Cz En

011217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Chudobová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Averey Sapanaska, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  2. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA1 II.: 6/14, 40.05 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  4. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  5. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jumping 2: 15/39, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  8. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  9. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  10. ZkA. LA1 II.: 4/18, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  12. Agility 1: Diskvalifikován

  13. Jumping 1: Diskvalifikován

  14. Jumping 2: Diskvalifikován

  15. Zkouška 1: Diskvalifikován

  16. Zkouška 2: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  18. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  20. Hra - tuneliáda A1 L: 2/14, 17.3 s, 0.0 tr. b., 7.4 m/s

  21. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  22. 1. Zka - LA1: 1/22, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  23. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  24. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  25. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  26. I. zkouška LA1: 6/17, 30.75 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  28. Agility 1 L: Diskvalifikován

  29. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  30. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  31. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  33. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  34. Agility L: Diskvalifikován

  35. Jumping L: Diskvalifikován

  36. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  38. Agility 1: Diskvalifikován

  39. Agility 2: Diskvalifikován

  40. Agility 4: Diskvalifikován

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  43. Agility I. L: Diskvalifikován

  44. Jumping II. L: 24/92, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  45. Jumping I. L: Diskvalifikován

  46. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  47. 1.zkouška LA1: 4/18, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  48. 2.zkouška LA1: 3/18, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  49. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  50. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  54. Agility L: 17/51, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  55. JUMPING L: Diskvalifikován

  56. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  57. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  58. 1. zkouška LA1: 9/20, 27.57 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  59. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  61. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  63. Hra - tuneliáda pro A1 L: 1/10, 20.55 s, 0.0 tr. b., 7.2 m/s

  64. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  65. Jumpy A1 - I.běh LA1: Diskvalifikován

  66. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  67. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  69. I Agility Open: Diskvalifikován

  70. II Agility Open: Diskvalifikován

  71. I Jumping Open: Diskvalifikován

  72. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  73. III. jumping L: Diskvalifikován

  74. II. jumping L: Diskvalifikován

  75. I. jumping L: Diskvalifikován

  76. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  77. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  80. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  81. ZkA. I. LA1: 3/17, 25.89 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  82. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  83. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  84. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  86. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  87. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA1: 3/18, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  89. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  90. III. zkouška LA1: 2/15, 23.31 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  91. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  94. 1. jumping: Diskvalifikován

  95. 2.jumping: Diskvalifikován

  96. 3.jumping: Diskvalifikován

  97. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  98. Agility 1 L: Diskvalifikován

  99. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  100. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  101. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  102. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  103. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  104. Hra - tuneliáda pro A1 L: Diskvalifikován