Cz En

029117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radana Píšťková, ROSA Zlín

    Člen KA

Pes

  1. Eywa Ria Wonderfull Dream, Border kolie

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  2. Agility: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  3. Jumping: 1/5, 36.03 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Zkoušky: Diskvalifikován

  5. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  6. Zkouška I.: 3/6, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  7. Zkouška II.: 3/5, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  8. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  9. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  10. Jumping OPEN ML: 4/12, 51.35 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  11. ZkA. III. MLA3: Diskvalifikován

  12. ZkA. II. MLA3: 1/3, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  14. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  15. Agility I: Diskvalifikován

  16. Agility II: 9/43, 42.67 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  17. Jumping I: 3/44, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  18. Jumping II: 11/43, 34.94 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  20. QA4 Agility: 29/73, 50.44 s, 18.99 tr. b., 4.36 m/s

  21. QA5 Agility: 25/70, 37.61 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  22. QA6 Agility: 26/60, 50.09 s, 25.42 tr. b., 4.39 m/s

  23. QJ4 Jumping: 39/73, 38.77 s, 15.0 tr. b., 5.49 m/s

  24. QJ5 Jumping: 26/72, 41.21 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  25. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  26. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  27. Agility I: Diskvalifikován

  28. Agility II: 3/55, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  29. Jumping I: Diskvalifikován

  30. Jumping II: 20/57, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  31. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  32. TRIAL I.: Diskvalifikován

  33. TRIAL II.: Diskvalifikován

  34. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  35. Agility Trial I: 1/4, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  36. Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  38. 1. Zkouška MLA3: 2/9, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  39. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  40. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  41. Czech Imp Jump Large: 26/36, 23.07 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  42. Jumping 1 - Large: 6/36, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  43. Jumping 2 - Large: 15/36, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  45. Agility Trial I: 1/1, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  46. Agility Trial II: 1/1, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  47. Agility Trial III: Diskvalifikován

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  49. VITAR Agility Trial I: 3/5, 44.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  50. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  52. Agility Trial I: Diskvalifikován

  53. Agility Trial II: 3/4, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  54. Agility Trial III: Diskvalifikován

  55. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  56. TRIAL I.: 8/8, 46.51 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  57. TRIAL II.: Diskvalifikován

  58. TRIAL III.: Diskvalifikován

  59. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  60. Agility Open L: 2/19, 42.94 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  61. Jumping Open L: 7/19, 42.81 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  62. Zkouška LA3: 3/7, 35.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  63. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  64. Agility L: 1/28, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. Jumping L: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  68. III. Jumping A2&A3: 4/11, 45.95 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  69. II. Jumping A2&A3: 2/11, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  70. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  71. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  72. Agility Individual: Diskvalifikován

  73. Agility Squads as Individual: 58/94, 52.44 s, 22.44 tr. b., 4.2 m/s

  74. Jumping Individual: 17/94, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  75. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  76. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  77. 1. zkouška: 10/17, 46.51 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  78. 2. zkouška: 4/15, 41.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  79. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  80. Agility Trial I: Diskvalifikován

  81. Agility Trial II: 1/5, 34.2 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  82. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  83. Agility Brut L: Diskvalifikován

  84. Demi Z LA3: 9/14, 45.17 s, 30.0 tr. b., 4.87 m/s

  85. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  86. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  87. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  88. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA3: 7/16, 45.72 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  90. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  91. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  94. Agility I: 47/103, 50.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  95. Agility II: 35/99, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. Jumping I: Diskvalifikován

  97. Jumping II: 25/101, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  98. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  99. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  103. Jumping I: 2/18, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  104. Jumping II: Diskvalifikován

  105. Jumping III: Diskvalifikován

  106. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  107. Jumping I: 1/23, 31.73 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  108. Jumping II: 9/23, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  109. Jumping III: Diskvalifikován

  110. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  111. 1. Jumping A2/A3: 6/9, 25.93 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  112. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  113. 3. jumping A2/A3: 1/9, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  114. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  115. 1. Jumping L: 19/29, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  116. 2. Jumping L: 10/29, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  117. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  118. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  119. Finále: 4/12, 24.99 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  120. JUMPING I.: 19/27, 33.17 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  121. JUMPING II.: 14/27, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  122. JUMPING III.: 3/26, 27.76 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  123. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  124. Zk agility I: Diskvalifikován

  125. Zk agility II: Diskvalifikován

  126. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  127. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  128. Zkouška I. LA3: 6/12, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  129. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  130. Zkouška II. LA2: 1/8, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  131. Zkouška I. LA2: 2/8, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  132. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  133. Agility Open: Diskvalifikován

  134. Agility Zk: 1/12, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  135. Jumping Open: 17/36, 35.33 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  136. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  137. 1. zkouška: 6/18, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  138. 2. zkouška: 2/19, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  139. 3. zkouška: 2/19, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  140. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  141. Jumping 1: 15/38, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  142. Jumping 2: Diskvalifikován

  143. Zkoušky: 2/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  144. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  145. Agility I: 44/85, 50.19 s, 16.19 tr. b., 4.32 m/s

  146. Agility II: 52/85, 46.88 s, 25.0 tr. b., 4.63 m/s

  147. Jumping I: Diskvalifikován

  148. Jumping II: 48/84, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  149. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  150. Agility L: 4/19, 26.64 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  151. Jumping special L: 16/17, 29.44 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  152. Zkouška LA2: 1/9, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  154. QA4 Agility: Diskvalifikován

  155. QA5 Agility: Diskvalifikován

  156. QA6 Agility: Diskvalifikován

  157. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  158. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  159. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  160. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  161. d - 1. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  162. j - 2. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  163. JUMPING L L: Diskvalifikován

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  165. QA1 agility: Diskvalifikován

  166. QA2 agility: 80/120, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  167. QA3 agility: Diskvalifikován

  168. QJ1 jumping: 91/123, 44.89 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  169. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  170. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  171. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  172. Agility Trial I: 3/9, 41.69 s, 25.0 tr. b., 4.25 m/s

  173. Agility Trial II: 1/9, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  174. Jumping Open: Diskvalifikován

  175. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  176. TRIAL III. LA2: 3/18, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  177. TRIAL II. LA2: 4/21, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  178. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  179. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  180. Agility Trial I: 6/14, 42.61 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  181. Agility Trial II: Diskvalifikován

  182. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  183. Jumping I: Diskvalifikován

  184. Jumping II: Diskvalifikován

  185. Jumping III: Diskvalifikován

  186. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  187. Agility Large: Diskvalifikován

  188. Jumping Large: 10/27, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  189. Zkouška LA2: 3/11, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  190. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  191. 1.Zkouška LA2: 9/17, 47.0 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  192. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. 3.Zkouška LA2: 8/17, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  194. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  195. Agility Open: 14/32, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  196. Agility Trial: Diskvalifikován

  197. Jumping Open: 16/35, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  198. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  199. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. 3. Zkouška LA2: 2/17, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  202. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  203. Agility I: Diskvalifikován

  204. Agility II: Diskvalifikován

  205. Jumping I: 26/76, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  206. Jumping II: 31/73, 36.67 s, 9.67 tr. b., 4.04 m/s

  207. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  208. QA4 Agility: Diskvalifikován

  209. QA5 Agility: 55/93, 40.9 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  210. QA6 Agility: Diskvalifikován

  211. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  212. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  213. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  214. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  215. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  216. Zkouška II LA2: 1/10, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  217. Zkouška I LA2: 1/10, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  218. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  219. QA1 agility: Diskvalifikován

  220. QA2 agility: Diskvalifikován

  221. QA3 agility: 57/125, 51.1 s, 17.1 tr. b., 3.82 m/s

  222. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  223. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  224. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  225. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  226. druhá zkouška LA1: 4/6, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  227. první zkouška LA1: 2/6, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  228. třetí zkouška LA1: 3/6, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  229. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  230. Agility L: Diskvalifikován

  231. Jumping L: 3/33, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  232. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  233. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  234. druhá zkouška LA1: 3/8, 32.58 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  235. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  236. třetí zkouška LA1: 2/8, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  237. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  238. Agility L Ne: Diskvalifikován

  239. Agility L So: Diskvalifikován

  240. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  241. Jumping L So: 56/100, 39.39 s, 28.39 tr. b., 4.06 m/s

  242. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  243. Agility hra: 3/4, 38.37 s, 13.37 tr. b., 3.13 m/s

  244. Agility Open: Diskvalifikován

  245. Tuneliada: 8/16, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  246. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  247. Jumping I: 3/26, 33.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  248. Jumping II: Diskvalifikován

  249. Jumping III: Diskvalifikován

  250. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  251. druhá zkouška LA1: 2/9, 34.35 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  252. první zkouška LA1: 3/9, 26.75 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  253. třetí zkouška LA1: 6/9, 23.71 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  254. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  255. Agility Trial I: Diskvalifikován

  256. Agility Trial II: 8/11, 56.59 s, 31.59 tr. b., 2.77 m/s

  257. Jumping I: 12/24, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  258. Jumping II: Diskvalifikován

  259. Jumping Open: Diskvalifikován

  260. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  261. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  262. Agility Open: Diskvalifikován

  263. Agility Trial: Diskvalifikován

  264. Jumping Special: 2/5, 29.51 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s