Cz En

026517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Tesáková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Nikyta, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  2. SA2 - druhá: 8/12, 48.72 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  3. SA2 - první: Diskvalifikován

  4. SA2 - třetí: 2/12, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  6. AGILITY S: Diskvalifikován

  7. JUMPING S: Diskvalifikován

  8. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  9. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  10. AGILITY: 14/22, 44.07 s, 10.07 tr. b., 3.63 m/s

  11. JUMPING: Diskvalifikován

  12. SA2: 5/12, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  13. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  14. AGILITY: 15/20, 53.65 s, 21.65 tr. b., 2.83 m/s

  15. JUMPING: 15/20, 51.1 s, 22.1 tr. b., 2.6 m/s

  16. SA2: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  18. Jumping III S: Diskvalifikován

  19. Jumping II S: Diskvalifikován

  20. Jumping I S: 9/24, 47.43 s, 9.43 tr. b., 3.75 m/s

  21. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  22. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  23. ZkA. II. SA2: 5/8, 41.82 s, 13.82 tr. b., 3.2 m/s

  24. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  25. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  26. Agility Small: 4/27, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  27. Jumping Small: 9/27, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  28. Zkouška SA2: 9/16, 46.35 s, 7.35 tr. b., 3.34 m/s

  29. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  30. JUMPING: 9/19, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.43 m/s

  31. Jumping II: 9/19, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  32. Ztřeštěněc: 6/19, 43.9 s, 0.0 tr. b., 2.12 m/s

  33. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  34. AGILITY: 2/24, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  35. AGILITY: Diskvalifikován

  36. JUMPING: 5/24, 34.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  37. JUMPING: Diskvalifikován

  38. SA2: 1/8, 39.94 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  39. SA2: Diskvalifikován

  40. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  41. SA2: Diskvalifikován

  42. SA2 II: Diskvalifikován

  43. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  44. agility SA: Diskvalifikován

  45. jumping SA: 18/28, 46.5 s, 14.5 tr. b., 3.4 m/s

  46. zkouška SA2: 8/13, 50.44 s, 15.0 tr. b., 3.21 m/s

  47. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  48. SA I: Diskvalifikován

  49. SA II: Diskvalifikován

  50. SA III: Diskvalifikován

  51. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  52. Agility SA: Diskvalifikován

  53. Jumping SA: Diskvalifikován

  54. Zkouška SA2: 8/15, 52.38 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  55. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  56. ZkA II. SA1: 1/4, 35.75 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  57. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  59. Agility_: Diskvalifikován

  60. Jumping_: Diskvalifikován

  61. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  62. 1.zkouška SA1: 1/4, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  63. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  64. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  65. Agility open S: Diskvalifikován

  66. Jumping open S: 9/25, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  67. zkouška_sobota_01 SA1: 1/9, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  68. Zkouška_sobota_02 SA1: Diskvalifikován

  69. Zkoušky_neděle SA1: 1/6, 37.13 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  70. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  71. AGILITY: Diskvalifikován

  72. JUMPING: Diskvalifikován

  73. SA1: 7/11, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  74. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  75. Horní Počernice, 1. běh: 2/6, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  76. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  77. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  78. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  79. AGILITY: Diskvalifikován

  80. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  81. SA1: 2/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  82. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  83. SA1/1 SA1: Diskvalifikován

  84. SA1/2 SA1: Diskvalifikován

  85. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  86. 1.zkouška: Diskvalifikován

  87. 2.zkouška: 2/9, 54.1 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  88. Jumping A1: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  90. ZkA. I. SA1: 4/4, 53.18 s, 18.18 tr. b., 2.54 m/s

  91. ZkA. ll. SA1: Diskvalifikován

  92. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  93. AGILITY: Diskvalifikován

  94. JUMPING: Diskvalifikován

  95. Speciální: Diskvalifikován

  96. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  97. SA1: Diskvalifikován

  98. SA1 II: Diskvalifikován