Diskvalifikován

  95. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  96. QJ2 jumping: 32/58, 46.43 s, 9.43 tr. b., 4.2 m/s

  97. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  98. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  99. Nedele MA2 1: Diskvalifikován

  100. Nedele MA2 2: Diskvalifikován

  101. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  102. I Agility Open: 21/69, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  103. II Agility Open: Diskvalifikován

  104. II Jumping Open: Diskvalifikován

  105. I Jumping Open: 41/69, 47.07 s, 15.07 tr. b., 3.74 m/s

  106. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  107. Agility Open M: Diskvalifikován

  108. Jumping Open M: 16/28, 28.6 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  109. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  110. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  111. Zkoukša 1 MA2: 3/6, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  112. Zkouška 2 MA2: 4/6, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  113. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  114. Czech Imp Jump Medium: 11/29, 25.92 s, 0.92 tr. b., 3.86 m/s

  115. Jumping 1 Medium: 12/29, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  116. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  117. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  118. Agility M: Diskvalifikován

  119. Jumping M: 6/18, 42.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  120. Zkouska MA1: 1/7, 37.79 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  121. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  122. Agility - Ne: Diskvalifikován

  123. Agility - So: Diskvalifikován

  124. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  125. Jumping - So: Diskvalifikován

  126. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  127. QA6 agility: Diskvalifikován

  128. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  129. QJ6 jumping: 19/49, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  130. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  131. QA1 agility: Diskvalifikován

  132. QA2 agility: Diskvalifikován

  133. QA3 agility: Diskvalifikován

  134. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  135. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  136. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  137. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  138. III. zkouška MA1: 2/3, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  139. II. zkouška MA1: 2/3, 40.98 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  140. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  142. Agility 1: Diskvalifikován

  143. Agility 2: 15/50, 46.61 s, 6.61 tr. b., 4.05 m/s

  144. Jumping 1: Diskvalifikován

  145. Jumping 2: Diskvalifikován

  146. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  147. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  148. Zkouška 2 MA1: 5/10, 39.18 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s