Cz En

001117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Mandová, Agility Hloubětín

    Člen KA

Pes

  1. Comic Caillin Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  2. Zkouska MA2 1: 1/7, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  3. Zkouska MA2 2: Diskvalifikován

  4. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  5. Agility I: Diskvalifikován

  6. Agility II: 38/84, 46.37 s, 12.37 tr. b., 4.14 m/s

  7. Jumping I: 36/87, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  8. Jumping II: 23/87, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  9. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  10. MA2 I.: Diskvalifikován

  11. MA2 II.: Diskvalifikován

  12. MA2 III.: 2/8, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  14. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  15. Zkouška MA2 II: 1/2, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  16. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  17. Agility open M: Diskvalifikován

  18. Jumping open M: Diskvalifikován

  19. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  20. Agility M: Diskvalifikován

  21. Jumping M: 4/10, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  22. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  23. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  24. Nedele MA2 1: Diskvalifikován

  25. Nedele MA2 2: Diskvalifikován

  26. Sobota MA2 1: 3/5, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  27. Sobota MA2 2: Diskvalifikován

  28. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  29. Agility II. M: Diskvalifikován

  30. Agility I. M: Diskvalifikován

  31. Jumping II. M: Diskvalifikován

  32. Jumping I. M: Diskvalifikován

  33. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  34. QA1 agility: Diskvalifikován

  35. QA2 agility: Diskvalifikován

  36. QA3 agility: Diskvalifikován

  37. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  38. QJ2 jumping: 32/58, 46.43 s, 9.43 tr. b., 4.2 m/s

  39. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  40. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  41. Nedele MA2 1: Diskvalifikován

  42. Nedele MA2 2: Diskvalifikován

  43. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  44. I Agility Open: 21/69, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  45. II Agility Open: Diskvalifikován

  46. II Jumping Open: Diskvalifikován

  47. I Jumping Open: 41/69, 47.07 s, 15.07 tr. b., 3.74 m/s

  48. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  49. Agility Open M: Diskvalifikován

  50. Jumping Open M: 16/28, 28.6 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  51. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  52. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  53. Zkoukša 1 MA2: 3/6, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  54. Zkouška 2 MA2: 4/6, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  56. Czech Imp Jump Medium: 11/29, 25.92 s, 0.92 tr. b., 3.86 m/s

  57. Jumping 1 Medium: 12/29, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  58. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  59. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  60. Agility M: Diskvalifikován

  61. Jumping M: 6/18, 42.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  62. Zkouska MA1: 1/7, 37.79 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  63. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  64. Agility - Ne: Diskvalifikován

  65. Agility - So: Diskvalifikován

  66. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  67. Jumping - So: Diskvalifikován

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  69. QA6 agility: Diskvalifikován

  70. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  71. QJ6 jumping: 19/49, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  72. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  73. QA1 agility: Diskvalifikován

  74. QA2 agility: Diskvalifikován

  75. QA3 agility: Diskvalifikován

  76. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  77. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  78. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  79. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  80. III. zkouška MA1: 2/3, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  81. II. zkouška MA1: 2/3, 40.98 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  82. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  83. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  84. Agility 1: Diskvalifikován

  85. Agility 2: 15/50, 46.61 s, 6.61 tr. b., 4.05 m/s

  86. Jumping 1: Diskvalifikován

  87. Jumping 2: Diskvalifikován

  88. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  89. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška 2 MA1: 5/10, 39.18 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s