Cz En

037117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Jiřičková, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. Aznavour ze Statku Vlčkovice, Australská kelpie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  2. Jumping III L: Diskvalifikován

  3. Jumping II L: Diskvalifikován

  4. Jumping I L: Diskvalifikován

  5. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  6. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  7. 2.kvalifikace: 16/45, 48.51 s, 21.51 tr. b., 3.11 m/s

  8. 3.kvalifikace: 13/45, 26.89 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  10. Agility 1 L: Diskvalifikován

  11. Finále L: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 L: 7/26, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  14. Zkouška 1 LA2: 3/10, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  15. Zkouška 2 LA2: 2/7, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  16. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  17. Agility L: 15/51, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  18. JUMPING L: Diskvalifikován

  19. Zkouška agility LA2: 6/22, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  20. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  21. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  24. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  26. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 7/19, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  27. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  28. III. jumping L: Diskvalifikován

  29. II. jumping L: Diskvalifikován

  30. I. jumping L: Diskvalifikován

  31. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  32. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška LA1: 5/13, 38.53 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  34. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  35. II. zkouška LA1: 1/13, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  36. I. zkouška LA1: 1/13, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  37. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  38. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  39. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  40. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  41. Velké finále LA neděle: 17/32, 61.23 s, 26.23 tr. b., 3.27 m/s

  42. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  43. Zkoušky LA1 sobota: 2/4, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  44. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  45. III. zkouška LA1: 4/15, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  46. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. I. zkouška LA1: 8/16, 32.71 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  48. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  49. II. zkouška LA1: 1/13, 27.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  50. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  52. 1. jumping: Diskvalifikován

  53. 2.jumping: Diskvalifikován

  54. 3.jumping: 29/40, 25.41 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  55. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  56. 1. zkouška LA1: 2/10, 28.66 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  57. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  60. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. I. zkouška LA1: 5/9, 28.62 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  62. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  63. Agility NE L: Diskvalifikován

  64. Agility So L: Diskvalifikován

  65. Jumping NE L: 17/37, 34.8 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  66. Zkouška So LA1: 3/12, 30.94 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  67. Zkoušky NE LA1: Diskvalifikován