031517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Dědičková

    Arrow_down

Pes

  1. Darjeeling Big Scotty´s Dream, Jack Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  2. Agility XS: 2/15, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. Jumping XS: 2/15, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  4. Zkouška XSA3: 1/3, 46.14 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  5. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  6. Jumping II NE XS: Diskvalifikován

  7. Jumping I NE XS: 2/10, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  8. Zkouška NE XSA3: Diskvalifikován

  9. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  10. Agility: Diskvalifikován

  11. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 16/23, 66.08 s, 23.08 tr. b., 3.33 m/s

  12. Jumping: 15/24, 48.24 s, 13.24 tr. b., 4.1 m/s

  13. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 10/23, 50.75 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  14. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  15. 1. Zkouška XSA3: 5/7, 56.91 s, 16.91 tr. b., 3.53 m/s

  16. 2. Zkouška XSA3: 3/6, 51.88 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  17. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  18. Agility 1 XS: 8/21, 52.8 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  19. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 XS: 6/20, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  21. Jumping 2 XS: 7/20, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  22. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  23. Jumping 1 XS: 2/5, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  24. Jumping 2 XS: 3/5, 41.81 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  25. Jumping 3 XS: 1/5, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  26. Jumping 4 XS: 2/5, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  27. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  28. Zkouška 1 XSA3: 2/3, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  29. Zkouška 2 XSA3: 2/3, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  30. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  31. Agility 1 XS: 10/18, 60.22 s, 19.22 tr. b., 3.6 m/s

  32. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 XS: 3/18, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  34. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  35. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  36. Jumping XS: Diskvalifikován

  37. Neděle Zkouška XSA3 : 3/5, 52.9 s, 14.9 tr. b., 3.63 m/s

  38. Neděle zkouška2 XS3: 1/5, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  39. Zkouška XSA3: 2/6, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  40. Zkouška2 XSA3: 1/6, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  41. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  42. Agility XS: Diskvalifikován

  43. Jumping XS: 3/8, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  44. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  45. Jumping A2+A3 XS: 2/4, 40.4 s, 8.4 tr. b., 4.01 m/s

  46. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  47. 2. Zkouška XSA3: 2/2, 57.43 s, 17.43 tr. b., 3.76 m/s

  48. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  49. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 51.97 s, 9.97 tr. b., 3.71 m/s

  50. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  51. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  52. Agility XS: Diskvalifikován

  53. Jumping XS: 1/6, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  54. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  55. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  56. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška XSA3: 1/5, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  58. 3. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  59. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  60. NE Agility XS: 3/15, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  61. NE Jumping XS: 2/15, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  62. NE Zkouška XS3: Diskvalifikován

  63. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  64. Agility Small Ne: 2/15, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  65. Jumping Small Ne: 5/15, 39.48 s, 0.48 tr. b., 4.56 m/s

  66. Jumping Small So: Diskvalifikován

  67. SA3 Ne: 4/8, 49.98 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  68. SA3 So: Diskvalifikován

  69. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  70. SA3 I.: Diskvalifikován

  71. SA3 II.: Diskvalifikován

  72. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  73. Agility neděle XS: Diskvalifikován

  74. Agility sobota XS: Diskvalifikován

  75. Jumping sobota XS: 4/5, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  76. ZkouškaXSA3 neděle: 2/2, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  77. ZkouškaXSA3 sobota: Diskvalifikován

  78. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  79. 1. běh XS: 3/10, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  80. 2. běh XS: 1/10, 26.18 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  81. 3. běh XS: 1/10, 25.85 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  82. 4. běh XS: Diskvalifikován

  83. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  84. Jumping S: Diskvalifikován

  85. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  86. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  87. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  88. 1.běh bez zón: 14/40, 22.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  89. 1.běh se zónami: 28/41, 25.47 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  90. 2.běh bez zón: 7/39, 19.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  91. 2.běh se zónami: 4/41, 24.56 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  92. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  93. Druhá zkouška: 4/4, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  94. První zkouška: 2/4, 49.97 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  95. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  96. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  97. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  98. Jumping S_neděle: 8/14, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  99. Jumping S_sobota: 2/15, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  100. SA3_neděle: Diskvalifikován

  101. SA3_sobota: Diskvalifikován

  102. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  103. Zkouška1 XSA3: 1/5, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  104. Zkouška2 XSA3: Diskvalifikován

  105. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  106. XSA3-1 XSA3: 1/2, 58.94 s, 13.94 tr. b., 3.58 m/s

  107. XSA3-1 XSA3: Diskvalifikován

  108. XSA3-2 XSA3: 1/2, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  109. XSA3-2 XSA3: 2/2, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  110. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  111. XSA3_1: Diskvalifikován

  112. XSA3_2: 1/4, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  113. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  114. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  115. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  116. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  117. So. - Jumping I. S: 18/59, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  118. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  119. Agility S: 2/24, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  120. Zkouška 1 SA3: 5/8, 55.01 s, 10.01 tr. b., 3.71 m/s

  121. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  122. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  123. Sobota Jumping SA: Diskvalifikován

  124. Sobota Zkouška II SA3: 6/16, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  125. Sobota Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  126. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  127. Zkouška III SA3: 3/5, 52.77 s, 10.77 tr. b., 3.81 m/s

  128. Zkouška II SA3: 1/5, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  129. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  130. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  131. Agility I: 33/81, 50.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  132. Agility II: 34/75, 44.23 s, 10.23 tr. b., 4.34 m/s

  133. Jumping I: 33/81, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  134. Jumping II: Diskvalifikován

  135. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  136. Agility Challenge S SA2: Diskvalifikován

  137. Agility I S S: 23/48, 60.64 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  138. Jumping Challenge S SA2: Diskvalifikován

  139. Jumping I S S: 13/46, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  140. Tuneliáda S S: Diskvalifikován

  141. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  142. Jumping: Diskvalifikován

  143. Zkouška 1: 1/5, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  144. Zkouška 2: 3/5, 54.44 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  145. Zkouška 3: 3/5, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  146. Zkouška 4: 2/5, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  147. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  148. SA2 1. SA2: 4/6, 58.5 s, 17.5 tr. b., 3.56 m/s

  149. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  150. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  151. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  152. Jumping SA neděle: 7/20, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  153. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  154. Zkoušky SA2 neděle: 1/6, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  155. Zkoušky SA2 sobota: 3/6, 47.21 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  156. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  157. Zkouška III. SA2: 1/11, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  158. Zkouška II. SA2: 1/12, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  159. Zkouška I. SA2: 5/12, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  160. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  161. Agility SA: 8/37, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  162. Jumping SA: 23/40, 46.64 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  163. Zkouška SA2: 3/19, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  164. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  165. SA2 - druhá: 2/12, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  166. SA2 - první: 6/12, 48.45 s, 12.45 tr. b., 3.51 m/s

  167. SA2 - třetí: 1/12, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  168. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  169. Agility S: Diskvalifikován

  170. Jumping S: 8/24, 36.36 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  171. Zkouška SA2: 2/12, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  172. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  173. 1.Zkouška SA2: 4/8, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  174. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  175. 3.Zkouška SA2: 1/8, 46.5 s, 0.5 tr. b., 3.83 m/s

  176. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  177. Agility Trial I: 1/2, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  178. Agility Trial II: Diskvalifikován

  179. Agility Trial III: Diskvalifikován

  180. Agility Trial IV: 1/2, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  181. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  182. 1. Zkouška SA2: 3/10, 53.16 s, 10.16 tr. b., 3.44 m/s

  183. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  184. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  185. Agility Small: 11/27, 46.62 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  186. Jumping Small: Diskvalifikován

  187. Zkouška SA2: 2/16, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  188. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  189. Agility Trial: 5/8, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  190. Agility 1: Diskvalifikován

  191. Agility 2: Diskvalifikován

  192. Agility 3: 14/71, 55.94 s, 0.94 tr. b., 3.75 m/s

  193. Agility 4: 18/66, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  194. Jumping 1: 35/73, 41.58 s, 12.58 tr. b., 3.92 m/s

  195. Jumping 2: 37/67, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  196. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  197. SA2: 2/17, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  198. SA2 II: 7/17, 60.73 s, 15.73 tr. b., 2.65 m/s

  199. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  200. III. zkouška SA2: 4/12, 53.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  201. II. zkouška SA2: 7/12, 61.86 s, 12.86 tr. b., 3.33 m/s

  202. I. zkouška SA2: 8/12, 68.57 s, 27.57 tr. b., 2.99 m/s

  203. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  204. Agility S Ne : Diskvalifikován

  205. Agility S So : Diskvalifikován

  206. Jumping S Ne : 41/66, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  207. Jumping S So : 42/65, 48.29 s, 28.29 tr. b., 3.04 m/s

  208. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  209. Agility hra: Diskvalifikován

  210. Agility Open: 10/39, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  211. Agility Trial: Diskvalifikován

  212. Jumping Open: 18/43, 40.39 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  213. Tuneliada: 16/33, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  214. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  215. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  216. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  217. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  218. Agility SA: Diskvalifikován

  219. Jumping SA: 16/35, 45.42 s, 6.42 tr. b., 3.85 m/s

  220. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  221. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  222. 1. zkouška SA2: 1/8, 47.34 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  223. 2. zkouška SA2: 2/8, 58.36 s, 19.36 tr. b., 2.83 m/s

  224. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  225. Agility S: Diskvalifikován

  226. Jumping S: Diskvalifikován

  227. Zkouška SA2: 1/2, 43.32 s, 10.32 tr. b., 3.37 m/s

  228. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  229. Agility SA: Diskvalifikován

  230. Jumping SA: Diskvalifikován

  231. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  232. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  233. III. zkouška SA2: 8/11, 53.47 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  234. II. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  235. I. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  236. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  237. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  238. I. zkouška SA2: 5/11, 37.46 s, 12.46 tr. b., 3.55 m/s

  239. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  240. Agility Trial I: Diskvalifikován

  241. Agility Trial II: 2/7, 45.35 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  242. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  243. Zkouška 1 - SA1: 4/8, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  244. Zkouška 2 - SA1: 1/8, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  245. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  246. 1. Zk SA1: 9/14, 45.63 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  247. 2. Zk SA1: 7/14, 47.55 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  248. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  249. 1. Jumping SA: 12/25, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.53 m/s

  250. "2. Jump S ""Skokan""": Diskvalifikován

  251. 3. Jumping SA: 15/23, 45.66 s, 5.66 tr. b., 3.2 m/s