Cz En

021617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Škrobánková, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. Destiny Alarm Beskyd, Knírač střední

Výsledky

  1. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Trial: 5/9, 40.72 s, 30.0 tr. b., 3.71 m/s

  4. Jumping Svihak lazensky: Diskvalifikován

  5. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  6. Agility L: 16/37, 40.93 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  7. Jump L: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  9. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  10. Jumping LA1: Diskvalifikován

  11. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  12. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  13. Zkouška II LA1: 6/14, 41.21 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  14. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  15. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  16. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  19. Agility Open: 15/37, 41.53 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  20. Agility Trial: Diskvalifikován

  21. Jumping Open: Diskvalifikován

  22. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  23. 1. zkouška LA1: 11/22, 42.14 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  24. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  26. Agility I: Diskvalifikován

  27. Agility II: Diskvalifikován

  28. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  29. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  33. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  34. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  35. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  36. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  37. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  38. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  39. Jumping A1 + A0 LA1: 8/13, 28.15 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  40. Trial II. LA1: Diskvalifikován

  41. Trial I. LA1: Diskvalifikován

  42. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  43. Agility Open: Diskvalifikován

  44. Agility Trial: 4/6, 38.77 s, 25.0 tr. b., 3.97 m/s

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  47. Trial II. LA1: Diskvalifikován

  48. Trial I. LA1: Diskvalifikován

  49. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  50. 1.běh LA1: 8/13, 49.93 s, 29.93 tr. b., 2.76 m/s

  51. 2. běh LA1: 7/13, 35.25 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  52. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  53. Agility Open Large: Diskvalifikován

  54. Agility Open Large: Diskvalifikován

  55. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  56. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  60. Agility Open: Diskvalifikován

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping Open: Diskvalifikován

  63. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  64. Agility Open L: Diskvalifikován

  65. Jump Open L: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  68. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  69. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  70. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  71. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  72. FALCO 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  73. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován