Cz En

009117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Tina, Kříženec

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: Diskvalifikován

  4. QA3 agility: 34/60, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  5. QJ1 jumping: 8/61, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  6. QJ2 jumping: 15/61, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  9. Agility Trial I: Diskvalifikován

  10. Agility Trial II: Diskvalifikován

  11. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  12. Agility Trial II: 5/10, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  13. Agility Trial III: Diskvalifikován

  14. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  15. Agility I: 18/88, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  16. Agility II: 18/84, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  17. Jumping I: 20/87, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  18. Jumping II: Diskvalifikován

  19. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  20. Agility MA: 8/30, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  21. Jumping MA: Diskvalifikován

  22. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  24. Agility Trial I: 4/8, 46.3 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  25. Agility Trial II: Diskvalifikován

  26. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  27. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  28. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  29. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  30. Trial I: 5/10, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  31. Trial II: Diskvalifikován

  32. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  33. Zkouška 1 MA3: 1/10, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  34. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  35. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  36. Agility Trial I: Diskvalifikován

  37. Agility Trial II: 3/6, 43.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  38. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  39. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  42. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  43. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  44. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  45. TRIAL III. MA3: 3/7, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  46. TRIAL II. MA3: 1/7, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  47. TRIAL I. MA3: 5/7, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  48. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  49. Agility Open 2+3: 1/14, 41.4 s, 1.4 tr. b., 3.72 m/s

  50. Agility Trial I: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II: 2/9, 50.61 s, 9.61 tr. b., 3.38 m/s

  52. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  53. Agility Trial I: 6/9, 61.9 s, 30.9 tr. b., 3.02 m/s

  54. Agility Trial II: 6/9, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: 3/4, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  58. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  59. Agility 1 M: Diskvalifikován

  60. Agility 2 M: 6/17, 48.57 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  61. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  63. Agility Open: Diskvalifikován

  64. Agility Trial: Diskvalifikován

  65. Jumping Open: 12/26, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  66. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  67. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška MA3: 2/11, 52.48 s, 5.48 tr. b., 3.72 m/s

  69. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  70. 1.zkouška MA3: 6/12, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  71. 2.zkouška MA3: 4/12, 49.57 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  72. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  73. Agility I: Diskvalifikován

  74. Jumping I: Diskvalifikován

  75. Jumping II: Diskvalifikován

  76. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  77. QA4 Agility: Diskvalifikován

  78. QJ4 Jumping: 20/44, 50.43 s, 17.43 tr. b., 3.57 m/s

  79. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  80. QA1 agility: 14/57, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  81. QA2 agility: 36/57, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  82. QA3 agility: Diskvalifikován

  83. QJ1 jumping: 21/58, 41.07 s, 2.07 tr. b., 4.07 m/s

  84. QJ2 jumping: 31/58, 44.21 s, 7.21 tr. b., 4.41 m/s

  85. QJ3 jumping: 21/57, 40.25 s, 1.25 tr. b., 4.55 m/s

  86. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  87. Agility M Ne: Diskvalifikován

  88. Agility M So: Diskvalifikován

  89. Jumping M Ne: 14/46, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  90. Jumping M So: Diskvalifikován

  91. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  92. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  95. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  96. Agility I: Diskvalifikován

  97. Agility II: 1/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  98. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  99. 1. zkouška MA3: 2/5, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  100. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  103. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  104. TRIAL I. MA3: 4/8, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  105. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  106. 1. zkouška MA3: 2/7, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  107. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  108. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  109. Zkouška č.1 MA2: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  110. Zkouška č.2 MA2: 2/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  111. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  112. zkouška 1 MA2: 2/9, 43.09 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  113. zkouška 2 MA2: 2/9, 52.78 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  114. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  115. Agility MA: 13/18, 52.67 s, 18.67 tr. b., 3.65 m/s

  116. Jumping MA: Diskvalifikován

  117. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  118. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  119. TRIAL II. MA2: 2/7, 54.58 s, 11.58 tr. b., 3.63 m/s

  120. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  121. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  122. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  123. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  124. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  125. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  126. Trial II. MA2: Diskvalifikován

  127. Trial I. MA2: 3/9, 45.09 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  128. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  129. 1.běh MA2: 3/6, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  130. 2. běh MA2: 6/6, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  131. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  132. Zkouška MA2: 3/3, 49.15 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  133. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  134. Jump III. M: 12/16, 41.89 s, 4.89 tr. b., 3.51 m/s

  135. Jump II. M: 11/18, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  136. ZkA. Ne MA2: 2/5, 52.8 s, 11.8 tr. b., 3.26 m/s

  137. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  138. Agility 1: Diskvalifikován

  139. Agility 2: 22/36, 61.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  140. Jumping 1: Diskvalifikován

  141. Jumping 2: 12/36, 43.59 s, 5.59 tr. b., 3.67 m/s

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  143. QA4 agility: Diskvalifikován

  144. QA5 agility: Diskvalifikován

  145. QA6 agility: Diskvalifikován

  146. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  147. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  148. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  149. QA1 agility: Diskvalifikován

  150. QA2 agility: Diskvalifikován

  151. QA3 agility: 17/70, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.53 m/s

  152. QJ1 jumping: 29/70, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.56 m/s

  153. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  154. QJ3 jumping: 35/67, 47.47 s, 19.47 tr. b., 3.41 m/s

  155. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  156. Agility Open: Diskvalifikován

  157. Agility Trial: 3/6, 43.8 s, 7.8 tr. b., 3.56 m/s

  158. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  159. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  160. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  161. zkouška 2 MA2: 1/8, 46.28 s, 5.28 tr. b., 3.93 m/s

  162. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  163. FALCO 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  164. FALCO 2. zkouška MA2: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  165. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  166. Agility Open: 13/23, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  167. Agility Trial: Diskvalifikován

  168. Agility Trial I: Diskvalifikován

  169. Agility Trial II: 1/2, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  170. Agility Trial III: Diskvalifikován

  171. Jumping Open: Diskvalifikován

  172. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  173. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  174. Agility Med So: Diskvalifikován

  175. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  176. Jumping Med So: Diskvalifikován

  177. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  178. Agility Open: Diskvalifikován

  179. Agility Trial II: 2/7, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  180. Tuneliáda: 14/16, 37.2 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  181. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  182. 1.běh MA2: 2/9, 52.42 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  183. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  184. 3.běh MA2: 4/9, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  185. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  186. Agility MA: Diskvalifikován

  187. Jumping MA: Diskvalifikován

  188. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  189. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  190. V Agility: 1/3, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  191. VI Agility: 1/3, 33.56 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  192. VII Agility: 2/3, 42.98 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  193. VIII Agility: 1/3, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  194. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  195. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  196. 2. Zkouška MA1: 2/12, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s