Cz En

014617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Růža

    Člen KA

Pes

  1. Zoro Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 32/67, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: 34/72, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  6. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. I. agility M: 17/67, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  8. II. agility M: 17/67, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  9. II. jumping M: 16/64, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  10. I. jumping M: 11/67, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  11. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  12. 1.kvalifikace: 4/11, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  13. 2.kvalifikace: 5/11, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  14. 3.kvalifikace: 3/7, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  15. Východočeské finále: 3/5, 21.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  16. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Jumping Open: 38/69, 37.18 s, 5.18 tr. b., 4.46 m/s

  20. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  21. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  22. Agility 1: 36/79, 51.01 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  23. Agility 2: Diskvalifikován

  24. Agility 3: 18/76, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  25. Agility 4: Diskvalifikován

  26. Jumping 1: 48/79, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. Jumping 2: 9/56, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  28. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  29. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  30. Ne. - Jumping II. M: 6/52, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  31. So. - Agility I. M: 14/53, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  32. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  33. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  34. QA4 Agility: Diskvalifikován

  35. QA5 Agility: 28/56, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  36. QA6 Agility: Diskvalifikován

  37. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ5 Jumping: 11/53, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  39. QJ6 Jumping: 19/49, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  41. QA1 agility: Diskvalifikován

  42. QA2 agility: Diskvalifikován

  43. QA3 agility: 43/60, 49.89 s, 15.89 tr. b., 4.15 m/s

  44. QJ1 jumping: 4/61, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  45. QJ2 jumping: 9/61, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  46. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  47. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  48. Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II: Diskvalifikován

  50. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  51. Agility: 19/42, 46.19 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  52. Jumping: 9/42, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  53. Tuneliáda: 6/41, 43.51 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  54. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  55. AGILITY M: Diskvalifikován

  56. JUMPING M: 11/22, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  57. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  58. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  59. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  61. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 3/7, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  62. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  63. Agility I: 31/88, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  64. Agility II: Diskvalifikován

  65. Jumping I: Diskvalifikován

  66. Jumping II: Diskvalifikován

  67. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  68. Agility open M: Diskvalifikován

  69. Jumping open M: Diskvalifikován

  70. Zkouška MA2: 1/5, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  71. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  72. Jumping III M: 1/11, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  73. Jumping II M: 2/11, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  74. Jumping I M: 3/11, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  75. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  76. 1. Zka - MA2: 1/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  77. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  79. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  80. Jumping 1: 3/20, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  81. Jumping 2: 3/20, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  82. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  83. Jumping M 1: 2/15, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  84. Jumping M 2: 1/15, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  85. Jumping M 3: 2/15, 28.54 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  87. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: 4/24, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  89. Jumping 2: 4/24, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  90. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  91. Czech Imp Jump: 12/21, 20.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: Diskvalifikován

  94. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  95. Agility M: 1/37, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  96. Jumping M: 1/37, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  97. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  99. Czech Imp Jump: 4/23, 21.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  100. Jumping 1: 2/24, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  101. Jumping 2: 3/24, 26.13 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  102. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  103. 1.kvalifikace: 4/17, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  104. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  105. 3.kvalifikace: 2/17, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  106. Východočeské finále: 3/9, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  107. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  108. Agility M: 2/11, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  109. Jumping M: Diskvalifikován

  110. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  111. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  112. Agility: Diskvalifikován

  113. Agility DRUZSTVA: 27/43, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  114. Jumping: 9/43, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  115. Jumping DRUZSTVA: 10/43, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  116. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  117. Agility 1 M: 1/8, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  118. Finále M: 3/8, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  119. Jumping 1 M: 1/8, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  120. Jumping 2 M: 4/12, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  121. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  122. Zkouška 2 MA2: 2/3, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  123. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  124. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  125. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  126. jumping MA2: 1/6, 24.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  127. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  128. JUMPING 1 M: 8/12, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  129. JUMPING 2 M: 2/12, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  130. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  131. Zkouška MA2: 1/4, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  132. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  133. III. jumping M: 1/10, 25.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  134. II. jumping M: 1/10, 27.33 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  135. I. jumping M: 2/10, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  136. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  137. Jumping II M: 3/14, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  138. Jumping I M: 1/14, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  139. Tuneliáda M: 4/12, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  140. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  141. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  142. Agility 1: Diskvalifikován

  143. Agility 2: Diskvalifikován

  144. Agility 3: Diskvalifikován

  145. Agility 4: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: 16/43, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  148. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  149. 1. Jumping M: 6/16, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  150. 2. Jumping M: 4/16, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  151. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  152. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  153. Agility II. M: 4/48, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  154. Agility I. M: Diskvalifikován

  155. Jumping II. M: 6/49, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  156. Jumping I. M: 6/48, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  157. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  158. QA4 Agility: Diskvalifikován

  159. QA5 Agility: Diskvalifikován

  160. QA6 Agility: 22/43, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  161. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  162. QJ5 Jumping: 8/43, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  163. QJ6 Jumping: 13/38, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  165. QA1 agility: 26/57, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  166. QA2 agility: Diskvalifikován

  167. QA3 agility: Diskvalifikován

  168. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  169. QJ2 jumping: 15/58, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  170. QJ3 jumping: 19/57, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  171. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  172. III. zkouška MA2: 2/6, 41.33 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  173. II. zkouška MA2: 3/6, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  174. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  175. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  176. agility open M: 5/40, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  177. Jumping open M: 7/40, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  178. Tuneliáda M: 22/38, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  179. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  180. Agility MA: 7/13, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  181. Jumping MA: 4/13, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  182. Zkouška MA2: 2/6, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  183. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  184. Agility M: 3/20, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  185. JUMPING M: 8/21, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  186. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  187. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  188. 1. Zkouška A2 MA2: 1/7, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  189. 2. Zkouška A2 MA2: 1/7, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  190. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 5/12, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  191. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  192. Jumpy I.běh M: 2/8, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  193. Jumpy II.běh M: 3/8, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  194. Zkouška A2 MA2: 1/2, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  195. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  196. I Agility Open: Diskvalifikován

  197. II Agility Open: 12/66, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  198. II Jumping Open: 6/66, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  199. I Jumping Open: 33/69, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  200. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  201. Agility Open M: Diskvalifikován

  202. Jumping Open M: 3/28, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  203. Zkoušky MA2: 1/6, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  204. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  205. III. jumping M: 1/23, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  206. II. jumping M: 4/23, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  207. I. jumping M: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  209. Czech Imp Jump Medium: 7/24, 19.18 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  210. Jumping 1 Medium: 3/24, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  211. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  212. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  213. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  214. Jumping 1 Medium: 9/21, 26.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  215. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  216. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  217. ZkA II. MA2: 6/12, 31.5 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  218. ZkA I. MA2: 3/12, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  219. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  220. JUMPING 1 M: 4/15, 28.29 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  221. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  222. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  223. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  224. Czech Imp Jump Medium: 4/29, 22.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  225. Jumping 1 Medium: 9/29, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  226. Jumping 2 Medium: 7/29, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  227. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  228. Czech Imp Jump Medium: 11/30, 22.38 s, 0.38 tr. b., 4.29 m/s

  229. Jumping 1 Medium: 8/30, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  230. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  231. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  232. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  233. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  234. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  235. II. zkouška MA2: 3/8, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  236. I. zkouška MA2: 4/8, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  237. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  238. 1. jumping: Diskvalifikován

  239. 2.jumping: Diskvalifikován

  240. 3.jumping: 3/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  241. Východočeské finále: 4/8, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  242. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  243. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  244. Agility 1 M: Diskvalifikován

  245. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  246. Jumping 2 M: 3/15, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  247. Zkouška 1 MA1: 4/4, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  248. Zkouška 2 MA1: 2/5, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  249. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  250. Agility M: 4/11, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  251. Jumping M: Diskvalifikován

  252. Zkouška MA1: 1/4, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  253. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  254. AGILITY: 3/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  255. JUMPING MA1: 1/2, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  256. MA1: 1/2, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  257. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  258. Agility open M: Diskvalifikován

  259. Jump III. M: 4/16, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  260. Jump II. M: 9/18, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  261. Jump I. M: 6/19, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  262. Tunel I. M: Diskvalifikován

  263. ZkA. Ne MA1: 1/4, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  264. ZkA. So MA1: 1/6, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  265. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  266. Agility NE M: 5/11, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  267. Agility So M: 3/10, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  268. Finále M: Diskvalifikován

  269. Jumping NE M: Diskvalifikován

  270. Jumping So M: 2/10, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  271. Zkouška So MA1: Diskvalifikován

  272. Zkoušky NE MA1: 1/1, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  273. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  274. Agility 1: Diskvalifikován

  275. Agility 2: Diskvalifikován

  276. Agility 3: Diskvalifikován

  277. Agility 4: 31/57, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  278. Jumping 1: Diskvalifikován

  279. Jumping 2: Diskvalifikován

  280. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  281. Agility open M: Diskvalifikován

  282. II. zkouška MA1: 1/2, 28.4 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  283. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  284. Jumping open M: Diskvalifikován

  285. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  286. Agility - Ne: Diskvalifikován

  287. Agility - So: Diskvalifikován

  288. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  289. Jumping - So: Diskvalifikován

  290. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  291. QA4 agility: Diskvalifikován

  292. QA5 agility: Diskvalifikován

  293. QA6 agility: Diskvalifikován

  294. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  295. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  296. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  297. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  298. Druhá zkouška MA1: 5/7, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  299. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  300. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  301. 1. běh MA1: 1/4, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  302. 2. běh MA1: 2/4, 40.35 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  303. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  304. QA1 agility: 16/68, 45.28 s, 1.28 tr. b., 4.2 m/s

  305. QA2 agility: Diskvalifikován

  306. QA3 agility: Diskvalifikován

  307. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  308. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  309. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  310. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  311. Zkouška MA1: 2/3, 39.37 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  312. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  313. Agility open M: Diskvalifikován

  314. Jumping open M: 18/29, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  315. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  316. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  317. 1.zkouška MA1: 1/5, 37.35 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  318. 2.zkouška MA1: 1/5, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s