Cz En

010017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nina Zdražilová

    Člen KA

Pes

  1. Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack, Australská kelpie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  2. Agility ML: Diskvalifikován

  3. Jumping ML: 10/27, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  4. Zkouška - MLA3: 6/12, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  5. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  6. QA4 Agility: Diskvalifikován

  7. QA5 Agility: Diskvalifikován

  8. QA6 Agility: Diskvalifikován

  9. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  10. QJ5 Jumping: 42/94, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  11. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  12. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  13. QA1 agility: Diskvalifikován

  14. QA2 agility: 39/120, 38.32 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  15. QA3 agility: 40/120, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  16. QJ1 jumping: 79/123, 44.79 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  17. QJ2 jumping: 31/122, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  18. QJ3 jumping: 43/111, 38.99 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  19. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  20. LA3 I.: Diskvalifikován

  21. LA3 II.: 12/18, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  22. LA3 III.: 4/18, 32.06 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  23. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  24. LA2 1. LA2: 1/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  25. LA2 2. LA2: 1/6, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  26. LA2 3. LA2: 2/6, 42.34 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  27. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  28. LA2 1. LA2: 1/10, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  29. LA2 2. LA2: 1/10, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  31. Zkouška LA2 I: 4/18, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  32. Zkouška LA2 II: 1/18, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  33. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  34. 1. běh LA2: 2/15, 41.4 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  35. 2. běh LA2: 2/15, 41.98 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  37. 1. zkouška LA2: 1/11, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  38. 2. zkouška LA2: 1/11, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  39. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  40. Zkouška III. LA2: 7/19, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  41. Zkouška II. LA2: 11/19, 35.25 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  42. Zkouška I. LA2: 8/19, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  43. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  44. 1. běh LA2: 5/17, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  45. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  46. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  48. QA1 agility: Diskvalifikován

  49. QA2 agility: Diskvalifikován

  50. QA3 agility: Diskvalifikován

  51. QJ1 jumping: 56/126, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  52. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  53. QJ3 jumping: 68/122, 41.27 s, 18.27 tr. b., 4.51 m/s

  54. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  55. I Agility Open: 59/139, 45.91 s, 15.91 tr. b., 4.18 m/s

  56. II Agility Open: Diskvalifikován

  57. II Jumping Open: Diskvalifikován

  58. I Jumping Open: 51/139, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  59. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  60. Agility: 2/47, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  61. Agility: Diskvalifikován

  62. Finále: 10/19, 46.53 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  63. Jumping: 8/51, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  64. Jumping: 21/47, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  65. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  67. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  70. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. I. zkouška LA2: 7/30, 29.5 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  73. Jumping LA1: 2/11, 19.5 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  74. Zkouška první LA1: 5/11, 24.9 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  75. Zkouška VIP LA1: 1/11, 25.94 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  76. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  77. Jumping LA1: 1/12, 24.06 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  78. Zkouška první LA1: 3/12, 27.16 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  79. Zkouška VIP LA1: 1/12, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  80. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  81. Agility Ne - LA: 21/50, 31.29 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  82. Agility So - LA: 26/50, 31.18 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  83. Jumping Ne - LA: 30/51, 34.52 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  84. Jumping So - LA: 16/51, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  85. Zka Ne - LA1: Diskvalifikován

  86. Zka So - LA1: Diskvalifikován

  87. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  88. Agility 1: Diskvalifikován

  89. Agility 2: Diskvalifikován

  90. Agility 3: Diskvalifikován

  91. Agility 4: Diskvalifikován

  92. Agility Trial: 10/32, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  93. Jumping 1: 69/214, 38.7 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  94. Jumping 2: 89/209, 36.47 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  95. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  96. Agility Open L: 20/41, 37.09 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  97. Jump Open L: 4/41, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  98. Zkouška LA1: 2/10, 29.56 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s