Cz En

014617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Růža

    Člen KA

Pes

  1. Zoro Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  2. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping 1: 4/24, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  4. Jumping 2: 4/24, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  6. Czech Imp Jump: 12/21, 20.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: Diskvalifikován

  9. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  10. Agility M: 1/37, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  11. Jumping M: 1/37, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  12. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  14. Czech Imp Jump: 4/23, 21.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  15. Jumping 1: 2/24, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  16. Jumping 2: 3/24, 26.13 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  17. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  18. 1.kvalifikace: 4/17, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  19. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  20. 3.kvalifikace: 2/17, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  21. Východočeské finále: 3/9, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  22. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  23. Agility M: 2/11, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. Jumping M: Diskvalifikován

  25. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  26. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  27. Agility: Diskvalifikován

  28. Agility DRUZSTVA: 27/43, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  29. Jumping: 9/43, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  30. Jumping DRUZSTVA: 10/43, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  32. Agility 1 M: 1/8, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  33. Finále M: 3/8, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  34. Jumping 1 M: 1/8, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  35. Jumping 2 M: 4/12, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  36. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2 MA2: 2/3, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  38. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  39. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  40. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  41. jumping MA2: 1/6, 24.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  42. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  43. JUMPING 1 M: 8/12, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  44. JUMPING 2 M: 2/12, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  46. Zkouška MA2: 1/4, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  48. III. jumping M: 1/10, 25.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  49. II. jumping M: 1/10, 27.33 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  50. I. jumping M: 2/10, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  51. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  52. Jumping II M: 3/14, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  53. Jumping I M: 1/14, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  54. Tuneliáda M: 4/12, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  55. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  56. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  57. Agility 1: Diskvalifikován

  58. Agility 2: Diskvalifikován

  59. Agility 3: Diskvalifikován

  60. Agility 4: Diskvalifikován

  61. Jumping 1: Diskvalifikován

  62. Jumping 2: 16/43, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  63. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  64. 1. Jumping M: 6/16, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  65. 2. Jumping M: 4/16, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  66. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  67. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  68. Agility II. M: 4/48, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  69. Agility I. M: Diskvalifikován

  70. Jumping II. M: 6/49, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  71. Jumping I. M: 6/48, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  72. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  73. QA4 Agility: Diskvalifikován

  74. QA5 Agility: Diskvalifikován

  75. QA6 Agility: 22/43, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  76. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  77. QJ5 Jumping: 8/43, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  78. QJ6 Jumping: 13/38, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  79. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  80. QA1 agility: 26/57, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  81. QA2 agility: Diskvalifikován

  82. QA3 agility: Diskvalifikován

  83. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  84. QJ2 jumping: 15/58, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  85. QJ3 jumping: 19/57, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  86. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  87. III. zkouška MA2: 2/6, 41.33 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  88. II. zkouška MA2: 3/6, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  89. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  90. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  91. agility open M: 5/40, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  92. Jumping open M: 7/40, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. Tuneliáda M: 22/38, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  94. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  95. Agility MA: 7/13, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  96. Jumping MA: 4/13, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  97. Zkouška MA2: 2/6, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  98. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  99. Agility M: 3/20, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  100. JUMPING M: 8/21, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  101. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  102. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  103. 1. Zkouška A2 MA2: 1/7, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  104. 2. Zkouška A2 MA2: 1/7, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  105. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 5/12, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  106. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  107. Jumpy I.běh M: 2/8, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  108. Jumpy II.běh M: 3/8, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  109. Zkouška A2 MA2: 1/2, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  110. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  111. I Agility Open: Diskvalifikován

  112. II Agility Open: 12/66, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  113. II Jumping Open: 6/66, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  114. I Jumping Open: 33/69, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  115. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  116. Agility Open M: Diskvalifikován

  117. Jumping Open M: 3/28, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  118. Zkoušky MA2: 1/6, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  119. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  120. III. jumping M: 1/23, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  121. II. jumping M: 4/23, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. I. jumping M: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  124. Czech Imp Jump Medium: 7/24, 19.18 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  125. Jumping 1 Medium: 3/24, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  126. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  128. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  129. Jumping 1 Medium: 9/21, 26.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  130. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  132. ZkA II. MA2: 6/12, 31.5 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  133. ZkA I. MA2: 3/12, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  134. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  135. JUMPING 1 M: 4/15, 28.29 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  136. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  137. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  139. Czech Imp Jump Medium: 4/29, 22.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  140. Jumping 1 Medium: 9/29, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  141. Jumping 2 Medium: 7/29, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  143. Czech Imp Jump Medium: 11/30, 22.38 s, 0.38 tr. b., 4.29 m/s

  144. Jumping 1 Medium: 8/30, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  145. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  146. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  147. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  148. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  149. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  150. II. zkouška MA2: 3/8, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  151. I. zkouška MA2: 4/8, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  152. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  153. 1. jumping: Diskvalifikován

  154. 2.jumping: Diskvalifikován

  155. 3.jumping: 3/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  156. Východočeské finále: 4/8, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  157. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  158. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  159. Agility 1 M: Diskvalifikován

  160. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  161. Jumping 2 M: 3/15, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  162. Zkouška 1 MA1: 4/4, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  163. Zkouška 2 MA1: 2/5, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  164. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  165. Agility M: 4/11, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  166. Jumping M: Diskvalifikován

  167. Zkouška MA1: 1/4, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  168. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  169. AGILITY: 3/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  170. JUMPING MA1: 1/2, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  171. MA1: 1/2, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  172. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  173. Agility open M: Diskvalifikován

  174. Jump III. M: 4/16, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  175. Jump II. M: 9/18, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  176. Jump I. M: 6/19, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  177. Tunel I. M: Diskvalifikován

  178. ZkA. Ne MA1: 1/4, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  179. ZkA. So MA1: 1/6, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  180. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  181. Agility NE M: 5/11, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  182. Agility So M: 3/10, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  183. Finále M: Diskvalifikován

  184. Jumping NE M: Diskvalifikován

  185. Jumping So M: 2/10, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  186. Zkouška So MA1: Diskvalifikován

  187. Zkoušky NE MA1: 1/1, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  188. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  189. Agility 1: Diskvalifikován

  190. Agility 2: Diskvalifikován

  191. Agility 3: Diskvalifikován

  192. Agility 4: 31/57, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  193. Jumping 1: Diskvalifikován

  194. Jumping 2: Diskvalifikován

  195. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  196. Agility open M: Diskvalifikován

  197. II. zkouška MA1: 1/2, 28.4 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  198. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  199. Jumping open M: Diskvalifikován

  200. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  201. Agility - Ne: Diskvalifikován

  202. Agility - So: Diskvalifikován

  203. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  204. Jumping - So: Diskvalifikován

  205. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  206. QA4 agility: Diskvalifikován

  207. QA5 agility: Diskvalifikován

  208. QA6 agility: Diskvalifikován

  209. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  210. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  211. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  212. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  213. Druhá zkouška MA1: 5/7, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  214. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  215. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  216. 1. běh MA1: 1/4, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  217. 2. běh MA1: 2/4, 40.35 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  218. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  219. QA1 agility: 16/68, 45.28 s, 1.28 tr. b., 4.2 m/s

  220. QA2 agility: Diskvalifikován

  221. QA3 agility: Diskvalifikován

  222. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  223. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  224. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  225. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  226. Zkouška MA1: 2/3, 39.37 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  227. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  228. Agility open M: Diskvalifikován

  229. Jumping open M: 18/29, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  230. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  231. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  232. 1.zkouška MA1: 1/5, 37.35 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  233. 2.zkouška MA1: 1/5, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s