Cz En

004517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Obrusníková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Kehely McPotter´s Creek´s, Mudi

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  2. Agility 1 M: 3/22, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  3. Agility 2 M: Diskvalifikován

  4. Finále M: 1/14, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  5. Jumping 1 M: 1/22, 29.7 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  6. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  9. 1.běh bez zón: 1/26, 18.94 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  10. 1.běh se zónami: 1/27, 18.33 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  11. 2.běh bez zón: 1/24, 15.48 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  12. 2.běh se zónami: 1/27, 20.26 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  13. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  14. Agility M: 10/22, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  15. Jumping M: 8/22, 36.08 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  16. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  18. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  19. Jumping 1: 1/29, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  20. Jumping 2: 1/29, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  22. Agility M: 1/26, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  23. Jumping M: 14/27, 30.92 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  24. Zkouška MA3: 1/12, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  25. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  26. Czech Imp Jump: 1/20, 18.22 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  27. Jumping 1: 1/21, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  28. Jumping 2: 1/21, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  29. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  30. III. jumping M: 12/29, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  31. II. jumping M: Diskvalifikován

  32. I. jumping M: 2/29, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  33. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  34. Agility MA neděle: 1/27, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  35. Agility MA sobota: 1/25, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  36. Jumping MA neděle: 1/27, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  37. Jumping MA sobota: 1/25, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  38. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  41. Czech Imp Jump: 10/17, 21.16 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  42. Jumping 1: 2/17, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  43. Jumping 2 : 1/17, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  44. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  45. Agility Finále M_neděle: 1/5, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  46. Agility Open M_sobota: 1/6, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  47. Jumping M_neděle: Diskvalifikován

  48. Jumping M_sobota: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  49. MA3_neděle: Diskvalifikován

  50. MA3_sobota: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  52. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 - Medium: 1/23, 31.12 s, 0.0 tr. b., 6.68 m/s

  54. Jumping 2 - Medium: 1/22, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  55. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  56. Agility Open M: 2/7, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  57. Jumping Open M: 1/8, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  58. Zkouška MA3: 1/4, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  59. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  60. Neděle Agility MA: Diskvalifikován

  61. Neděle Jumping MA: 1/20, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  62. Neděle Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Sobota Agility MA: 1/21, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  64. Sobota Jumping MA: 2/20, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  65. Sobota zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  67. Agility Open: 19/65, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  68. Agility Squads as Individual: 2/69, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  69. Jumping Open: Diskvalifikován

  70. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  71. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  72. Jelenův Jumping M: 6/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  73. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  76. III. jumping M: 1/11, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  77. II. jumping M: Diskvalifikován

  78. I. jumping M: 1/11, 27.26 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  79. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  80. Agility Open M: 4/25, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  81. Jumping Open M: Diskvalifikován

  82. ZkA. MA3: 1/11, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  83. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  84. Agility Open M: Diskvalifikován

  85. Jumping Open M: 1/11, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  86. ZkA. MA3: Diskvalifikován

  87. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  88. Agility 1: Diskvalifikován

  89. Agility 2: Diskvalifikován

  90. Agility 3: 28/76, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  91. Agility 4: 3/72, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. Grand Final: 9/30, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  94. Jumping 1: 4/79, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  95. Jumping 2: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  97. QA4 Agility: 1/56, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  98. QA5 Agility: 25/56, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  99. QA6 Agility: Diskvalifikován

  100. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  101. QJ5 Jumping: 7/53, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  102. QJ6 Jumping: 16/49, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  103. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  104. A3M sobota: Diskvalifikován

  105. Agility sobota: Diskvalifikován

  106. Jumping sobota: Diskvalifikován

  107. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  108. Finále medium: 1/8, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.92 m/s

  109. Jumping II. medium: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  110. Jumping I. medium: 1/13, 32.56 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  111. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  112. QA1 agility: 2/61, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  113. QA2 agility: 11/60, 40.77 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  114. QA3 agility: 2/60, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  115. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  116. QJ2 jumping: 23/61, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  117. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  118. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  119. Agility Finále: 1/8, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  120. Agility I.: Diskvalifikován

  121. Agility II.: 2/23, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  122. Agility III.: Diskvalifikován

  123. Jumping Finále: 1/9, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  124. Jumping I.: 5/23, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  125. Jumping II.: 1/23, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  126. Jumping III.: 1/21, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  127. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  128. Agility II M: 1/33, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  129. Agility I M: Diskvalifikován

  130. Jumping III M: 1/30, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  131. Jumping II M: 1/35, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  132. Jumping I M: 1/36, 32.33 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  133. Jumping IV MUDI M: 1/7, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  134. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  135. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  136. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  137. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  138. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  139. Agility I: Diskvalifikován

  140. Agility II: Diskvalifikován

  141. Jumping I: 3/87, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  142. Jumping II: 3/87, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  143. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  144. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  145. I. zkouška MA3: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  146. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  147. Jumping: 2/18, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  148. Zkouška 1: 1/11, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  149. Zkouška 2: Diskvalifikován

  150. Zkouška 3: 1/9, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  151. Zkouška 4: Diskvalifikován

  152. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  153. Jumping M: 6/8, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  154. MA3: 1/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  155. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  156. Agility 1: Diskvalifikován

  157. Agility 2: 10/28, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  158. Finále: 1/14, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  159. Jumping 1: 1/29, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  160. Jumping 2: 7/28, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  161. Zkouška: Diskvalifikován

  162. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  163. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  164. Finále MA neděle: 3/8, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  165. Jumping MA neděle: 1/15, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  166. Jumping MA sobota: 1/17, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  167. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  168. Zkoušky MA3 sobota: 7/10, 88.59 s, 35.59 tr. b., 2.4 m/s

  169. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  170. Agility: Diskvalifikován

  171. Jumping: 2/26, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  172. Zkouška: Diskvalifikován

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  174. Czech Imp Jump: 2/20, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  175. Jumping 1: Diskvalifikován

  176. Jumping 2: 6/20, 34.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  177. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  178. Agility klubů M: Diskvalifikován

  179. Jumping M: Diskvalifikován

  180. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  181. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  182. Agility: Diskvalifikován

  183. Jumping: 1/23, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  184. Zkouška: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  186. Czech Imp Jump: 1/24, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  187. Jumping 1: 1/24, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  188. Jumping 2: 1/24, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  189. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  190. Agility MA: 10/22, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  191. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  193. Czech Imp Jump: 2/21, 18.12 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  194. Jumping 1: 8/23, 26.36 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  195. Jumping 2: 3/23, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  196. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  197. Agility 1 M: 3/17, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  198. Agility 2 M: 6/16, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  199. Jumping 1 M: 10/17, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  200. Jumping 2 M: 2/16, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  201. Jumping 3 M: 4/16, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  202. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  203. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  204. Jumping M: 5/10, 32.31 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  205. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  206. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  207. Czech Imp Jump: 2/23, 20.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  208. Jumping 1: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  209. Jumping 2: 8/24, 25.78 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  210. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  211. QA1 agility: 31/57, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  212. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  213. QJ2 jumping: 4/58, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  214. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  215. Agility 1: 9/23, 44.0 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  216. Agility 2: Diskvalifikován

  217. Agility 3: Diskvalifikován

  218. Finále Jumping SA: 1/8, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  219. Jumping 1: 1/23, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  220. Jumping 2: 1/23, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  221. Jumping 3: 10/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  222. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  223. Agility II Medium: 1/32, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  224. Agility I Medium: 12/33, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  225. Jumping III Medium: 10/30, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  226. Jumping II Medium: 8/32, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  227. Jumping I Medium: 2/31, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  228. MR mudi Medium - II. kolo: 2/8, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  229. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  230. 1. běh MA3: 1/2, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  231. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  232. 3. běh MA3: 1/2, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  233. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  234. Nedele MA3 1: Diskvalifikován

  235. Nedele MA3 2: 2/5, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  236. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  237. 1. Zka - MA3: 1/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  238. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  239. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  240. I Agility Open: Diskvalifikován

  241. II Agility Open: 22/66, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  242. II Jumping Open: 24/66, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  243. I Jumping Open: 4/69, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  244. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  245. AGILITY: Diskvalifikován

  246. JUMPING: 4/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  247. JUMPING: Diskvalifikován

  248. MA3: Diskvalifikován

  249. MA3: Diskvalifikován

  250. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  251. Agility: 6/19, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  252. Agility: Diskvalifikován

  253. Jumping: 2/23, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  254. Jumping: 8/19, 29.58 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  255. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  256. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  257. Agility: 2/31, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  258. Agility: Diskvalifikován

  259. Finále: Diskvalifikován

  260. Jumping: 6/30, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  261. Jumping: 16/31, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  262. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  263. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  264. II. Packa MA3: Diskvalifikován

  265. I. Packa MA3: Diskvalifikován

  266. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  267. Agility: Diskvalifikován

  268. Jumping: Diskvalifikován

  269. Zkouška MA3: 1/10, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  270. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  271. Agility MA sobota: 10/16, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  272. Jumping MA neděle: 6/15, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  273. Jumping MA sobota: 2/16, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  274. Velké finále MA neděle: 3/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  275. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  276. Zkoušky MA2 sobota: 2/2, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  277. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  278. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  279. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  280. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  281. Agility: Diskvalifikován

  282. Jumping: 2/28, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  283. Zkouška MA2: 2/5, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  284. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  285. Czech Imp Jump Medium: 4/21, 22.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  286. Jumping 1 Medium: 13/21, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  287. Jumping 2 Medium: 7/21, 24.51 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  288. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  289. III. zkouška MA2: 2/6, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  290. II. Zkouška MA2: 2/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  291. I. Zkouška MA2: 1/6, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  292. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  293. Barelový a tunelový běh M: 1/19, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  294. Zkouška MA2: 1/2, 28.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  295. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  296. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  297. Jumping 1 Medium: 13/29, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  298. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  299. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  300. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  301. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  302. Jumping MA sobota: 3/22, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  303. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  304. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  305. Zkoušky MA2 sobota: 1/3, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  306. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  307. II. zkouška MA2: 1/12, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  308. II. zkouška MA2: 1/10, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  309. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  310. I. zkouška MA2: 5/10, 27.99 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  311. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  312. Heroutice, 1. běh: 1/3, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  313. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  314. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  315. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  316. Agility - hra Medium: Diskvalifikován

  317. Agility SuperG - Basic Medium: 1/4, 35.82 s, 0.0 tr. b., 0.39 m/s

  318. Jumping - hra Medium: 1/11, 27.32 s, 0.32 tr. b., 3.95 m/s

  319. Jumping SuperG - Basic Medium: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  320. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  321. Jumping MA2: 1/7, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  322. Zkouška první MA2: 3/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  323. Zkouška VIP MA2: 3/7, 42.1 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  324. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  325. 1.běh MA2: 1/9, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  326. 2.běh MA2: 1/9, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  327. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  328. Jumping II. M: Diskvalifikován

  329. Jumping I. M: 6/15, 41.7 s, 16.7 tr. b., 3.93 m/s

  330. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  331. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  332. Horní Počernice, 2. běh: 2/5, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  333. Horní Počernice, 3. běh: 2/5, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  334. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  335. Agility Kluby Medium: Diskvalifikován

  336. Jumping Družstva Medium: 2/15, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  337. Jumping Dvojice Medium: 12/15, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  338. Podle roku narození Medium: Diskvalifikován

  339. Soutěž feny proti psům Medium: 8/15, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  340. Soutěž plemen Medium: Diskvalifikován

  341. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  342. Agility open M: 2/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  343. Jump III. M: 1/16, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  344. Jump II. M: 1/18, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  345. Jump I. M: 2/19, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  346. Tunel I. M: Diskvalifikován

  347. ZkA. Ne MA1: 2/4, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  348. ZkA. So MA1: Diskvalifikován

  349. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  350. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  351. ZkA. ll. MA1: Diskvalifikován

  352. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  353. Agility II Medium: 3/36, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  354. Agility I Medium: 29/44, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  355. Jumping III Medium: 14/36, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  356. Jumping II Medium: 19/41, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  357. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  358. Jumping IV - mudi (M): 2/5, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  359. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  360. Horní Počernice, 1. běh: 5/9, 43.33 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  361. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  362. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  363. Agility: 2/15, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  364. Agility M: 2/17, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  365. Fun Jumping: 2/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  366. Fun Jumping M: 1/16, 25.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  367. Jumping: Diskvalifikován

  368. Jumping M: 1/17, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  369. Zkouška MA1: Diskvalifikován