Cz En

030217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Kutková

    Člen KA

Pes

  1. Kiki, Kříženec

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Finále: Diskvalifikován

  4. Jumping 1: 2/19, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  5. Jumping 2: 2/19, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  6. Zkouška 1: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  9. Jumping: 2/22, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  10. Zkouška 1: 2/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  11. Zkouška 2: Diskvalifikován

  12. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  13. 1. zkouška: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  16. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  17. ZkA. SA2 II.: 2/4, 46.81 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  18. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  19. 1. zkouška: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  22. Jumping Open S: 4/23, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  23. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  24. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  25. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  26. dr.A2: Diskvalifikován

  27. pr.A2: 2/8, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  28. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  29. 1.zkouška: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška: Diskvalifikován

  31. Jumping: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  33. 2. zkouška: 1/4, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  34. I. zkouška: Diskvalifikován

  35. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  36. 1. zkouška: 5/10, 58.24 s, 14.24 tr. b., 3.25 m/s

  37. 2. zkouška: Diskvalifikován

  38. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  39. II. zkouška A2 S: 3/6, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  40. I. zkouška A2 S: 5/6, 45.6 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  41. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  42. Agility 1: 8/17, 53.41 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  43. Finále : Diskvalifikován

  44. Jumping 1: 9/17, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. Jumping 2: Diskvalifikován

  46. Zkouška 1: Diskvalifikován

  47. Zkouška 2: 1/8, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  48. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  49. 1.zkouška: Diskvalifikován

  50. 2.zkouška: Diskvalifikován

  51. Jumping Standard: Diskvalifikován

  52. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  53. AGILITY S: 21/32, 53.92 s, 11.92 tr. b., 3.93 m/s

  54. JUMPING S: Diskvalifikován

  55. ZKOUŠKA SA1: 1/9, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  56. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  57. 1. zkouška A1 SA1: 1/6, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  58. 2. zkouška A1 SA1: 2/6, 45.05 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  59. Hra - tuneliáda A1 S: 1/6, 21.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  60. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  61. Agility open S: 2/20, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  62. Jumping open S: Diskvalifikován

  63. Zkouška SA1: 2/6, 39.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  64. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  65. ACANA Finále S: Diskvalifikován

  66. Agility 1 S: 11/20, 48.06 s, 13.06 tr. b., 3.47 m/s

  67. Jumping 1 S: 18/28, 54.49 s, 23.49 tr. b., 2.94 m/s

  68. Jumping 2 S: 11/20, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  69. Zkouška 1 SA1: 1/6, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  70. Zkouška 2 SA1: 2/4, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  71. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  72. 1.zkouška: 1/8, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  73. 2.zkouška: Diskvalifikován

  74. Jumping A1: Diskvalifikován

  75. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  76. Zkouska 1 SA1: 9/11, 47.32 s, 17.32 tr. b., 2.79 m/s

  77. Zkouska 2 SA1: Diskvalifikován