Cz En

013117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Miroslav Nymburský

    Člen KA

Pes

  1. Esme Angel Wonderfull Dream, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  5. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  9. 1. zkouška: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška: Diskvalifikován

  11. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  12. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  13. SOUTĚŽ DVOJIC: 22/49, 44.58 s, 11.58 tr. b., 3.68 m/s

  14. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  15. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  17. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  21. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  22. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  23. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  24. Ne-: Diskvalifikován

  25. Ne-Agility: Diskvalifikován

  26. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  27. So-: Diskvalifikován

  28. So-Agility: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  30. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  31. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  32. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  33. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  34. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  35. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  36. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  37. A1 LA1: Diskvalifikován

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  41. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  42. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  43. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  44. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  45. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  46. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  47. 1.zkouška: Diskvalifikován

  48. 2.zkouška: Diskvalifikován

  49. Jumping Light: Diskvalifikován

  50. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  51. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  54. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  55. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  56. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  57. Ne-: Diskvalifikován

  58. Ne-Agility: Diskvalifikován

  59. So-: Diskvalifikován

  60. So-Agility: Diskvalifikován

  61. So-Jumping: Diskvalifikován

  62. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  63. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  66. Agility 1: Diskvalifikován

  67. Agility 2: Diskvalifikován

  68. Agility 3: Diskvalifikován

  69. Jumping 1: Diskvalifikován

  70. Jumping 2: Diskvalifikován

  71. Jumping 3: Diskvalifikován

  72. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. JUMPING L: Diskvalifikován

  75. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  76. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  77. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  80. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  81. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  82. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  83. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  86. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  87. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  88. JUMPING 3 L: Diskvalifikován