Cz En

032417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Nováková, ZKO Věkoše

    Člen KA

Pes

  1. Bárny, Kříženec

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  2. II. zkouška: 2/3, 53.9 s, 15.9 tr. b., 3.34 m/s

  3. I. zkouška: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  5. 1.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  6. 2.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  7. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  8. Zkouška 1: 1/5, 47.19 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  9. Zkouška 2: Diskvalifikován

  10. Zkouška 3: 1/5, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  12. II. zkouška: 1/4, 42.59 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  13. I. zkouška: 1/4, 47.28 s, 5.28 tr. b., 3.79 m/s

  14. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  15. II. zkouška MA2: 1/3, 44.1 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  16. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  17. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  18. So-: 2/10, 57.97 s, 2.97 tr. b., 3.31 m/s

  19. So-Agility: 3/22, 50.25 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  20. So-Jumping: Diskvalifikován

  21. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  22. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MA2: 3/4, 52.19 s, 9.19 tr. b., 3.3 m/s

  24. Jumping open M: 4/13, 41.7 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  25. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  26. 1. zkouška A2 MA2: 1/2, 47.25 s, 5.25 tr. b., 3.79 m/s

  27. 2. zkouška A2 MA2: 1/2, 47.91 s, 7.91 tr. b., 3.63 m/s

  28. Hra - tuneliáda A2+A3 M: Diskvalifikován

  29. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  30. Zkouška II MA2: 3/3, 64.75 s, 16.75 tr. b., 3.03 m/s

  31. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  32. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  33. 1. zkouška MA2: 1/7, 52.78 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  34. 2. zkouška MA2: 5/7, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.0 m/s

  35. 3. zkouška MA2: 3/7, 50.03 s, 1.03 tr. b., 3.34 m/s

  36. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  37. 1.zkouška: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška: 1/1, 44.78 s, 11.78 tr. b., 3.62 m/s

  39. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  40. 1.zkouška MA2: 3/5, 51.48 s, 12.48 tr. b., 3.15 m/s

  41. 2.zkouška MA2: 1/5, 51.27 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  42. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  43. zkouška 1 MA2: 2/5, 59.5 s, 6.5 tr. b., 3.21 m/s

  44. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  45. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  46. So-: 4/7, 56.05 s, 11.05 tr. b., 3.26 m/s

  47. So-Agility: 7/21, 56.64 s, 14.64 tr. b., 3.04 m/s

  48. So-Jumping: 13/22, 45.01 s, 12.01 tr. b., 3.29 m/s

  49. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  50. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška MA2: 1/8, 43.69 s, 1.69 tr. b., 3.66 m/s

  52. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  53. Jumpy I.běh M: 3/8, 43.23 s, 4.23 tr. b., 3.63 m/s

  54. Jumpy II.běh M: 4/8, 45.15 s, 8.15 tr. b., 3.72 m/s

  55. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  56. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  57. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška MA1: 4/7, 30.29 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  59. 3. zkouška MA1: 3/7, 38.34 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  60. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  61. II. zkouška MA1: 1/3, 45.82 s, 8.82 tr. b., 3.32 m/s

  62. I. zkouška MA1: 1/3, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  63. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  64. MA1/1 MA1: 3/6, 37.75 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  65. MA1/2 MA1: 1/6, 37.29 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s