Cz En

002917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Jarošová

    Člen KA

Pes

  1. Appo Queen from Remay Land, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II L: Diskvalifikován

  3. JUMPING ORIGINAL I L: 16/31, 47.39 s, 25.39 tr. b., 3.5 m/s

  4. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  5. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  6. 1. zkouška LA2: 3/8, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  8. Agility Large Ne: Diskvalifikován

  9. Jumping Large Ne: 11/34, 31.21 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  10. LA2 Ne: Diskvalifikován

  11. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  12. Agility I: 16/80, 48.53 s, 5.53 tr. b., 4.53 m/s

  13. Agility II: 42/73, 45.17 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  14. Jumping I: 9/80, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  15. Jumping II: 41/79, 43.85 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  16. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  17. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška LA2: 3/17, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  19. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  20. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  21. Agility LA sobota: 6/40, 46.29 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  22. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  23. Jumping LA sobota: 12/42, 41.72 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  24. Zkouška LA2 neděle: 3/11, 48.38 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  25. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  26. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  27. Zkouška I.: Diskvalifikován

  28. Zkouška II.: Diskvalifikován

  29. Zkouška III.: 1/13, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  31. III. Zkouška: Diskvalifikován

  32. II: Zkouška: 2/9, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  33. I. Zkouška : 2/9, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  35. Agility 1: Diskvalifikován

  36. Agility 2: 14/222, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  37. Agility 3: Diskvalifikován

  38. Agility 4: Diskvalifikován

  39. Agility Trial: 14/53, 44.42 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. Grand Final: 20/44, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: Diskvalifikován

  43. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  44. Agility I: Diskvalifikován

  45. Agility II: Diskvalifikován

  46. Jumping I: 28/85, 37.07 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  47. Jumping II: Diskvalifikován

  48. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  49. Agility L: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  52. QA4 Agility: 35/97, 44.17 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  53. QA5 Agility: Diskvalifikován

  54. QA6 Agility: Diskvalifikován

  55. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  56. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  57. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  58. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  59. Agility Trial I: Diskvalifikován

  60. Agility Trial II: 1/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  61. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  62. Agility Trial: 2/9, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  63. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  64. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 16/29, 38.83 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  65. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  66. Agility LA: Diskvalifikován

  67. Jumping LA: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  70. Jumping LA: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  73. Agility sobota L: Diskvalifikován

  74. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  75. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  76. Agility Trial I: Diskvalifikován

  77. Agility Trial II: Diskvalifikován

  78. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  79. Agility 1 L: Diskvalifikován

  80. Agility 2 L: Diskvalifikován

  81. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  83. Jumping LA L: 14/26, 39.01 s, 20.01 tr. b., 4.0 m/s

  84. Jumping special LA L: 2/26, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  85. Zkouška LA2 LA2: 3/10, 44.7 s, 5.7 tr. b., 3.69 m/s

  86. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  87. Agility 1: Diskvalifikován

  88. Agility 2: Diskvalifikován

  89. Agility 3: Diskvalifikován

  90. Agility 4: 68/191, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  91. Agility Trial: 20/50, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: Diskvalifikován

  94. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  95. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  96. ZKouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  97. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  98. Agility L Ne: Diskvalifikován

  99. Agility L So: 8/99, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  100. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  101. Jumping L So: 42/100, 30.19 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  102. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  103. Agility LA: Diskvalifikován

  104. Jumping LA: 3/34, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  105. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  107. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  108. Agility LA sobota: 9/21, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  109. Jumping LA neděle: 7/21, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  110. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA1 sobota: 1/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  113. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  114. 1. Zk LA1: 5/9, 36.41 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  115. 2. Zk LA1: 1/9, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  116. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  117. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  118. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  119. Zkoušky LA1: 5/7, 31.55 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  120. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  121. Agility 1: 51/217, 49.73 s, 11.73 tr. b., 4.02 m/s

  122. Agility 2: Diskvalifikován

  123. Agility 3: Diskvalifikován

  124. Agility 4: Diskvalifikován

  125. Agility Trial: Diskvalifikován

  126. Jumping 1: Diskvalifikován

  127. Jumping 2: 77/209, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  128. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  129. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  130. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  131. Jednotlivci A1 - Jumping: 19/46, 39.28 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  132. Power & speed A1: 2/45, 14.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  133. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 18/46, 42.2 s, 6.2 tr. b., 3.79 m/s

  134. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  135. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 L: 7/35, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  137. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  138. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  139. FALCO 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  141. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  142. 1. zkouška LA1: 2/9, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  143. 2. zkouška LA1: 1/9, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s