Cz En

030017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Lačňáková, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Stormy Skye Melynmair, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  2. Agility 1: 68/217, 50.63 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Agility 3: Diskvalifikován

  5. Agility 4: Diskvalifikován

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jumping 2: Diskvalifikován

  8. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  9. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  10. Ne. - Jumping II. L: 34/96, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  11. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  12. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  13. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  14. QA4 Agility: Diskvalifikován

  15. QA5 Agility: Diskvalifikován

  16. QA6 Agility: 44/93, 37.39 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  17. QJ4 Jumping: 35/96, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  18. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ6 Jumping: 43/87, 42.59 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  21. QA1 agility: Diskvalifikován

  22. QA2 agility: Diskvalifikován

  23. QA3 agility: 65/120, 40.45 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  24. QJ1 jumping: 21/123, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  25. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  26. QJ3 jumping: 25/111, 34.85 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  27. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  28. Agility Trial I: 1/12, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  31. Agility 1: Diskvalifikován

  32. Agility 2: Diskvalifikován

  33. Agility 3: 35/179, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  34. Agility 4: 32/191, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  35. Jumping 1: Diskvalifikován

  36. Jumping 2: 59/205, 42.73 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  37. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  38. Agility II. L: Diskvalifikován

  39. Agility I. L: Diskvalifikován

  40. Jumping II. L: Diskvalifikován

  41. Jumping I. L: 39/94, 37.66 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  42. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  43. QA4 Agility: Diskvalifikován

  44. QA5 Agility: Diskvalifikován

  45. QA6 Agility: Diskvalifikován

  46. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  47. QJ5 Jumping: 55/90, 49.8 s, 34.8 tr. b., 3.96 m/s

  48. QJ6 Jumping: 31/77, 33.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  50. QA1 agility: Diskvalifikován

  51. QA2 agility: 26/125, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  52. QA3 agility: Diskvalifikován

  53. QJ1 jumping: 63/126, 34.24 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  54. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  55. QJ3 jumping: 26/122, 40.56 s, 2.56 tr. b., 4.59 m/s

  56. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  57. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. I. zkouška LA2: 3/12, 38.9 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s