Cz En

014517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiří Chládek, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Brown Body Holifix, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  2. CURRICULUM L: 17/39, 39.85 s, 5.85 tr. b., 4.94 m/s

  3. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  4. TRIAL I. LA1: 9/21, 45.76 s, 21.76 tr. b., 3.39 m/s

  5. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  6. zkouška 1 LA1: 7/11, 39.53 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  7. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  8. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  9. 1. zkouška LA1: 7/20, 26.87 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  10. 2. zkouška LA1: 9/20, 33.35 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  11. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  12. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška A1 LA1: 3/10, 32.58 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  14. Hra - tuneliáda pro A1 L: 3/10, 24.55 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  15. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  16. Jumpy A1 - I.běh LA1: 6/16, 36.83 s, 10.83 tr. b., 3.31 m/s

  17. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  18. Zkouška A1 LA1: 3/11, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  19. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  20. 1. zkouška LA1: 6/14, 48.94 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  21. 2. zkouška LA1: 2/13, 37.19 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  22. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  23. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  24. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  25. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  26. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. I. zkouška LA1: 5/13, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  28. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  29. III. zkouška LA1: 9/15, 35.48 s, 15.48 tr. b., 3.44 m/s

  30. II. zkouška LA1: 3/16, 31.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  31. I. zkouška LA1: 6/16, 28.88 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  32. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  33. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  34. JUMPING 2 L: 22/43, 47.4 s, 30.4 tr. b., 3.16 m/s

  35. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  36. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  37. LA1 - 1. LA1: 6/10, 43.67 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  38. LA1 - 2. LA1: 3/10, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  39. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  40. LA1/1 LA1: 7/14, 32.28 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  41. LA1/2 LA1: 3/13, 30.31 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  42. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  43. Zkouška: 9/14, 42.69 s, 20.0 tr. b., 3.42 m/s

  44. Zkouška II: Diskvalifikován

  45. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  46. Zkouska 1 LA1: 2/10, 27.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  47. Zkouska 2 LA1: 5/10, 46.83 s, 28.83 tr. b., 3.03 m/s

  48. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  49. 1. zkouška A1 LA1: 1/7, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  50. 2. zkouška A1 LA1: 1/7, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  51. Hra - tuneliáda pro A1 L: 6/7, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  52. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  53. A1 Jump II. LA1: 2/15, 27.01 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  54. A1 Jump I. L: Diskvalifikován

  55. Zkouška A1 LA1: 4/13, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s