Cz En

020417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Růžičková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Flexi Free Alchera, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  2. Jumping I: 6/21, 28.56 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  3. Jumping II: Diskvalifikován

  4. Jumping III: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  6. 1.studenecká: 1/6, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  7. 2.studenecká: Diskvalifikován

  8. 3.studenecká: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  10. Agility: Diskvalifikován

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping light: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  14. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  15. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  16. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  17. 1.kvalifikace: 19/38, 27.13 s, 10.0 tr. b., 6.27 m/s

  18. 2.kvalifikace: 8/30, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  19. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  20. Východočeské finále: Diskvalifikován

  21. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  22. 1. běh LA2: 11/14, 30.14 s, 20.0 tr. b., 5.11 m/s

  23. 2. běh LA2: 7/14, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  24. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  25. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  26. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  27. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  28. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  29. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  30. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. I. zkouška LA2: 8/13, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  32. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  33. So-: Diskvalifikován

  34. So-Agility: 9/33, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  35. So-Jumping: Diskvalifikován

  36. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  37. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. Jumping open L: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  41. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  43. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  44. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: 57/165, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  47. Jumping I: Diskvalifikován

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  50. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  53. 1. Zkouška LA2: 4/11, 34.24 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  54. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  57. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  58. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  60. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  61. Jumping 1: Diskvalifikován

  62. Jumping 2: Diskvalifikován

  63. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  64. III. jumping L: Diskvalifikován

  65. II.jumping L: Diskvalifikován

  66. I. jumping L: Diskvalifikován

  67. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  68. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  71. Agility L: Diskvalifikován

  72. Jumping L: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA2: 1/6, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  74. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  75. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  76. Jumping 1: Diskvalifikován

  77. Jumping 2: 10/48, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  78. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  79. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  80. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  81. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  82. Východočeské finále: Diskvalifikován

  83. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  84. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  85. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  86. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  87. Agility L: Diskvalifikován

  88. Jumping L: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA2: 4/15, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  90. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  91. Agility 1 L: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  94. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  95. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  96. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  97. Jumping III L: Diskvalifikován

  98. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  99. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  100. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  101. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  102. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  103. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  104. Agility II. L: Diskvalifikován

  105. Agility I. L: Diskvalifikován

  106. Jumping II. L: Diskvalifikován

  107. Jumping I. L: Diskvalifikován

  108. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  109. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  112. Ne-: Diskvalifikován

  113. Ne-Agility: Diskvalifikován

  114. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  115. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  116. 1.zkouška LA1: 6/11, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  117. 2.zkouška LA1: 2/11, 26.74 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  118. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  119. Agility A1: Diskvalifikován

  120. Agility Squads as individual: 59/157, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  121. Jumping A1: 11/48, 21.59 s, 10.0 tr. b., 6.35 m/s

  122. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  123. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  124. Special Agility: Diskvalifikován

  125. Special Jumping: Diskvalifikován

  126. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  127. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  128. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška A1 LA1: 2/10, 22.63 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  130. Hra - tuneliáda pro A1 L: Diskvalifikován

  131. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  132. Agility Open L: Diskvalifikován

  133. Jumping Open L: Diskvalifikován

  134. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  135. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  136. AGILITY: Diskvalifikován

  137. AGILITY: Diskvalifikován

  138. JUMPING: Diskvalifikován

  139. JUMPING: Diskvalifikován

  140. LA1: Diskvalifikován

  141. LA1: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  143. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  144. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  145. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  146. II. zkouška LA1: 3/13, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  147. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  149. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  152. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  153. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  154. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  155. Zkouška 1 LA1: 2/6, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  156. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  157. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  158. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  159. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  161. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  162. ZkA. ll. LA1: Diskvalifikován

  163. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  164. 1.zkouška: Diskvalifikován

  165. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  166. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  168. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  169. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  170. So-: Diskvalifikován