Cz En

011217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Chudobová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Averey Sapanaska, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II L A2: Diskvalifikován

  3. Jumping I L A2: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  5. 1.kvalifikace: 11/38, 30.05 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  6. 2.kvalifikace: 16/38, 32.21 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  7. 3.kvalifikace: 3/36, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  8. Finále: Diskvalifikován

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  10. Agility 1: Diskvalifikován

  11. Jumping 1: Diskvalifikován

  12. Jumping 2: Diskvalifikován

  13. Zkouška 1: Diskvalifikován

  14. Zkouška 2: Diskvalifikován

  15. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  16. Jumping: 8/20, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  17. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  18. Jumping Open I: Diskvalifikován

  19. Jumping Open II: 12/29, 28.08 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  20. Jumping Open III: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. II. jumping L: Diskvalifikován

  23. I. jumping L: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  25. III. jumping L: Diskvalifikován

  26. II. jumping L: Diskvalifikován

  27. I. jumping L: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  29. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  30. ZkA. LA1 II.: 6/14, 40.05 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  32. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  33. Jumping 1: Diskvalifikován

  34. Jumping 2: 15/39, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  35. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  36. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  37. ZkA. LA1 II.: 4/18, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  38. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  39. Agility 1: Diskvalifikován

  40. Jumping 1: Diskvalifikován

  41. Jumping 2: Diskvalifikován

  42. Zkouška 1: Diskvalifikován

  43. Zkouška 2: Diskvalifikován

  44. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  45. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  47. Hra - tuneliáda A1 L: 2/14, 17.3 s, 0.0 tr. b., 7.4 m/s

  48. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  49. 1. Zka - LA1: 1/22, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  50. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  51. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  52. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. I. zkouška LA1: 6/17, 30.75 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  54. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  55. Agility 1 L: Diskvalifikován

  56. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  58. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  59. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  60. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  61. Agility L: Diskvalifikován

  62. Jumping L: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  65. Agility 1: Diskvalifikován

  66. Agility 2: Diskvalifikován

  67. Agility 4: Diskvalifikován

  68. Jumping 1: Diskvalifikován

  69. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  70. Agility I. L: Diskvalifikován

  71. Jumping II. L: 24/92, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  72. Jumping I. L: Diskvalifikován

  73. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  74. 1.zkouška LA1: 4/18, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  75. 2.zkouška LA1: 3/18, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  76. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  77. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  81. Agility L: 17/51, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. JUMPING L: Diskvalifikován

  83. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  84. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  85. 1. zkouška LA1: 9/20, 27.57 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  86. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  88. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  90. Hra - tuneliáda pro A1 L: 1/10, 20.55 s, 0.0 tr. b., 7.2 m/s

  91. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  92. Jumpy A1 - I.běh LA1: Diskvalifikován

  93. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  94. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  96. I Agility Open: Diskvalifikován

  97. II Agility Open: Diskvalifikován

  98. I Jumping Open: Diskvalifikován

  99. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  100. III. jumping L: Diskvalifikován

  101. II. jumping L: Diskvalifikován

  102. I. jumping L: Diskvalifikován

  103. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  104. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  107. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  108. ZkA. I. LA1: 3/17, 25.89 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  109. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  110. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  111. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  113. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  114. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. I. zkouška LA1: 3/18, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  116. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  117. III. zkouška LA1: 2/15, 23.31 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  118. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  121. 1. jumping: Diskvalifikován

  122. 2.jumping: Diskvalifikován

  123. 3.jumping: Diskvalifikován

  124. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  125. Agility 1 L: Diskvalifikován

  126. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  127. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  128. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  129. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  130. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  131. Hra - tuneliáda pro A1 L: Diskvalifikován