Cz En

013917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radovan Liška, KK Zetor Brno

    Člen KA

Pes

  1. Prodigy Shadow of Aire, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 28/109, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  4. Jumping Individual: 2/108, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 3/108, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  6. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  7. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška LA3: 5/12, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  9. 3. Zkouška LA3: 3/11, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  10. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  11. Agility I: 5/80, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  12. Agility II: 1/73, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. Jumping I: 37/80, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  14. Jumping II: 20/79, 35.31 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  15. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: Diskvalifikován

  18. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  19. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  20. ZkA. LA3 II.: 1/15, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  21. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  22. TRIAL I.: Diskvalifikován

  23. TRIAL II.: 1/18, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  24. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  25. TRIAL I.: 1/5, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  26. TRIAL II.: Diskvalifikován

  27. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  28. Agility L: Diskvalifikován

  29. Jumping L: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA3: 2/12, 43.63 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  31. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  32. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  33. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  34. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  35. Jumping LA sobota: 8/42, 35.09 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  36. Zkouška LA3 neděle: 4/18, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  37. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  38. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  39. AgilityL: 13/34, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  40. JumpingL: Diskvalifikován

  41. ZkouškaLA2: 1/16, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  42. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  43. Agility Large: 1/24, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  44. Jumping Large: 1/25, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  45. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  47. Agility Open: 61/125, 38.2 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  48. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  49. Jumping Open: 28/136, 34.32 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  50. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  52. Agility 1: 45/217, 40.59 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  53. Agility 2: 53/222, 37.95 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  54. Agility 3: 1/177, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  55. Agility 4: Diskvalifikován

  56. Jumping 1: 22/216, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  57. Jumping 2: 18/200, 30.45 s, 5.0 tr. b., 6.63 m/s

  58. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Jumping I: 15/85, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  62. Jumping II: 1/84, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  63. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  64. QA4 Agility: Diskvalifikován

  65. QA5 Agility: 39/96, 45.03 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  66. QA6 Agility: 20/93, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  67. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  68. QJ5 Jumping: 2/94, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  69. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  70. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  71. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  72. 2. Jumping L: 10/31, 38.69 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  75. QA1 agility: Diskvalifikován

  76. QA2 agility: 4/120, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  77. QA3 agility: 59/120, 37.69 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  78. QJ1 jumping: 81/123, 34.77 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  79. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  80. QJ3 jumping: 23/111, 33.21 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  81. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  82. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 24/63, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  83. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  84. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  85. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 16/110, 31.72 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  86. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 75/175, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  87. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  88. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  89. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  90. Agility I: 38/167, 39.75 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  91. Agility II: Diskvalifikován

  92. Jumping I: Diskvalifikován

  93. Jumping II: Diskvalifikován

  94. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  95. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  98. Agility LA: Diskvalifikován

  99. Jumping LA: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  102. Agility 1: 10/39, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  103. Agility 2: Diskvalifikován

  104. Jumping 1: 6/40, 38.26 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  105. Jumping 2: 10/40, 29.61 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  106. Zkouška: Diskvalifikován

  107. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  108. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  109. 2. Jumping L: 4/36, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  110. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  111. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  112. Agility Large: Diskvalifikován

  113. Jumping Large: Diskvalifikován

  114. Zkouška LA2: 3/18, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  115. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  116. Agility Large: 1/28, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  117. Jumping Large: Diskvalifikován

  118. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  120. Agility Trial I: 1/19, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  121. Agility Trial II: Diskvalifikován

  122. Agility Trial III: Diskvalifikován

  123. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  124. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  125. Agility 1: Diskvalifikován

  126. Agility 2: Diskvalifikován

  127. Agility 3: 38/179, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  128. Agility 4: Diskvalifikován

  129. Agility Trial: 1/50, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  130. Jumping 1: Diskvalifikován

  131. Jumping 2: Diskvalifikován

  132. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  133. Agility I: Diskvalifikován

  134. Agility II: Diskvalifikován

  135. Jumping I: 40/76, 35.68 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  136. Jumping II: Diskvalifikován

  137. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  138. QA4 Agility: 16/95, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  139. QA5 Agility: 23/93, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  140. QA6 Agility: 33/88, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  141. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  142. QJ5 Jumping: 39/90, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  143. QJ6 Jumping: 45/77, 35.38 s, 15.38 tr. b., 4.92 m/s

  144. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  145. QA1 agility: 22/127, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  146. QA2 agility: 39/125, 40.41 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  147. QA3 agility: Diskvalifikován

  148. QJ1 jumping: 78/126, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  149. QJ2 jumping: 28/126, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  150. QJ3 jumping: 32/122, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  151. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  152. Agility A2A3: Diskvalifikován

  153. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  154. Jumping A2A3: 55/113, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  155. Jumping Squads as Individual: 69/162, 31.59 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  156. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  157. Special Agility: 19/159, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  158. Special Jumping: Diskvalifikován

  159. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  160. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  161. Agility LA: Diskvalifikován

  162. Jumping LA: 1/21, 24.79 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  163. Zkouška LA2: 2/11, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  164. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  165. Zkouška LA1 1.běh: 1/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  166. Zkouška LA1 2.běh: 1/13, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  167. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  168. Agility L Ne: 49/98, 43.93 s, 35.93 tr. b., 4.14 m/s

  169. Agility L So: Diskvalifikován

  170. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  171. Jumping L So: Diskvalifikován

  172. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  173. Agility LA: Diskvalifikován

  174. Jumping LA: 14/40, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  175. Zkouška LA1: 4/9, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  176. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  177. Agility: Diskvalifikován

  178. Jumping: Diskvalifikován

  179. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  181. Agility LA: 9/30, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  182. Jumping LA: Diskvalifikován

  183. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  185. Agility LA: Diskvalifikován

  186. Jumping LA: 20/51, 30.05 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  187. Zkouška LA1: 2/14, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s