Cz En

020417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Růžičková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Flexi Free Alchera, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  2. II. zkouška: 4/4, 40.18 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  3. I. zkouška: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  5. Agility open: Diskvalifikován

  6. Jumping light: Diskvalifikován

  7. Jumping open: 1/6, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  9. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  10. 2.kvalifikace: 6/17, 27.59 s, 5.0 tr. b., 6.78 m/s

  11. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  12. Finále: Diskvalifikován

  13. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  14. Agility 1: 2/11, 29.88 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  15. Finále: Diskvalifikován

  16. Jumping 1: 1/11, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  17. Jumping 2: Diskvalifikován

  18. Zkouška 1: Diskvalifikován

  19. Zkouška 2: 1/4, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  21. Agility open: 1/8, 31.62 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  22. Jumping light: Diskvalifikován

  23. Jumping open: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  25. II. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  26. I. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  27. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  28. dr.A2: 1/9, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  29. pr.A2: 1/10, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  30. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  31. 1.zkouška: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška: Diskvalifikován

  33. Jumping: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  35. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  36. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  37. 3. jumping A2/A3: 9/10, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  38. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  39. I. agility ML: Diskvalifikován

  40. II. agility ML: Diskvalifikován

  41. II. jumping ML: Diskvalifikován

  42. I. jumping ML: 19/37, 35.52 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  43. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  44. II. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  45. I. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  47. III. jumping ML: Diskvalifikován

  48. II. jumping ML: Diskvalifikován

  49. II. zkouška MLA2: 1/10, 44.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  50. I. jumping ML: Diskvalifikován

  51. I. zkouška MLA2: 2/10, 32.9 s, 10.0 tr. b., 6.23 m/s

  52. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  53. 7.studenecká: Diskvalifikován

  54. 8.studenecká: Diskvalifikován

  55. 9.studenecká: 3/8, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  56. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  57. Jumping I: 6/21, 28.56 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  58. Jumping II: Diskvalifikován

  59. Jumping III: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  61. 1.studenecká: 1/6, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  62. 2.studenecká: Diskvalifikován

  63. 3.studenecká: Diskvalifikován

  64. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  65. Agility: Diskvalifikován

  66. Jumping: Diskvalifikován

  67. Jumping light: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  69. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  70. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  71. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  72. 1.kvalifikace: 19/38, 27.13 s, 10.0 tr. b., 6.27 m/s

  73. 2.kvalifikace: 8/30, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  74. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  75. Východočeské finále: Diskvalifikován

  76. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  77. 1. běh LA2: 11/14, 30.14 s, 20.0 tr. b., 5.11 m/s

  78. 2. běh LA2: 7/14, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  79. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  80. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  81. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  82. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  83. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  84. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  85. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. I. zkouška LA2: 8/13, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  87. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  88. So-: Diskvalifikován

  89. So-Agility: 9/33, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  90. So-Jumping: Diskvalifikován

  91. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  92. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. Jumping open L: Diskvalifikován

  95. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  96. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  98. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  99. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  100. Agility I: Diskvalifikován

  101. Agility II: 57/165, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  102. Jumping I: Diskvalifikován

  103. Jumping II: Diskvalifikován

  104. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  105. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  108. 1. Zkouška LA2: 4/11, 34.24 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  109. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  112. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  114. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  115. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  116. Jumping 1: Diskvalifikován

  117. Jumping 2: Diskvalifikován

  118. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  119. III. jumping L: Diskvalifikován

  120. II.jumping L: Diskvalifikován

  121. I. jumping L: Diskvalifikován

  122. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  123. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  126. Agility L: Diskvalifikován

  127. Jumping L: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA2: 1/6, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  130. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  131. Jumping 1: Diskvalifikován

  132. Jumping 2: 10/48, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  133. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  134. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  135. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  136. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  137. Východočeské finále: Diskvalifikován

  138. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  139. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  140. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  141. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  142. Agility L: Diskvalifikován

  143. Jumping L: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA2: 4/15, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  145. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  146. Agility 1 L: Diskvalifikován

  147. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  148. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  149. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  150. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  151. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  152. Jumping III L: Diskvalifikován

  153. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  154. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  155. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  156. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  157. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  158. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  159. Agility II. L: Diskvalifikován

  160. Agility I. L: Diskvalifikován

  161. Jumping II. L: Diskvalifikován

  162. Jumping I. L: Diskvalifikován

  163. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  164. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  167. Ne-: Diskvalifikován

  168. Ne-Agility: Diskvalifikován

  169. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  170. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  171. 1.zkouška LA1: 6/11, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  172. 2.zkouška LA1: 2/11, 26.74 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  173. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  174. Agility A1: Diskvalifikován

  175. Agility Squads as individual: 59/157, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  176. Jumping A1: 11/48, 21.59 s, 10.0 tr. b., 6.35 m/s

  177. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  178. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  179. Special Agility: Diskvalifikován

  180. Special Jumping: Diskvalifikován

  181. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  182. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  183. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška A1 LA1: 2/10, 22.63 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  185. Hra - tuneliáda pro A1 L: Diskvalifikován

  186. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  187. Agility Open L: Diskvalifikován

  188. Jumping Open L: Diskvalifikován

  189. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  190. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  191. AGILITY: Diskvalifikován

  192. AGILITY: Diskvalifikován

  193. JUMPING: Diskvalifikován

  194. JUMPING: Diskvalifikován

  195. LA1: Diskvalifikován

  196. LA1: Diskvalifikován

  197. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  198. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  199. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  200. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  201. II. zkouška LA1: 3/13, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  202. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  203. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  204. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  205. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  206. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  207. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  208. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  209. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  210. Zkouška 1 LA1: 2/6, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  211. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  212. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  213. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  214. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  216. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  217. ZkA. ll. LA1: Diskvalifikován

  218. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  219. 1.zkouška: Diskvalifikován

  220. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  221. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  222. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  223. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  224. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  225. So-: Diskvalifikován