Cz En

018517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Kubánková, Kubánkov

    Člen KA

Pes

  1. Dagny Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: 14/97, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: 21/93, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: 3/87, 36.09 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  8. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  9. QA1 agility: Diskvalifikován

  10. QA2 agility: Diskvalifikován

  11. QA3 agility: 34/120, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  12. QJ1 jumping: 47/123, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  13. QJ2 jumping: 45/122, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  14. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  15. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  16. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  17. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  18. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 36/169, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  19. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  20. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 32/175, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  21. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  22. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  23. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  24. Agility Open: 2/34, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  25. Agility Trial: Diskvalifikován

  26. Jumping Open: 7/33, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  27. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  28. Jumping: 7/60, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  29. Zkouška 1: Diskvalifikován

  30. Zkouška 2: Diskvalifikován

  31. Zkouška 3: Diskvalifikován

  32. Zkouška 4: Diskvalifikován

  33. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  34. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  35. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  36. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  37. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  38. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  39. Jumping LA sobota: 22/71, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  40. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  41. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  42. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  43. Trial I: 1/15, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  44. Trial II: Diskvalifikován

  45. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  46. Agility Trial I: 5/17, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  47. Agility Trial II: Diskvalifikován

  48. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  49. TRIAL II. LA2: 1/16, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  50. TRIAL I. LA2: 1/17, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  52. Agility Trial I: Diskvalifikován

  53. Agility Trial II: Diskvalifikován

  54. Agility Trial III: 4/18, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  55. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  56. Agility Open 2+3: 7/20, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  57. Agility Trial I: 3/7, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  58. Agility Trial II: 1/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  59. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  60. Agility: Diskvalifikován

  61. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  62. Jumping: Diskvalifikován

  63. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  64. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  65. Agility 1 L: Diskvalifikován

  66. Agility 2 L: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA2: 1/15, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  68. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  69. 1.zkouška LA2: 1/23, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  70. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  72. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  73. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  74. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  75. 1. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  76. 1. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška - neděle LA2: 4/11, 36.01 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  78. 2. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  79. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  81. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  82. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. 2.zkouška LA2: 2/20, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  84. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  85. Agility I: Diskvalifikován

  86. Agility II: Diskvalifikován

  87. Jumping I: 12/76, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  88. Jumping II: Diskvalifikován

  89. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  90. QA4 Agility: 8/95, 43.61 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  91. QA5 Agility: 56/93, 43.5 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. QA6 Agility: Diskvalifikován

  93. QJ4 Jumping: 49/95, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  94. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  95. QJ6 Jumping: 3/77, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  96. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  97. QA1 agility: 28/127, 41.15 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  98. QA2 agility: 45/125, 43.79 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  99. QA3 agility: Diskvalifikován

  100. QJ1 jumping: 3/126, 30.07 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  101. QJ2 jumping: 45/126, 39.76 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  102. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  103. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  104. Agility A2A3: Diskvalifikován

  105. Agility Squads as individual: 38/157, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  106. Jumping A2A3: 25/113, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  107. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  108. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  109. Special Agility: 3/159, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  110. Special Final: 3/28, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  111. Special Jumping: 4/153, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  112. Tachyon Trophy A2A3: 14/106, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  113. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  114. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška LA2: 1/14, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  116. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  117. Agility I: Diskvalifikován

  118. Agility II: 4/13, 34.81 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  119. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  120. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  121. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  122. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  123. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  124. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  125. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  126. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  127. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  128. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  130. Agility I: Diskvalifikován

  131. Agility II: Diskvalifikován

  132. Agility III: Diskvalifikován

  133. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  134. Agility Trial I: Diskvalifikován

  135. Agility Trial II: 7/24, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  136. Jumping 2+3: 10/36, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  137. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  138. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  139. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  140. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  141. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  142. Agility Open: Diskvalifikován

  143. Agility Trial: 1/11, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  144. Jumping Open: Diskvalifikován

  145. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  146. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  147. 2Q Agility: Diskvalifikován

  148. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  149. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  150. Power & speed A1: Diskvalifikován

  151. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  152. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  153. 1. Agility: Diskvalifikován

  154. 2. Agility: Diskvalifikován

  155. 3. Agility: Diskvalifikován

  156. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  157. QA1 agility: Diskvalifikován

  158. QA2 agility: Diskvalifikován

  159. QA3 agility: Diskvalifikován

  160. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  161. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  162. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  163. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  164. 1. LA1: 8/13, 35.66 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  165. 2. LA1: Diskvalifikován

  166. 3. LA1: 2/13, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  167. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  168. FALCO 1. zkouška LA1: 2/12, 23.87 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  169. FALCO 2. zkouška LA1: 1/12, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  170. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  171. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  172. Agility Lar So: Diskvalifikován

  173. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  174. Jumping Lar So: Diskvalifikován