Cz En

003117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Čepelková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Andy Číše bavorská, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Finále: 6/11, 35.34 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  4. Jumping 1: 4/11, 43.96 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  5. Jumping 2: 1/8, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  6. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  7. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška SA3: 5/12, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  10. 1.zkouška: 1/6, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  11. 2.zkouška: 4/6, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  13. 1. zkouška: 2/6, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  14. 2. zkouška: Diskvalifikován

  15. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  16. Agility 1 S: 7/48, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  17. Agility 2 S: 8/47, 50.59 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  18. Jumping 1 S: 18/48, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  19. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  20. 1. Zkouška SA2: 3/5, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  21. 2. Zkouška SA2: 1/5, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  22. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  23. 1. zkouška: 1/6, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  24. 2. zkouška: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  26. II. zkouška: 1/5, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  27. I. zkouška: 1/5, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  28. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  29. Agility Individual: 41/67, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  30. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  31. Jumping Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: 30/68, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  34. Agility 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: 11/19, 34.89 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. Jumping 2: 15/19, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  37. Zkouška 1: Diskvalifikován

  38. Zkouška 2: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  40. Agility open: Diskvalifikován

  41. Jumping light: 5/11, 27.87 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  42. Jumping open: 5/11, 34.66 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  44. Jumping Open S: Diskvalifikován

  45. ZkA. SA2 I.: 1/5, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  46. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  48. 1.zkouška: 1/8, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  49. 2.zkouška: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  51. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  52. 2. Jumping A2/A3: 3/9, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  53. 3. jumping A2/A3: 3/9, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  54. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  55. I. agility S: Diskvalifikován

  56. II. agility S: 24/65, 52.77 s, 7.77 tr. b., 3.71 m/s

  57. II. jumping S: 10/63, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  58. I. jumping S: 10/64, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  59. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  60. II. zkouška: Diskvalifikován

  61. I. zkouška: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  63. 7.studenecká: 1/5, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  64. 8.studenecká: 3/6, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  65. 9.studenecká: Diskvalifikován

  66. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  67. 4.studenecká: Diskvalifikován

  68. 5.studenecká: 2/8, 38.41 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  69. 6.studenecká: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  71. Czech Imp Jump: 11/24, 25.2 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  72. Jumping 1: 8/24, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  73. Jumping 2: 6/24, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  74. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  75. 1.kvalifikace: 6/22, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  76. 2.kvalifikace: 2/19, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  77. Východočeské finále: 4/11, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  78. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  79. Agility 1: Diskvalifikován

  80. Finále : 1/11, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  81. Jumping 1: 8/17, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  82. Jumping 2: 5/16, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  83. Zkouška 1: Diskvalifikován

  84. Zkouška 2: Diskvalifikován

  85. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  86. Agility Open: Diskvalifikován

  87. Agility Squads as Individual: 43/71, 46.39 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  88. Jumping Open: Diskvalifikován

  89. Jumping Squads as Individual: 27/71, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  90. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  91. II. zkouška: Diskvalifikován

  92. I. zkouška: Diskvalifikován

  93. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  94. 1.Zkouška - SA2: 2/9, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  95. 2.Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  97. Agility 1: 33/70, 51.05 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  98. Agility 2: Diskvalifikován

  99. Agility 3: 22/69, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  100. Agility 4: 19/63, 49.03 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  101. Agility Trial: 6/12, 46.34 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  102. Jumping 1: 38/72, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. Jumping 2: Diskvalifikován

  104. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  105. Ne. - Agility II. S: 19/54, 40.81 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  106. Ne. - Jumping II. S: 21/56, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  107. So. - Agility I. S: 3/59, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  108. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  109. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  110. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  111. I. zkouška SA2: 3/5, 44.17 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  112. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  113. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  114. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  115. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  116. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  117. Zkouška 1 SA2: 6/13, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  118. Zkouška 2 SA2: 8/13, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  119. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  120. AGILITY S: Diskvalifikován

  121. JUMPING S: 2/33, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  122. ZKOUŠKA SA2: 5/11, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  123. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  124. 1. zkouška A2 SA2: 2/5, 37.98 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  125. 2. zkouška A2 SA2: 1/5, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  126. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 3/12, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  127. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  128. Agility I: 35/81, 42.8 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  129. Agility II: Diskvalifikován

  130. Jumping I: Diskvalifikován

  131. Jumping II: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  133. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  134. ZkA. I. SA2: 2/8, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  135. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  136. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  139. Jumping III S: Diskvalifikován

  140. Jumping II S: Diskvalifikován

  141. Jumping I S: 1/14, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  143. Czech Imp Jump: 3/21, 21.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  144. Jumping 1: 4/21, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  145. Jumping 2: 8/21, 31.57 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  146. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  147. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  148. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  149. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  150. Východočeské finále: Diskvalifikován

  151. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  152. Agility 1 S: 5/15, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  153. Finále S: 4/13, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  154. Jumping 1 S: 7/15, 34.19 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  155. Jumping 2 S: 5/17, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  156. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  157. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  158. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  159. Agility S: Diskvalifikován

  160. Jumping S: 14/19, 34.74 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  161. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  162. 1.zkouška: 3/5, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  163. 2.zkouška: Diskvalifikován

  164. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  165. Agility II. S: 27/54, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  166. Agility I. S: 19/58, 41.92 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  167. Jumping II. S: 19/57, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  168. Jumping I. S: 28/58, 41.46 s, 6.46 tr. b., 4.05 m/s

  169. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  170. Agility S: Diskvalifikován

  171. JUMPING S: 1/23, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  172. Zkouška agility SA1: 8/9, 34.14 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  173. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  174. 1. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  175. 2. Zkouška A1 SA1: 3/5, 34.25 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  176. Hra - tuneliáda pro A1 S: 1/5, 23.35 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  177. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  178. I Agility Open: Diskvalifikován

  179. II Agility Open: 28/69, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  180. II Jumping Open: Diskvalifikován

  181. I Jumping Open: Diskvalifikován

  182. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  183. III. jumping S: 9/27, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  184. II. jumping S: Diskvalifikován

  185. I. jumping S: Diskvalifikován

  186. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  187. ZkA. II. SA1: 2/8, 28.81 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  188. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  189. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  190. 1. zkouška SA1: 2/5, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  191. 2. zkouška SA1: 3/5, 44.19 s, 25.0 tr. b., 3.01 m/s

  192. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  193. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  194. I. zkouška SA1: 2/3, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  195. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  196. 1. jumping: Diskvalifikován

  197. 2.jumping: Diskvalifikován

  198. 3.jumping: 8/20, 22.24 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  199. Východočeské finále: Diskvalifikován

  200. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  201. Agility 1 S: Diskvalifikován

  202. Jumping 1 S: 13/28, 40.66 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  203. Jumping 2 S: 10/20, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  204. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  205. Zkouška 2 SA1: 3/4, 33.95 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  206. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  207. Agility S: Diskvalifikován

  208. Jumping S: Diskvalifikován

  209. Zkouška - SA1: 7/11, 49.9 s, 16.9 tr. b., 2.77 m/s

  210. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  211. Jumping: Diskvalifikován

  212. Jumping A1: Diskvalifikován

  213. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  214. Jumping: 2/16, 29.2 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  215. Jumping A1: 2/9, 18.27 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  216. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  217. Jumping_1: Diskvalifikován

  218. Jumping_2: 3/27, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  219. Jumping_3: Diskvalifikován

  220. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  221. Hra - tuneliáda pro A1 S: 1/7, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  222. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  223. A1 Jump II. S: 2/9, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  224. A1 Jump I. S: 1/9, 26.67 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s