Cz En

026517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Tesáková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Nikyta, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: 49/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  6. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  7. Agility small: Diskvalifikován

  8. Jumping small: Diskvalifikován

  9. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  11. Agility S: 3/26, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  12. Jumping S: Diskvalifikován

  13. Zkouška SA3: 5/11, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  14. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  15. I. agility S: 18/65, 50.61 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  16. II. agility S: Diskvalifikován

  17. II. jumping S: Diskvalifikován

  18. I. jumping S: 21/64, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  19. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  20. Agility S neděle : Diskvalifikován

  21. Agility S sobota: 2/21, 44.97 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  22. Jumping S neděle: 1/19, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  23. Jumping S sobota: 3/20, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  24. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  25. Zkouška SA3 sobota : Diskvalifikován

  26. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  27. 1. zkouška A3: 2/4, 55.15 s, 12.15 tr. b., 3.86 m/s

  28. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  29. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  30. 1. Zkouška SA3: 2/6, 45.73 s, 0.73 tr. b., 4.07 m/s

  31. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  33. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  34. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  35. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  36. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  39. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  40. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  41. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  42. Zkouška SA2 - druhá: Diskvalifikován

  43. Zkouška SA2 - první: Diskvalifikován

  44. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  45. Agility S: Diskvalifikován

  46. Jumping S: 5/22, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  47. Zkouška SA2: 2/5, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  48. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  49. Agility S: 5/17, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  50. Jumping S: 8/17, 44.83 s, 7.83 tr. b., 3.5 m/s

  51. Zkoušky SA2: 1/5, 44.14 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  52. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  53. SA2 - druhá: 2/9, 47.45 s, 1.45 tr. b., 3.48 m/s

  54. SA2 - první: 6/9, 47.79 s, 6.79 tr. b., 3.43 m/s

  55. SA2 - třetí: 2/9, 43.04 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  56. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  57. SA2 1zk: Diskvalifikován

  58. SA2 2zk: 1/7, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  59. SA2 3zk: 3/7, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  60. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  61. Agility: 9/21, 40.01 s, 5.01 tr. b., 3.82 m/s

  62. Jumping: 11/21, 34.15 s, 10.15 tr. b., 3.6 m/s

  63. Zkouška A2: Diskvalifikován

  64. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  65. A2S neděle: 2/6, 51.77 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  66. A2S sobota: 1/6, 46.09 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  67. Agility neděle: 6/20, 51.18 s, 6.18 tr. b., 4.01 m/s

  68. Agility sobota: 10/21, 51.07 s, 6.07 tr. b., 3.21 m/s

  69. Jumping nedělě: 3/20, 45.84 s, 0.84 tr. b., 3.62 m/s

  70. Jumping sobota: 3/21, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  71. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  72. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  73. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  74. zkouška 3 SA2: 2/12, 49.81 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  75. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  76. Jumping SA2 - I: 3/12, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  77. Jumping SA2 - II: 8/12, 53.65 s, 17.65 tr. b., 3.58 m/s

  78. Jumping speciál SA2: 6/12, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  79. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  80. Jumping 1: 2/21, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  81. JUMPING 2: 12/21, 53.5 s, 13.5 tr. b., 3.76 m/s

  82. JUMPING 3 : 14/21, 49.27 s, 12.27 tr. b., 3.8 m/s

  83. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  84. AGILITY: Diskvalifikován

  85. JUMPING: Diskvalifikován

  86. SA2: 2/11, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  87. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  88. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  89. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  90. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  91. Agility SA: 19/40, 62.5 s, 20.5 tr. b., 3.2 m/s

  92. Agility SA: 19/40, 62.5 s, 20.5 tr. b., 3.2 m/s

  93. Jumping SA: 22/43, 54.63 s, 25.63 tr. b., 3.46 m/s

  94. Jumping SA: 22/43, 54.63 s, 25.63 tr. b., 3.46 m/s

  95. Zkouška SA2: 7/14, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  96. Zkouška SA2: 7/14, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  97. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  98. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  99. 2. běh SA2: 6/8, 72.61 s, 32.61 tr. b., 2.62 m/s

  100. 3. běh SA2: Diskvalifikován

  101. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  102. SA2 - druhá: 8/12, 48.72 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  103. SA2 - první: Diskvalifikován

  104. SA2 - třetí: 2/12, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  105. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  106. AGILITY S: Diskvalifikován

  107. JUMPING S: Diskvalifikován

  108. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  109. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  110. AGILITY: 14/22, 44.07 s, 10.07 tr. b., 3.63 m/s

  111. JUMPING: Diskvalifikován

  112. SA2: 5/12, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  113. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  114. AGILITY: 15/20, 53.65 s, 21.65 tr. b., 2.83 m/s

  115. JUMPING: 15/20, 51.1 s, 22.1 tr. b., 2.6 m/s

  116. SA2: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  118. Jumping III S: Diskvalifikován

  119. Jumping II S: Diskvalifikován

  120. Jumping I S: 9/24, 47.43 s, 9.43 tr. b., 3.75 m/s

  121. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  122. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  123. ZkA. II. SA2: 5/8, 41.82 s, 13.82 tr. b., 3.2 m/s

  124. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  125. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  126. Agility Small: 4/27, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  127. Jumping Small: 9/27, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  128. Zkouška SA2: 9/16, 46.35 s, 7.35 tr. b., 3.34 m/s

  129. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  130. JUMPING: 9/19, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.43 m/s

  131. Jumping II: 9/19, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  132. Ztřeštěněc: 6/19, 43.9 s, 0.0 tr. b., 2.12 m/s

  133. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  134. AGILITY: 2/24, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  135. AGILITY: Diskvalifikován

  136. JUMPING: 5/24, 34.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  137. JUMPING: Diskvalifikován

  138. SA2: 1/8, 39.94 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  139. SA2: Diskvalifikován

  140. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  141. SA2: Diskvalifikován

  142. SA2 II: Diskvalifikován

  143. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  144. agility SA: Diskvalifikován

  145. jumping SA: 18/28, 46.5 s, 14.5 tr. b., 3.4 m/s

  146. zkouška SA2: 8/13, 50.44 s, 15.0 tr. b., 3.21 m/s

  147. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  148. SA I: Diskvalifikován

  149. SA II: Diskvalifikován

  150. SA III: Diskvalifikován

  151. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  152. Agility SA: Diskvalifikován

  153. Jumping SA: Diskvalifikován

  154. Zkouška SA2: 8/15, 52.38 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  155. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  156. ZkA II. SA1: 1/4, 35.75 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  157. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  158. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  159. Agility_: Diskvalifikován

  160. Jumping_: Diskvalifikován

  161. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  162. 1.zkouška SA1: 1/4, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  163. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  165. Agility open S: Diskvalifikován

  166. Jumping open S: 9/25, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  167. zkouška_sobota_01 SA1: 1/9, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  168. Zkouška_sobota_02 SA1: Diskvalifikován

  169. Zkoušky_neděle SA1: 1/6, 37.13 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  170. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  171. AGILITY: Diskvalifikován

  172. JUMPING: Diskvalifikován

  173. SA1: 7/11, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  174. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  175. Horní Počernice, 1. běh: 2/6, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  176. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  177. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  178. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  179. AGILITY: Diskvalifikován

  180. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  181. SA1: 2/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  182. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  183. SA1/1 SA1: Diskvalifikován

  184. SA1/2 SA1: Diskvalifikován

  185. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  186. 1.zkouška: Diskvalifikován

  187. 2.zkouška: 2/9, 54.1 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  188. Jumping A1: Diskvalifikován

  189. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  190. ZkA. I. SA1: 4/4, 53.18 s, 18.18 tr. b., 2.54 m/s

  191. ZkA. ll. SA1: Diskvalifikován

  192. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  193. AGILITY: Diskvalifikován

  194. JUMPING: Diskvalifikován

  195. Speciální: Diskvalifikován

  196. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  197. SA1: Diskvalifikován

  198. SA1 II: Diskvalifikován