Cz En

035417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Luba Strouhová, ZKO Kutná Hora

    Člen KA

Pes

  1. Cecílie Eliška z Kamenické tvrze, Brabantík

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  2. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  5. 1.zkouška SA3: 4/8, 49.86 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  6. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  8. 1. zkouška: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška: Diskvalifikován

  10. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  11. Jumping Open 1 S: 4/10, 35.05 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  12. Jumping Open 2 S: Diskvalifikován

  13. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  14. Agility S: Diskvalifikován

  15. Jumping S: 4/8, 44.15 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  16. Zkouška S A3 - Ne: 3/6, 47.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  17. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  18. Zkouška SA3 I.: 3/4, 46.93 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  19. Zkouška SA3 II.: 2/4, 55.17 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  20. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  21. 1. zkouška A3 S: 3/3, 49.69 s, 18.69 tr. b., 3.36 m/s

  22. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  24. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  25. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  26. Jumping OPEN II. S: Diskvalifikován

  27. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA3: 6/10, 55.22 s, 25.22 tr. b., 3.98 m/s

  29. Zkouška SA3 Neděle: 2/9, 49.26 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  30. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  31. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška SA3: 2/2, 51.47 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  33. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  34. Agility 1 S: Diskvalifikován

  35. Agility 2 S: 16/33, 52.8 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  36. Agility 3 S: 8/35, 49.87 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  37. Agility 4 S: 16/34, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  38. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 S: 11/36, 59.0 s, 31.0 tr. b., 3.64 m/s

  40. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  42. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  43. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  44. 3. Jumping S: 2/14, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  45. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  46. Agility 1 S: 20/48, 52.23 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  47. Agility 2 S: Diskvalifikován

  48. Jumping 1 S: 35/48, 44.12 s, 15.12 tr. b., 3.97 m/s

  49. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  50. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  51. 1. zkouška A3 S: 5/9, 55.72 s, 15.72 tr. b., 3.88 m/s

  52. 1. zkouška A3 S: 5/9, 55.72 s, 15.72 tr. b., 3.88 m/s

  53. 2. zkouška A3 S: 6/9, 53.78 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  54. 2. zkouška A3 S: 6/9, 53.78 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  55. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  56. 1 Zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. 2 Zkouška SA3: 1/10, 49.92 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  58. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  59. II. Zk SA3: 4/6, 66.48 s, 31.48 tr. b., 3.25 m/s

  60. I. Zk SA3: 5/6, 51.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  61. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  62. 1. Agility S: Diskvalifikován

  63. 1. Jumping S: 5/13, 36.59 s, 5.59 tr. b., 3.96 m/s

  64. 2. Agility S: 5/13, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  65. 2. Jumping S: 5/13, 28.28 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  66. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  67. 1. Zkouška SA3: 4/7, 54.44 s, 13.44 tr. b., 3.95 m/s

  68. 2. Zkouška SA3: 4/7, 61.34 s, 30.34 tr. b., 3.15 m/s

  69. 3. Zkouška SA3: 4/7, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  70. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  71. Zkouška 1: Diskvalifikován

  72. Zkouška 2: 1/3, 52.99 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  73. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  74. 1. zkouška: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška: 1/15, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  76. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  77. Jumping 1 Small: 1/6, 45.82 s, 9.82 tr. b., 3.78 m/s

  78. Jumping 2 Small: 3/6, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  79. ZK1 Small 3: Diskvalifikován

  80. ZK2 Small 3: Diskvalifikován

  81. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  82. Jumping: 11/22, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  83. Zkouška 1: Diskvalifikován

  84. Zkouška 2: Diskvalifikován

  85. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  86. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 7/20, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  87. Agility Spokojenypes.cz S: 7/18, 54.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  88. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  89. Jumping Short S Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  90. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  91. 1. zkouška: 3/6, 47.76 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  92. 2. zkouška: Diskvalifikován

  93. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  94. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  95. ZkA. SA3 II.: 6/8, 48.82 s, 11.82 tr. b., 4.1 m/s

  96. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  97. Jumping Open S: 13/23, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  98. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  99. ZkA. SA3 II.: 6/14, 48.78 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  100. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  101. Agility LVT S: 6/11, 50.09 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  102. Jumping S: 3/12, 52.09 s, 2.09 tr. b., 3.86 m/s

  103. ZKOUŠKA SA3: 1/4, 49.34 s, 0.34 tr. b., 3.87 m/s

  104. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  105. dr.A3: 4/6, 47.66 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  106. pr.A3: Diskvalifikován

  107. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  108. SA3 - I.: 5/7, 49.13 s, 12.13 tr. b., 3.79 m/s

  109. SA3 - II.: Diskvalifikován

  110. SA3 - III.: 6/7, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  111. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  112. II. zkouška A3 S: 5/9, 42.24 s, 16.24 tr. b., 4.02 m/s

  113. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  114. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  115. I. agility S: 26/65, 53.96 s, 16.96 tr. b., 3.82 m/s

  116. II. agility S: Diskvalifikován

  117. II. jumping S: Diskvalifikován

  118. I. jumping S: Diskvalifikován

  119. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  120. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  121. I. zkouška A3 S: 2/7, 54.51 s, 7.51 tr. b., 3.83 m/s

  122. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  123. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  124. ZkA. SA3 II.: 7/10, 48.81 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  125. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  126. 1. Zkouška SA3: 6/6, 50.83 s, 15.83 tr. b., 3.66 m/s

  127. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  128. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  129. Agility 1 S: Diskvalifikován

  130. Agility 2 S: 15/18, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  131. Jumping 1 S: 14/18, 46.91 s, 18.91 tr. b., 3.84 m/s

  132. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  133. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  135. 1.běh bez zón: 26/40, 26.6 s, 5.6 tr. b., 3.98 m/s

  136. 1.běh se zónami: 15/41, 24.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  137. 2.běh bez zón: 17/39, 23.66 s, 2.66 tr. b., 3.72 m/s

  138. 2.běh se zónami: 6/41, 27.32 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  139. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  140. ZkA. SA3 I.: 6/10, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  141. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  143. Czech Imp Jump: 17/24, 29.72 s, 5.72 tr. b., 4.04 m/s

  144. Jumping 1: 19/24, 42.68 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  145. Jumping 2: 16/24, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  146. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  147. II. zkouška SA3: 2/7, 45.25 s, 7.25 tr. b., 3.73 m/s

  148. I. zkouška SA3: 6/7, 43.74 s, 10.74 tr. b., 3.86 m/s

  149. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  150. ZkA. SA3 I.: 3/10, 42.3 s, 5.3 tr. b., 3.97 m/s

  151. ZkA. SA3 II.: 1/10, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  152. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  153. Agility S: Diskvalifikován

  154. Jumping S: Diskvalifikován

  155. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  156. III. jumping S: Diskvalifikován

  157. II. jumping S: 16/31, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  158. I. jumping S: Diskvalifikován

  159. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  160. II. zkouška SA3: 2/15, 48.61 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  161. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  162. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  163. III. jumping S: 7/12, 41.24 s, 12.24 tr. b., 3.88 m/s

  164. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. II. jumping S: 9/12, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  166. II. zkouška SA3: 6/9, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  167. I. jumping S: 9/12, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  168. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  169. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  170. Jumping : 12/26, 43.5 s, 7.5 tr. b., 3.91 m/s

  171. Zkouška I.: 3/7, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  172. Zkouška II.: 1/7, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  173. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  174. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  175. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  176. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  177. Zk SA2 I.: 3/6, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  178. Zk SA2 II.: 5/6, 44.26 s, 11.26 tr. b., 3.5 m/s

  179. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  180. Agility S: 6/21, 39.94 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  181. Jumping S: 15/22, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  182. Zkouška SA2: 1/5, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  183. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  184. Agility S: 8/10, 51.42 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  185. Jumping S: 4/10, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  186. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  187. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  188. Agility S: 10/13, 36.18 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  189. Jumping S: Diskvalifikován

  190. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  191. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  192. 1. běh SA2 : 1/12, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  193. 2. běh SA2 : 4/12, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  194. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  195. Zkouška 1: 3/3, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  196. Zkouška 2: 2/3, 37.59 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  197. Zkouška 3: 2/3, 35.28 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  198. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  199. Agility Open: Diskvalifikován

  200. Agility Squads as Individual: 44/71, 48.13 s, 11.13 tr. b., 3.91 m/s

  201. Jumping Open: 37/71, 42.89 s, 6.89 tr. b., 3.78 m/s

  202. Jumping Squads as Individual: 17/71, 49.85 s, 3.85 tr. b., 4.17 m/s

  203. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  204. 1. Zkouška SA2: 1/7, 39.89 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  205. 2. Zkouška SA2: 4/7, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  206. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  207. Agility: Diskvalifikován

  208. Jumping: 13/21, 30.35 s, 11.35 tr. b., 4.05 m/s

  209. Zkouška A2: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  211. Agility Open S: 14/24, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  212. Jumping Open S: Diskvalifikován

  213. ZkA. SA2: 6/9, 46.91 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  214. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  215. 1. běh SA2: 3/8, 45.63 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  216. 2. běh SA2 : 3/8, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  217. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  218. Agility open S: 6/9, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  219. Jumping open S: 8/9, 37.04 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  220. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  221. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  222. 1. běh SA2: 6/10, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  223. 2. běh SA2: 6/10, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  224. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  225. Agility open: 2/6, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  226. Jumping open: 2/6, 30.24 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  227. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  228. Jumping Open S I.: 8/11, 33.99 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  229. Jumping Open S II.: Diskvalifikován

  230. ZkA. SA2 I.: 2/3, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  231. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  232. 1. Jumping SJ2: 1/6, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  233. 1. Zkouška SA2: 7/9, 41.45 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  234. 2. Jumping SJ2: 3/6, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  235. 2. Zkouška SA2: 5/9, 45.2 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  236. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  237. Ne. - Agility II. S: 15/54, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  238. Ne. - Jumping II. S: 30/56, 45.59 s, 13.59 tr. b., 4.04 m/s

  239. So. - Agility I. S: 20/59, 52.93 s, 5.93 tr. b., 3.84 m/s

  240. So. - Jumping I. S: 13/59, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  241. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  242. II.zkouška SA2: 1/4, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  243. I. zkouška SA2: 2/4, 47.61 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  244. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  245. Zk SA2 I.: Diskvalifikován

  246. Zk SA2 II.: 2/4, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  247. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  248. SA2: 6/12, 34.83 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  249. SA2-2: 2/12, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  250. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  251. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  252. Zkouška 2 SA2: 1/13, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  253. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  254. Jumping SA2 - I: 2/12, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  255. Jumping SA2 - II: 1/12, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  256. Jumping speciál SA2: 3/12, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  257. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  258. Agility I.: Diskvalifikován

  259. Agility II.: Diskvalifikován

  260. Agility III.: Diskvalifikován

  261. Jumping I.: Diskvalifikován

  262. Jumping II.: 8/32, 44.21 s, 0.21 tr. b., 4.34 m/s

  263. Jumping III.: 17/32, 44.58 s, 17.58 tr. b., 3.81 m/s

  264. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  265. AGILITY S: 15/32, 50.08 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  266. JUMPING S: 11/33, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  267. ZKOUŠKA SA2: 6/11, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  268. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  269. AGILITY: 16/32, 48.37 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  270. JUMPING: 5/29, 38.25 s, 0.25 tr. b., 4.03 m/s

  271. SA2: Diskvalifikován

  272. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  273. Agility open S: Diskvalifikován

  274. Jumping open S: Diskvalifikován

  275. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  276. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  277. 1. Zka - SA2: 3/8, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  278. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  279. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  280. 1. běh SA2: 4/8, 43.04 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  281. 2. běh SA2: 4/8, 49.95 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  282. 3. běh SA2: 1/8, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  283. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  284. Czech Imp Jump: 8/21, 25.82 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  285. Jumping 1: 13/21, 39.69 s, 13.69 tr. b., 3.8 m/s

  286. Jumping 2: Diskvalifikován

  287. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  288. Jumping S 1: 6/23, 40.03 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  289. Jumping S 2: Diskvalifikován

  290. Jumping S 3: 6/23, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  291. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  292. 1. běh SA1: 1/3, 34.07 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  293. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  294. 3. běh SA1: 2/3, 39.63 s, 12.63 tr. b., 3.28 m/s

  295. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  296. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  297. Jumping 1: Diskvalifikován

  298. Jumping 2: Diskvalifikován

  299. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  300. SA1 1: Diskvalifikován

  301. SA1 2: 1/7, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  302. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  303. Druhá zkouška sobota SA1: 1/2, 42.5 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  304. První zkouška sobota SA1: 1/2, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  305. SuperG Basic jumping S: Diskvalifikován

  306. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  307. Zkouška II SA1: 3/6, 41.32 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  308. Zkouška I SA1: 2/6, 38.62 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  309. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  310. Agility SA: 23/37, 47.19 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  311. Jumping SA: 24/40, 45.25 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  312. Zkouška SA1: 1/4, 43.43 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  313. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  314. Agility S: 5/16, 54.28 s, 15.28 tr. b., 3.83 m/s

  315. Jumping S: 8/14, 45.44 s, 12.44 tr. b., 3.9 m/s

  316. Zkouška SA1: 1/4, 37.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  317. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  318. Agility OPEN S: 5/17, 50.41 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  319. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  320. Zk.A SA1: 2/4, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  321. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  322. 1. běh SA1: 3/8, 47.72 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  323. 2. běh SA1: 4/8, 33.74 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  324. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  325. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  326. Zkouška I. SA1: 3/7, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  327. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  328. Agility S: Diskvalifikován

  329. Jumping S: 15/19, 42.81 s, 24.81 tr. b., 3.29 m/s

  330. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  331. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  332. Jumping III S: Diskvalifikován

  333. Jumping II S: 9/24, 43.94 s, 10.94 tr. b., 3.6 m/s

  334. Jumping I S: 10/24, 47.77 s, 14.77 tr. b., 3.73 m/s

  335. Tuneliáda S: 9/16, 34.41 s, 2.41 tr. b., 4.45 m/s

  336. ZkA III. SA1: Diskvalifikován

  337. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  338. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  339. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  340. A1 - 1. SA1: 3/5, 37.25 s, 10.0 tr. b., 1.29 m/s

  341. A1 - 2. SA1: 3/5, 42.32 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  342. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  343. 1.běh SA1: 2/5, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  344. 2. běh SA1: 1/5, 39.2 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  345. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  346. 1. Zka - SA1: 5/10, 46.86 s, 13.86 tr. b., 2.69 m/s

  347. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  348. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  349. agility SA: 14/28, 49.48 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  350. jumping SA: Diskvalifikován

  351. zkouška SA1: Diskvalifikován

  352. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  353. Agility Open S: Diskvalifikován

  354. Jumping Open S: 18/22, 39.57 s, 18.57 tr. b., 3.18 m/s

  355. Zkoušky SA1: Diskvalifikován