Cz En

030217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Kutková

    Člen KA

Pes

  1. Kiki, Kříženec

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 S: Diskvalifikován

  3. Agility 2 S: 13/32, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  4. Jumping 1 S: 15/35, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  5. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  6. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  7. 1. zkouška: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška: Diskvalifikován

  9. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  10. II. zkouška: Diskvalifikován

  11. I. zkouška: Diskvalifikován

  12. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  13. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška SA3: 3/6, 48.91 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  15. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  16. Agility: Diskvalifikován

  17. Jumping: 1/9, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  18. Zkouška neděle 1 : 3/8, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  19. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  20. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  21. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  22. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  24. Tuneliáda A2+A3: 1/13, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  26. II. zkouška: 5/8, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  27. I. zkouška: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  29. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  30. 2.kvalifikace: 1/15, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  31. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  32. Finále: Diskvalifikován

  33. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  34. 1. Zkouška SA3: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  35. 2. Zkouška SA3: 1/7, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  36. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  37. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  39. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  40. 1. zkouška: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška: 1/6, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  42. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  43. 1.zkouška: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška: Diskvalifikován

  45. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  46. 1.zkouška: 5/6, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. 2.zkouška: Diskvalifikován

  48. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  49. 1.zkouška: 3/4, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  50. 2.zkouška: 2/4, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  52. 1. zkouška: 3/6, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  53. 2. zkouška: Diskvalifikován

  54. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  55. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  58. 1. Zkouška SA2: 1/2, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  59. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  61. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  62. 1. zkouška: 4/6, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. 2. zkouška: Diskvalifikován

  64. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  65. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška SA2: 3/6, 49.57 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  67. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  69. Jumping I: Diskvalifikován

  70. Jumping II: 3/9, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  71. Jumping light: 4/9, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  72. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  73. ZkA. SA2 I.: 2/7, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  74. ZkA. SA2 II.: 1/7, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  75. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  76. Agility 1: Diskvalifikován

  77. Finále: Diskvalifikován

  78. Jumping 1: 2/19, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  79. Jumping 2: 2/19, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  80. Zkouška 1: Diskvalifikován

  81. Zkouška 2: Diskvalifikován

  82. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  83. Jumping: 2/22, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  84. Zkouška 1: 2/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  85. Zkouška 2: Diskvalifikován

  86. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  87. 1. zkouška: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  90. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  91. ZkA. SA2 II.: 2/4, 46.81 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  92. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  93. 1. zkouška: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  96. Jumping Open S: 4/23, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  97. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  98. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  99. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  100. dr.A2: Diskvalifikován

  101. pr.A2: 2/8, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  102. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  103. 1.zkouška: Diskvalifikován

  104. 2.zkouška: Diskvalifikován

  105. Jumping: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  107. 2. zkouška: 1/4, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  108. I. zkouška: Diskvalifikován

  109. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  110. 1. zkouška: 5/10, 58.24 s, 14.24 tr. b., 3.25 m/s

  111. 2. zkouška: Diskvalifikován

  112. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  113. II. zkouška A2 S: 3/6, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  114. I. zkouška A2 S: 5/6, 45.6 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  115. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  116. Agility 1: 8/17, 53.41 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  117. Finále : Diskvalifikován

  118. Jumping 1: 9/17, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  119. Jumping 2: Diskvalifikován

  120. Zkouška 1: Diskvalifikován

  121. Zkouška 2: 1/8, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  122. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  123. 1.zkouška: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška: Diskvalifikován

  125. Jumping Standard: Diskvalifikován

  126. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  127. AGILITY S: 21/32, 53.92 s, 11.92 tr. b., 3.93 m/s

  128. JUMPING S: Diskvalifikován

  129. ZKOUŠKA SA1: 1/9, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  130. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  131. 1. zkouška A1 SA1: 1/6, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  132. 2. zkouška A1 SA1: 2/6, 45.05 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  133. Hra - tuneliáda A1 S: 1/6, 21.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  134. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  135. Agility open S: 2/20, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  136. Jumping open S: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA1: 2/6, 39.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  138. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  139. ACANA Finále S: Diskvalifikován

  140. Agility 1 S: 11/20, 48.06 s, 13.06 tr. b., 3.47 m/s

  141. Jumping 1 S: 18/28, 54.49 s, 23.49 tr. b., 2.94 m/s

  142. Jumping 2 S: 11/20, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  143. Zkouška 1 SA1: 1/6, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  144. Zkouška 2 SA1: 2/4, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  145. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  146. 1.zkouška: 1/8, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  147. 2.zkouška: Diskvalifikován

  148. Jumping A1: Diskvalifikován

  149. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  150. Zkouska 1 SA1: 9/11, 47.32 s, 17.32 tr. b., 2.79 m/s

  151. Zkouska 2 SA1: Diskvalifikován