Cz En

009417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alžběta Štětková, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  2. 1. Agility S Děti: Diskvalifikován

  3. 2. Agility S Děti: Diskvalifikován

  4. 3. Jumping S Děti: 9/14, 46.89 s, 8.89 tr. b., 3.6 m/s

  5. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  6. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  8. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  9. Agility D Individual: 6/15, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  10. Agility Squads: 26/43, 44.75 s, 7.75 tr. b., 3.78 m/s

  11. Jumping D Individual: 10/15, 49.63 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  12. Jumping Squads: 33/43, 60.3 s, 20.3 tr. b., 3.32 m/s

  13. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  14. 1.zkouška: Diskvalifikován

  15. 2.zkouška: 3/8, 59.52 s, 10.52 tr. b., 3.34 m/s

  16. Jumping: Diskvalifikován

  17. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  18. 1.běh bez zón: 19/40, 24.61 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. 1.běh se zónami: 29/41, 27.0 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  20. 2.běh bez zón: 11/39, 20.06 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  21. 2.běh se zónami: 7/41, 28.69 s, 0.69 tr. b., 3.73 m/s

  22. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  23. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  24. ZkA. SA2 II.: 1/5, 41.69 s, 3.69 tr. b., 3.62 m/s

  25. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  26. 1. Zkouška A2 S: 7/12, 46.06 s, 5.06 tr. b., 3.73 m/s

  27. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  29. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  30. První zkouška: Diskvalifikován

  31. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  32. ZkA. SA2 I.: 7/7, 56.93 s, 13.93 tr. b., 3.16 m/s

  33. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  34. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  35. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  36. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  38. ZkA. SA2 I.: 4/7, 57.88 s, 17.88 tr. b., 3.2 m/s

  39. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  40. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  41. Agility finále MČR KKCHŠ: 13/31, 59.06 s, 14.06 tr. b., 2.79 m/s

  42. Jumping MČR KKCHŠ: 12/31, 44.58 s, 4.58 tr. b., 3.32 m/s

  43. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  44. Agility D: 8/15, 46.8 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  45. Agility Squads as Individual: 20/51, 56.14 s, 0.14 tr. b., 3.76 m/s

  46. Jumping D: 7/15, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  47. Jumping Squads as Individual: 30/52, 43.95 s, 0.95 tr. b., 3.85 m/s

  48. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  49. SA2- 1 běh: Diskvalifikován

  50. SA2- 2 běh: Diskvalifikován

  51. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  52. SA2 - I.: 6/7, 50.56 s, 11.56 tr. b., 3.3 m/s

  53. SA2 - II.: 5/7, 50.3 s, 14.3 tr. b., 3.38 m/s

  54. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  55. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  56. Zkouška SA1 I: 1/11, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  57. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  58. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  59. SA1 I: 6/8, 51.07 s, 18.07 tr. b., 2.86 m/s

  60. SA1 II: 2/8, 38.66 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  61. SA1 III: 6/8, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  62. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  63. Druhá zkouška SA1: 4/6, 45.41 s, 13.41 tr. b., 2.97 m/s

  64. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  66. ZkA. II. SA1: 3/8, 48.06 s, 5.06 tr. b., 3.43 m/s

  67. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  69. Druhá zkouška SA1: 2/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  70. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  72. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  73. I. zkouška SA1: 5/12, 42.35 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  74. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  75. II. zkouška SA1: 6/18, 52.34 s, 12.34 tr. b., 3.0 m/s

  76. I. zkouška SA1: 9/18, 42.35 s, 11.35 tr. b., 3.38 m/s

  77. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  78. III. jumping S: 12/27, 54.14 s, 23.14 tr. b., 3.18 m/s

  79. II.jumping S: Diskvalifikován

  80. I. jumping S: 14/27, 50.95 s, 19.95 tr. b., 3.42 m/s

  81. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  82. II.zkouška SA1: 5/8, 58.72 s, 16.72 tr. b., 2.61 m/s

  83. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  84. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  85. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  86. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  88. 1. zkouška SA1: 1/8, 40.4 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  89. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  90. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  91. Agility 1 S: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  93. Zkouška SA1: 2/4, 60.21 s, 16.21 tr. b., 2.74 m/s

  94. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  95. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  96. 2.kvalifikace: 14/25, 44.49 s, 12.49 tr. b., 3.39 m/s

  97. 3.kvalifikace: 12/25, 33.63 s, 2.63 tr. b., 3.78 m/s

  98. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  99. ZkA. II. SA1: 6/8, 53.52 s, 18.52 tr. b., 2.71 m/s

  100. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  102. Zk.A II. SA1: Diskvalifikován

  103. ZkA. I. SA1: 5/8, 62.8 s, 31.8 tr. b., 2.36 m/s

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  105. 1. A0 SA1: 1/6, 32.77 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  106. 2. A0 SA1: 2/6, 35.21 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  107. Junioři S: Diskvalifikován