Cz En

034817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Fricová, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Delia Dream Thiwahe, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: 16/93, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 39/94, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. QJ6 Jumping: 32/87, 38.93 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  8. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  9. Jumping So A2+3 L L: 1/17, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Zkouška Ne-1 LA2: 1/7, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  11. Zkouška Ne-2 LA2: 1/7, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  12. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  13. Zkouška So-2 LA2: Diskvalifikován

  14. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  15. QA1 agility: Diskvalifikován

  16. QA2 agility: 49/120, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  17. QA3 agility: 52/120, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. QJ1 jumping: 59/123, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  19. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  20. QJ3 jumping: 17/111, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  21. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  22. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  23. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 16/169, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  24. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  25. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  26. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  27. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  28. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  29. J Agility IV: 12/24, 46.12 s, 10.77 tr. b., 4.47 m/s

  30. J Agility V: 4/24, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  31. J Agility VI: 17/24, 44.78 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  32. J Jumping III: 2/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  33. J Jumping IV: Diskvalifikován

  34. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  35. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  36. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  37. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  38. Agility Trial II: Diskvalifikován

  39. Agility Trial III: 3/12, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  40. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  41. J Agility I: Diskvalifikován

  42. J Agility II: Diskvalifikován

  43. J Agility III: Diskvalifikován

  44. J Jumping I: Diskvalifikován

  45. J Jumping II: Diskvalifikován

  46. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  47. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  48. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  49. TRIAL I. LA2: 3/8, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  50. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  51. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  52. Jumping 1: 5/52, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  53. Jumping 2: 7/52, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  54. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  55. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška LA2: 2/16, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  57. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  58. TRIAL II. LA2: 2/16, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  59. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  60. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  61. TRIAL II. LA2: 2/12, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  63. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  64. TRIAL III. LA2: 7/18, 41.14 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  65. TRIAL II. LA2: 8/21, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  66. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  67. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  68. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  69. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  70. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  71. AGILITY DRUZSTVA: 36/79, 45.28 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  72. J Agility: Diskvalifikován

  73. J Hra: 17/54, 29.56 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  74. J Jumping: Diskvalifikován

  75. JUMPING DRUZSTVA: 7/79, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  76. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  77. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  78. TRIAL I. LA2: 1/19, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  80. Agility 1: Diskvalifikován

  81. Agility 2: Diskvalifikován

  82. Agility 4: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: 17/50, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  86. CURRICULUM L: 9/39, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  87. TRIAL II. LA2: 6/18, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  88. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  89. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  90. Agility I: Diskvalifikován

  91. Agility II: Diskvalifikován

  92. Jumping I: Diskvalifikován

  93. Jumping II: Diskvalifikován

  94. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  95. QA4 Agility: Diskvalifikován

  96. QA5 Agility: Diskvalifikován

  97. QA6 Agility: Diskvalifikován

  98. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  99. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  100. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  101. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  102. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  103. Zkouška 2 LA2: 3/6, 44.66 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  104. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  105. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  107. QA1 agility: Diskvalifikován

  108. QA2 agility: Diskvalifikován

  109. QA3 agility: Diskvalifikován

  110. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  111. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  112. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  113. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  114. Agility A2A3: Diskvalifikován

  115. Agility Squads as individual: 84/157, 43.6 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  116. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  117. Jumping Squads as Individual: 24/162, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  118. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  119. Special Agility: 56/159, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  120. Special Jumping: 47/153, 34.25 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  121. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  122. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  123. Ju Agility IV: 7/27, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  124. Ju Agility V: Diskvalifikován

  125. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  126. Ju Jumping IV: 14/27, 33.69 s, 12.3 tr. b., 4.84 m/s

  127. Ju Jumping V: 3/27, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  128. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  129. Agility L Ne: 45/98, 36.12 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  130. Agility L So: Diskvalifikován

  131. Jumping L Ne: 43/96, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  132. Jumping L So: Diskvalifikován

  133. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  134. Agility I: Diskvalifikován

  135. Agility II: Diskvalifikován

  136. Agility III: Diskvalifikován

  137. Jumping I: 4/36, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  138. Jumping II: Diskvalifikován

  139. Jumping III: Diskvalifikován

  140. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  141. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  142. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  143. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  144. Agility Trial I: Diskvalifikován

  145. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  146. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  147. Trial II. LA2: 6/23, 48.0 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  148. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  149. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  150. Agility Ju: 5/59, 38.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  151. Agility Squads: 15/76, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  152. Hra Ju: 17/59, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  153. Jumping Ju: 3/59, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  154. Jumping Squads: 31/75, 34.16 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  155. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  156. Agility Open Large: 1/30, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  157. Agility Open Large: Diskvalifikován

  158. Jumping Open Large: 15/30, 37.05 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  159. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA1: 1/7, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  161. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  163. 1. Zk LA1: 5/17, 27.5 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  164. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  165. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  166. Agility Trial I: 1/13, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  167. Agility Trial II: 4/13, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  168. Agility Trial III: 1/13, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  169. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  170. Agility Large: Diskvalifikován

  171. Jumping Large: Diskvalifikován

  172. Zk LA1: 4/19, 29.66 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s