Cz En

017917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Božena Kusá, Klub agility Třešť

    Člen KA

Pes

  1. Terra-Cotta Kalis z Třeště, Čínský chocholatý pes

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: Diskvalifikován

  4. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  5. Jumping A2,3: 8/11, 36.72 s, 0.72 tr. b., 3.62 m/s

  6. Zkoušky Agility: 4/5, 53.59 s, 14.59 tr. b., 2.89 m/s

  7. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  8. 1. Zkouška SA2: 3/9, 52.52 s, 11.52 tr. b., 3.27 m/s

  9. 2. Zkouška SA2: 3/9, 56.59 s, 10.59 tr. b., 3.04 m/s

  10. 3. Zkouška SA2: 3/9, 56.55 s, 10.05 tr. b., 3.11 m/s

  11. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  12. Agility small: 5/19, 54.75 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  13. Jumping small: Diskvalifikován

  14. Zkouška SA2: 6/7, 59.07 s, 13.07 tr. b., 3.15 m/s

  15. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  16. 1. zkouška: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška: 1/8, 61.72 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  18. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  19. Agility S: 7/26, 56.27 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  20. Jumping S: 15/26, 55.26 s, 7.26 tr. b., 3.44 m/s

  21. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  23. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. 3. Zkouška SA2: 4/8, 67.04 s, 24.04 tr. b., 2.54 m/s

  26. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  27. dr.A2: 3/8, 57.09 s, 10.09 tr. b., 2.98 m/s

  28. pr.A2: Diskvalifikován

  29. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  30. Druhá SA2: Diskvalifikován

  31. První SA2: 4/9, 60.14 s, 9.14 tr. b., 3.09 m/s

  32. Třetí SA2: 4/9, 54.72 s, 7.72 tr. b., 3.05 m/s

  33. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  34. 1. zkouška A2: 2/4, 62.16 s, 13.16 tr. b., 3.02 m/s

  35. 2. zkouška A2: 3/4, 66.55 s, 19.55 tr. b., 2.82 m/s

  36. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  37. 1. Zkouška SA2: 2/8, 57.91 s, 3.91 tr. b., 3.52 m/s

  38. 2. Zkouška SA2: 7/8, 69.88 s, 18.88 tr. b., 3.02 m/s

  39. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  40. Zkouška SA2 - druhá: 3/7, 50.62 s, 12.62 tr. b., 3.32 m/s

  41. Zkouška SA2 - první: 3/7, 51.34 s, 2.34 tr. b., 3.7 m/s

  42. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  43. Agility S: 10/17, 48.41 s, 8.41 tr. b., 3.28 m/s

  44. Jumping S: 3/17, 46.44 s, 4.44 tr. b., 3.38 m/s

  45. Zkoušky SA2: 2/5, 53.1 s, 5.1 tr. b., 3.22 m/s

  46. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  47. SA2 - druhá: 3/9, 51.44 s, 5.44 tr. b., 3.21 m/s

  48. SA2 - první: Diskvalifikován

  49. SA2 - třetí: 4/9, 47.86 s, 2.86 tr. b., 3.36 m/s

  50. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  51. Agility: Diskvalifikován

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Zkouška A2: 2/6, 58.75 s, 13.75 tr. b., 2.93 m/s

  54. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  55. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  56. 2. běh SA2: 7/10, 61.84 s, 21.84 tr. b., 2.6 m/s

  57. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  58. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  59. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  60. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  61. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  62. 1. Zkouška SA2: 4/11, 47.26 s, 1.26 tr. b., 3.15 m/s

  63. 2. Zkouška SA2: 4/11, 51.54 s, 1.54 tr. b., 3.1 m/s

  64. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  65. SA2: 3/12, 52.27 s, 9.27 tr. b., 2.98 m/s

  66. SA2-2: Diskvalifikován

  67. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  68. A2S neděle: Diskvalifikován

  69. A2S sobota: Diskvalifikován

  70. Agility neděle: 9/20, 85.95 s, 35.95 tr. b., 2.39 m/s

  71. Agility sobota: 5/21, 52.54 s, 2.54 tr. b., 3.12 m/s

  72. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  73. Jumping sobota: 14/21, 59.06 s, 15.06 tr. b., 2.69 m/s

  74. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  75. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  76. Zkouška 2 SA2: 6/13, 57.62 s, 7.62 tr. b., 3.12 m/s

  77. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  78. Jumping SA2 - I: 8/12, 59.69 s, 7.69 tr. b., 3.52 m/s

  79. Jumping SA2 - II: 7/12, 55.18 s, 9.18 tr. b., 3.48 m/s

  80. Jumping speciál SA2: 5/12, 49.82 s, 2.82 tr. b., 3.79 m/s

  81. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  82. Jumping 1: 5/21, 38.73 s, 0.73 tr. b., 3.92 m/s

  83. JUMPING 2: 11/21, 54.11 s, 9.11 tr. b., 3.71 m/s

  84. JUMPING 3 : 10/21, 51.07 s, 9.07 tr. b., 3.66 m/s

  85. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  86. AGILITY: Diskvalifikován

  87. JUMPING: Diskvalifikován

  88. SA2: Diskvalifikován

  89. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  90. Agility open S: Diskvalifikován

  91. Jumping open S: Diskvalifikován

  92. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  94. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  95. Zkouška I SA2: 6/11, 59.84 s, 18.84 tr. b., 2.76 m/s

  96. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  97. SA1 - duhá: 4/7, 57.96 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  98. SA1 - první: 3/7, 57.21 s, 10.0 tr. b., 2.94 m/s

  99. SA1 - třetí: 3/6, 39.99 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  100. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  101. AGILITY S: Diskvalifikován

  102. JUMPING S: 8/21, 48.99 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  103. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  104. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  105. AGILITY: 18/22, 52.5 s, 23.5 tr. b., 3.05 m/s

  106. JUMPING: 12/22, 48.45 s, 11.45 tr. b., 3.05 m/s

  107. SA1: 3/5, 47.86 s, 8.86 tr. b., 3.22 m/s

  108. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  109. AGILITY: 11/20, 51.88 s, 9.88 tr. b., 2.93 m/s

  110. JUMPING: 16/20, 62.2 s, 28.2 tr. b., 2.14 m/s

  111. SA1: Diskvalifikován

  112. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  113. 1. Zkouška SA1: 1/4, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  114. 2. Zkouška SA1: 2/4, 46.23 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  115. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  116. JUMPING: Diskvalifikován

  117. Jumping II: 11/19, 52.0 s, 8.0 tr. b., 3.13 m/s

  118. Ztřeštěněc: Diskvalifikován

  119. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  120. AGILITY: Diskvalifikován

  121. AGILITY: Diskvalifikován

  122. JUMPING: 14/22, 58.57 s, 18.57 tr. b., 2.58 m/s

  123. JUMPING: Diskvalifikován

  124. SA1: 3/7, 75.29 s, 37.29 tr. b., 2.03 m/s

  125. SA1: 5/7, 62.65 s, 26.65 tr. b., 2.28 m/s

  126. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  127. SA1: Diskvalifikován

  128. SA1 II: 8/11, 57.14 s, 10.14 tr. b., 2.64 m/s

  129. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  130. agility SA: 16/28, 72.57 s, 22.57 tr. b., 2.45 m/s

  131. jumping SA: 14/28, 51.96 s, 9.96 tr. b., 3.04 m/s

  132. zkouška SA1: 2/8, 63.57 s, 3.57 tr. b., 2.86 m/s

  133. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  134. SA I: Diskvalifikován

  135. SA II: 4/8, 57.59 s, 25.59 tr. b., 2.48 m/s

  136. SA III: 5/8, 71.06 s, 35.06 tr. b., 1.96 m/s

  137. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  138. Zkoušky III - SA1: 5/6, 51.51 s, 17.51 tr. b., 2.68 m/s

  139. Zkoušky II - SA1: 3/6, 40.94 s, 2.94 tr. b., 3.18 m/s

  140. Zkoušky I - SA1: 4/6, 52.02 s, 17.02 tr. b., 2.79 m/s

  141. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  142. AGILITY: 18/27, 69.33 s, 24.33 tr. b., 2.68 m/s

  143. JUMPING: Diskvalifikován

  144. SA1: Diskvalifikován

  145. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  146. AGILITY: 13/23, 79.91 s, 39.91 tr. b., 2.5 m/s

  147. JUMPING: 16/23, 60.78 s, 17.78 tr. b., 2.53 m/s

  148. Speciální: 18/23, 96.04 s, 0.0 tr. b., 1.87 m/s

  149. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  150. AGILITY: Diskvalifikován

  151. AGILITY: Diskvalifikován

  152. JUMPING: Diskvalifikován

  153. JUMPING: Diskvalifikován

  154. SA1: Diskvalifikován

  155. SA1: Diskvalifikován

  156. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  157. SA1: 6/11, 37.92 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  158. SA1 II: Diskvalifikován

  159. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  160. Agility : Diskvalifikován

  161. Jumping : 12/21, 61.31 s, 8.31 tr. b., 2.71 m/s

  162. Zkouška A1: 6/6, 65.51 s, 23.51 tr. b., 2.38 m/s

  163. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  164. SA I: 5/7, 56.49 s, 29.49 tr. b., 2.28 m/s

  165. SA II: 4/7, 47.68 s, 14.68 tr. b., 2.77 m/s

  166. SA III: Diskvalifikován