Cz En

004417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Terezie Bečvářová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds, Bearded kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility J Individual: 6/13, 52.42 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  3. Agility Squads: 2/22, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  4. Jumping J Individual: 7/14, 48.61 s, 6.61 tr. b., 4.13 m/s

  5. Jumping Squads: Diskvalifikován

  6. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  7. Jumping 1: 26/53, 46.33 s, 12.33 tr. b., 4.17 m/s

  8. Jumping 2: 29/53, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  9. Jumping 3: 16/52, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  10. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  11. A3 II ML: 5/7, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  12. A3 I ML: Diskvalifikován

  13. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  14. 1.zkouška LA3: 4/8, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  15. 2.zkouška LA3: 3/8, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  16. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  17. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. I. zkouška LA3: 8/17, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  19. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  20. ZkA. MLA3 I.: 4/6, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  21. ZkA. MLA3 II.: 2/6, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  22. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  23. A3 II ML: 1/6, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  24. A3 I ML: 4/6, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  25. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  26. ZkA. MLA3 I.: 3/8, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  27. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  28. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  29. Jumping : 16/34, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  30. Zkouška I.: 2/17, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  31. Zkouška II.: 3/17, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  32. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  33. MLA2 - I.: 2/2, 47.41 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  34. MLA2 - II.: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  36. ZkA. MLA2 I.: 2/5, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  37. ZkA. MLA2 II.: 2/5, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  38. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  39. Agility L: 1/38, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  40. Jumping L: 12/37, 40.62 s, 5.62 tr. b., 4.04 m/s

  41. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  43. Agility ML: 4/11, 48.77 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  44. Jumping ML: 4/11, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  45. Zkouška MLA2: 3/3, 59.93 s, 10.93 tr. b., 3.2 m/s

  46. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  47. Agility J: 9/49, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  48. Agility Squads as Individual: 28/63, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  49. Jumping J: 12/49, 41.72 s, 0.72 tr. b., 4.05 m/s

  50. Jumping Squads as Individual: 28/63, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  51. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  52. ZK1: 1/2, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  53. Zk2: Diskvalifikován

  54. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  55. Agility open L: 4/14, 54.58 s, 12.58 tr. b., 3.41 m/s

  56. Jumping open L: 7/14, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  57. Zkouška LA2: 1/5, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.43 m/s

  58. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  59. 1. běh LA2: 4/14, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  60. 2. běh LA2: 1/14, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  61. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  62. 1. běh LA2: 4/10, 46.69 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  63. 2. běh LA2: 5/10, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  65. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA2: 1/4, 50.41 s, 28.41 tr. b., 3.25 m/s

  67. Junioři L: 1/3, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  68. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  69. Czech Imp Jump: 23/52, 24.29 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  70. Jumping 1: 26/52, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  71. Jumping 2: Diskvalifikován

  72. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  73. II.zkouška LA2: 5/18, 49.78 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  74. I. zkouška LA2: 10/19, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  75. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  76. 1. zkouška LA2: 3/6, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.0 m/s

  77. 2. zkouška LA2: 2/6, 47.83 s, 12.83 tr. b., 3.35 m/s

  78. Junioři L: Diskvalifikován

  79. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: 3/8, 41.43 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  82. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  83. Jumping: 7/22, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  84. Jumping DUO: 3/11, 30.6 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  85. Zkouška: 5/8, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  86. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  87. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Junioři jump L: 1/9, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  90. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  91. Jumping: Diskvalifikován

  92. Jumping DUO: Diskvalifikován

  93. Zkouška 1.: 6/9, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  94. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  95. Zkouška III. LA2: 10/19, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  96. Zkouška II. LA2: 12/19, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  97. Zkouška I. LA2: 14/19, 43.62 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  98. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  99. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  100. 2.ZK LA2: 5/17, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  101. Junioři L: 3/8, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  102. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  103. Agility L: 6/37, 46.36 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  104. Jumping L: 13/37, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. Zkouška LA1: 1/8, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  106. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 23. 09. 2018

  107. Agility mládež L: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  108. Jumping mládež L: 3/8, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  109. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  110. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  111. J Agility: Diskvalifikován

  112. J Hra: 15/54, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  113. J Jumping: 41/53, 38.92 s, 15.88 tr. b., 4.24 m/s

  114. JUMPING DRUZSTVA: 38/79, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  115. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  116. Zkouška II. LA1: 4/14, 44.79 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  117. Zkouška I. LA1: 6/14, 48.66 s, 20.66 tr. b., 3.29 m/s

  118. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  119. 1.ZkA - LA1: Diskvalifikován

  120. 2.ZkA - LA1: 3/13, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  121. 3.ZkA - LA1: 2/13, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  122. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  123. 1.běh LA1: Diskvalifikován

  124. 2. běh LA1: 7/11, 35.49 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  125. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  126. Agility - LA: Diskvalifikován

  127. Jumping LA: 11/44, 26.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  128. ZkA - LA1: 3/11, 42.01 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  129. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  130. 1. běh LA1: 2/7, 37.34 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  131. 2. běh LA1: 1/7, 33.56 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  132. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  133. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  136. 1. zkouška LA1: 1/12, 41.56 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  137. 2. zkouška LA1: 3/12, 31.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  138. 3. zkouška LA1: 2/12, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  139. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  140. Jumping L: 8/33, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  141. Zkouška 1 LA1: 3/11, 28.36 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  142. Zkouška 2 LA1: 2/11, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  143. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  144. Agility Open L: 8/34, 43.72 s, 10.72 tr. b., 3.45 m/s

  145. Jumping Open L: 16/34, 37.78 s, 11.78 tr. b., 3.34 m/s

  146. Zkoušky LA1: 1/10, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  147. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  148. ZkA. II. LA1: 11/25, 38.65 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  149. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  150. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  151. 1. BĚH LA1: 3/5, 46.36 s, 15.36 tr. b., 2.93 m/s

  152. 2. BĚH LA1: 4/5, 41.19 s, 5.19 tr. b., 2.96 m/s

  153. 3. BĚH LA1: 2/5, 44.81 s, 5.81 tr. b., 2.95 m/s

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  155. 1. zkouška LA1: 4/12, 48.95 s, 15.95 tr. b., 3.0 m/s

  156. 2. zkouška LA1: 4/11, 57.24 s, 28.24 tr. b., 2.55 m/s

  157. Junioři L: 11/12, 57.17 s, 28.17 tr. b., 2.69 m/s

  158. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  159. 1. zkouška LA1: 5/8, 47.04 s, 8.04 tr. b., 2.66 m/s

  160. 2. zkouška LA1: 4/8, 60.32 s, 19.32 tr. b., 2.39 m/s

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  162. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška LA1: 1/12, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  164. Junioři L: 8/10, 47.29 s, 12.29 tr. b., 3.24 m/s

  165. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  166. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  169. 1. zkouška LA1: 3/12, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  170. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  171. Junioři L: Diskvalifikován

  172. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  173. 1. zkouška LA1: 3/9, 48.37 s, 15.0 tr. b., 2.83 m/s

  174. 2. zkouška LA1: 3/9, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  176. 1. zkouška LA1: 9/14, 48.7 s, 20.7 tr. b., 2.75 m/s

  177. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. Junioři L: 6/13, 42.76 s, 18.76 tr. b., 3.51 m/s

  179. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  180. Okrouhlice, 1. běh: 7/8, 42.66 s, 19.66 tr. b., 2.93 m/s

  181. Okrouhlice, 2. běh: 4/8, 47.22 s, 17.22 tr. b., 2.58 m/s

  182. Okrouhlice, 3. běh: 3/8, 50.09 s, 18.09 tr. b., 2.89 m/s

  183. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  184. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  185. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  186. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  187. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  188. I. zkouška LA1: Diskvalifikován