Cz En

004117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sabina Šťastná, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Will To Rise Lucky Summer, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  2. Finále L: 21/35, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  3. LA Agility 2: 6/148, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  4. LA Agility 3: Diskvalifikován

  5. LA Agility 4: 18/117, 40.05 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  6. LA Jumping 1: 6/141, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  7. LA Jumping 2: Diskvalifikován

  8. Zkouška Exam L A3: 10/83, 43.02 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  9. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  10. 1.zkouška LA3: 2/10, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  11. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  13. QA4 Agility: Diskvalifikován

  14. QA5 Agility: 2/70, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  15. QA6 Agility: 19/60, 42.15 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  16. QJ4 Jumping: 17/73, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  17. QJ5 Jumping: 3/72, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  18. QJ6 Jumping: 4/69, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  19. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  20. Agility 1 L: 39/92, 43.7 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  21. Agility 2 L: 9/88, 40.01 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  22. Jumping 1 L: 3/91, 36.28 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  23. Jumping 2 L: 1/90, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  24. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  25. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  26. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: 5/30, 42.62 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  27. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  28. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 3/101, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  29. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  30. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 49/106, 36.55 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  31. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  32. QA1 Agility: 36/108, 39.54 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  33. QA2 Agility: 43/107, 38.35 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  34. QA3 Agility: 15/66, 39.11 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  35. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ2 Jumping: 27/108, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  37. QJ3 Jumping: 16/104, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  38. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  39. Zkouška LA3: 2/26, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  40. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  41. 1.zkouška LA3: 5/18, 41.89 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  42. 2.zkouška LA3: 3/19, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  43. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  44. Agility I 600: 5/36, 37.65 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  45. Agility II 600: Diskvalifikován

  46. Jumping I 600: 5/37, 34.92 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  47. Jumping II 600: 13/37, 36.46 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  48. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  49. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  50. LA3 So I: 3/15, 41.38 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  51. LA3 So II: 1/14, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  53. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  56. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška LA3: 1/9, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  58. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  59. Agility Spokojenypes.cz L: 4/25, 29.14 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  60. Jelení Agility L: Diskvalifikován

  61. Jumping L: 13/28, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  62. Jumping Short L: 11/27, 20.36 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  63. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  64. Czech Imp Jump Large: 5/46, 19.45 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  65. Jumping 1 - Large: 7/48, 34.61 s, 5.0 tr. b., 6.24 m/s

  66. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  68. Agility L: 1/32, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  69. Jumping L: Diskvalifikován

  70. LA3: 1/17, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  71. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  72. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška LA3: 1/14, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  75. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  76. Agility Individual: Diskvalifikován

  77. Agility Squads as Individual: 41/94, 41.53 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  78. Jumping Individual: Diskvalifikován

  79. Jumping Squads as Individual: 1/94, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  80. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  81. 1.zkouška: 1/11, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  82. 2.zkouška: Diskvalifikován

  83. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  84. Zkouška L A3 - I. : 1/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  85. Zkouška L A3 - II. : Diskvalifikován

  86. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  87. Agility 1 L: 18/82, 36.63 s, 15.0 tr. b., 5.9 m/s

  88. Agility 2 L: Diskvalifikován

  89. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 L: 12/82, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  91. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  92. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  95. Agility Open L: Diskvalifikován

  96. Jumping Open L: Diskvalifikován

  97. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  98. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  99. Agility Individual: 33/106, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  100. Agility Squads as Individual: 1/109, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  101. Jumping Individual: Diskvalifikován

  102. Jumping Squads as Individual: 2/108, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  103. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  104. NE Agility L: Diskvalifikován

  105. NE Jumping L: 1/25, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  106. NE Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. SO Agility L: 1/30, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  108. So Jumping L: Diskvalifikován

  109. SO Zkouška LA3: 1/13, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  110. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  111. Finále Agility: Diskvalifikován

  112. Jumping 1: Diskvalifikován

  113. Jumping 2: 1/53, 33.91 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  114. Jumping 3: 1/52, 30.38 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  115. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  116. FINÁLE L: Diskvalifikován

  117. I. agility L: Diskvalifikován

  118. II. agility L: 1/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  119. I. jumping L: Diskvalifikován

  120. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  121. 1.zkouška: 1/13, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  122. 2.zkouška: Diskvalifikován

  123. Jumping: 2/20, 28.47 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  124. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  125. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA3: 1/10, 35.75 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  127. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  128. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  129. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  131. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  132. Jumping 1: 3/39, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  133. Jumping 2: 1/39, 27.82 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  134. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  135. III. jumping L: 1/41, 29.34 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  136. II. jumping L: 1/43, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  137. I. jumping L: 12/43, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  138. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  139. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  140. ZkA. LA3 II.: 7/18, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  141. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  142. Czech Imp Jump: 1/31, 18.65 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  143. Jumping 1: 6/31, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  144. Jumping 2 : 1/31, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  145. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  146. Agility L: 1/24, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  147. Jumping L: Diskvalifikován

  148. Zkouška LA3: 1/10, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  149. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  150. Agility Open: 41/125, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  151. Agility Squads as Individual: 27/137, 41.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  152. Jumping Open: 29/136, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  153. Jumping Squads as Individual: 26/138, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  154. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  155. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  156. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  157. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  158. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  159. Zkouška LA3 II: 2/8, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  160. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  161. QA4 Agility: Diskvalifikován

  162. QA5 Agility: 21/96, 39.81 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  163. QA6 Agility: 2/93, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  164. QJ4 Jumping: 4/96, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  165. QJ5 Jumping: 43/94, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  166. QJ6 Jumping: 2/87, 35.8 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  168. QA1 agility: 24/123, 38.35 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  169. QA2 agility: 27/120, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  170. QA3 agility: 1/120, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  171. QJ1 jumping: 43/123, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  172. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  173. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  174. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  175. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  176. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  177. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  178. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  179. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  180. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 1/170, 32.21 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  181. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  182. Agility Open: 1/34, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  183. Agility Trial: Diskvalifikován

  184. Jumping Open: 1/33, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  185. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  186. Jumping: 1/60, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  187. SUPER FINÁLE: 8/10, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  188. Zkouška 1: 3/35, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  189. Zkouška 2: 15/33, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  190. Zkouška 3: Diskvalifikován

  191. Zkouška 4: 2/36, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  192. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  193. Agility: Diskvalifikován

  194. Jumping: 14/28, 28.82 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  195. Zkouška: Diskvalifikován

  196. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  197. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  199. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  200. AGILITY: 1/31, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  201. AGILITY: Diskvalifikován

  202. JUMPING: 5/38, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  203. JUMPING: Diskvalifikován

  204. LA3: 7/21, 42.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  205. LA3: Diskvalifikován

  206. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  207. Agility L: 1/29, 28.67 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  208. Jumping L: 8/29, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  209. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  210. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  211. Agility: Diskvalifikován

  212. Agility DRUZSTVA: 49/97, 37.4 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  213. Jumping: 18/97, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  214. Jumping DRUZSTVA: 19/97, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  215. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  216. Agility 1 L: Diskvalifikován

  217. Finále L: Diskvalifikován

  218. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  219. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  220. Zkouška 1 LA3: 1/12, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  221. Zkouška 2 LA3: 4/13, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  222. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  223. JUMPING 1 L: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  224. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  225. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  226. Zkouška LA3: 3/10, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  227. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  228. Nedele LA3 1: Diskvalifikován

  229. Nedele LA3 2: Diskvalifikován

  230. Sobota LA3 1: Diskvalifikován

  231. Sobota LA3 2: 1/10, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  232. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  233. Agility II. L: Diskvalifikován

  234. Agility I. L: 1/94, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  235. Jumping II. L: Diskvalifikován

  236. Jumping I. L: 13/94, 31.78 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  237. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  238. QA4 Agility: 3/95, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  239. QA5 Agility: 65/93, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  240. QA6 Agility: 45/88, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  241. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  242. QJ5 Jumping: 4/90, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  243. QJ6 Jumping: 38/77, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  244. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  245. Zkouška 1 - LA2: 1/11, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  246. Zkouška 2 - LA2: Diskvalifikován

  247. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  248. QA1 agility: Diskvalifikován

  249. QA2 agility: 19/125, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  250. QA3 agility: 10/125, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  251. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  252. QJ2 jumping: 69/126, 43.32 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  253. QJ3 jumping: 38/122, 38.4 s, 5.4 tr. b., 4.84 m/s

  254. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  255. Agility L: 1/51, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  256. JUMPING L: 17/51, 31.21 s, 15.0 tr. b., 5.77 m/s

  257. Zkouška agility LA2: 3/22, 28.23 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  258. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  259. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  260. 2. zkouška LA2: 1/23, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  261. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  262. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  263. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  264. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  265. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  266. Agility: 12/50, 32.43 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  267. Agility: Diskvalifikován

  268. Finále: Diskvalifikován

  269. Jumping: Diskvalifikován

  270. Jumping: Diskvalifikován

  271. Zkouška LA2: 1/20, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  272. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  273. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  274. I. zkouška LA2: 4/16, 29.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  275. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  276. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  277. Jumping 1 Large: 2/36, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  278. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  279. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  280. Agility: 1/44, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  281. Jumping: Diskvalifikován

  282. Zkouška LA2: 7/20, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  283. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  284. Czech Imp Jump Large: 1/47, 17.39 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  285. Jumping 1 Large: 2/47, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  286. Jumping 2 Large: 12/47, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  287. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  288. ZkA II. LA2: 3/24, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  289. ZkA I. LA2: 1/24, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  290. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  291. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  292. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  293. I. Zkouška LA2: 6/24, 44.46 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  294. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  295. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  296. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  297. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  298. Czech Imp Jump Large: 1/47, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  299. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  300. Jumping 2 Large: 1/47, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  301. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  302. Agility LA sobota: 17/60, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  303. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  304. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  305. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  306. Zkoušky LA2 sobota: 4/16, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  307. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  308. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  309. Jumping 1 Large: 3/51, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  310. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  311. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  312. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  313. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  314. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  315. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  316. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  317. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  318. Agility L: Diskvalifikován

  319. Jumping L: 13/31, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  320. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  321. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  322. A2 1.běh LA2: 5/20, 33.79 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  323. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  324. A2 3. běh LA2: 3/19, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  325. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  326. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  327. I. zkouška LA2: 1/19, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  328. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  329. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  330. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  331. 3. Zka - LA2: 3/20, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  332. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  333. Zkouška II LA1: 1/15, 23.09 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  334. Zkouška I LA1: 1/15, 22.44 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  335. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  336. Agility - Ne: Diskvalifikován

  337. Agility - So: Diskvalifikován

  338. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  339. Jumping - So: 8/97, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  340. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  341. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  342. 2Q Agility: Diskvalifikován

  343. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  344. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  345. Power & speed A1: Diskvalifikován

  346. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 10/46, 26.84 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  347. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  348. 1. běh LA1: 1/14, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  349. 2. běh LA1: 1/14, 26.18 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  350. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  351. Horní Počernice, 1. běh: 2/10, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  352. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  353. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  354. Agility Trial I: 5/13, 34.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  355. Jumping Trial I: Diskvalifikován