Cz En

016217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Jirmanová

    Člen KA

Pes

  1. Dan, Německý ovčák

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping Standard: 4/27, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  5. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  6. Agility II. L: Diskvalifikován

  7. Agility I. L: Diskvalifikován

  8. Jumping II. L: 19/92, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  9. Jumping I. L: Diskvalifikován

  10. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  11. Ne-: Diskvalifikován

  12. Ne-Agility: 22/44, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  13. Ne-Jumping: 11/41, 30.39 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  14. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  15. Agility I: Diskvalifikován

  16. Agility II: 15/36, 50.2 s, 27.86 tr. b., 3.88 m/s

  17. Agility III: Diskvalifikován

  18. Jumping I: 24/36, 43.01 s, 14.03 tr. b., 4.23 m/s

  19. Jumping II: 20/34, 44.62 s, 30.43 tr. b., 3.83 m/s

  20. Jumping III: 21/33, 38.45 s, 13.72 tr. b., 4.34 m/s

  21. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  22. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška LA2: 6/17, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  24. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  25. II. zkouška LA2: 9/18, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  26. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  28. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. II. zkouška LA2: 7/15, 32.27 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  30. I. zkouška LA2: 9/15, 34.7 s, 24.7 tr. b., 3.34 m/s

  31. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  32. JUMPING 1 L: 15/43, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  33. JUMPING 2 L: 12/43, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  34. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  35. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  36. II. zkouška LA1: 2/13, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  37. I. zkouška LA1: 2/13, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  38. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  39. 1. jumping: Diskvalifikován

  40. 2.jumping: Diskvalifikován

  41. 3.jumping: Diskvalifikován

  42. Východočeské finále: 10/19, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  43. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  44. LA1 - 1. LA1: 4/10, 39.38 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  45. LA1 - 2. LA1: 4/10, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  46. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  47. II. zkouška LA1: 3/12, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  48. I. zkouška LA1: 5/12, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  49. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  50. II. zkouška LA1: 3/9, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  51. I. zkouška LA1: 6/9, 31.72 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  52. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  53. Agility NE L: 17/39, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  54. Agility So L: Diskvalifikován

  55. Jumping NE L: Diskvalifikován

  56. Jumping So L: 14/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  57. Zkouška So LA1: Diskvalifikován

  58. Zkoušky NE LA1: Diskvalifikován

  59. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  60. 1.vítězná: Diskvalifikován

  61. 2.vítězná: 2/8, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s