Cz En

038117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiří Hosman, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Pink Panther Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  2. 1.kvalifikace: 4/19, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  3. 2.kvalifikace: 8/19, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  4. 3.kvalifikace: 1/19, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  5. Finále: 3/8, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  6. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  7. Zkouška 1: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  8. Zkouška 2: 2/5, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  10. 1. zkouška: 1/9, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  11. 2. zkouška: 1/9, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  12. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  13. Agility 1 M: Diskvalifikován

  14. Agility 2 M: 1/62, 42.5 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  15. Jumping 1 M: 1/62, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  16. Jumping 2 M: 1/51, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  17. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  18. 1 Zkouška MA3: 1/11, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  19. 2 Zkouška MA3: 1/11, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  21. 1. zkouška: 1/9, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  22. 2. zkouška: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  24. Jumping I: 2/14, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  25. Jumping II: 3/14, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  26. Jumping light: 2/14, 24.33 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  28. Agility open: 1/13, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  29. Jumping light: Diskvalifikován

  30. Jumping open: Diskvalifikován

  31. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  32. II. zkouška: 1/5, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  33. I. zkouška: 3/5, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  34. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  35. 1.kvalifikace: 1/15, 30.03 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  36. 2.kvalifikace: 1/15, 28.21 s, 0.0 tr. b., 6.63 m/s

  37. 3.kvalifikace: 1/15, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  38. Finále: Diskvalifikován

  39. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  40. Agility Individual: 2/67, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  41. Agility Squads as Individual: 1/72, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  42. Jumping Individual: 6/70, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  43. Jumping Squads as Individual: 1/72, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  44. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  45. Agility 1: 1/14, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  46. Finále: 1/9, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  47. Jumping 1: 1/14, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  48. Jumping 2: 1/12, 26.63 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  49. Zkouška 1: Diskvalifikován

  50. Zkouška 2: 4/5, 37.63 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  51. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  52. Agility M: 12/38, 42.64 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  53. Jumping M: 24/40, 34.98 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  54. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  56. Agility open: Diskvalifikován

  57. Jumping light: Diskvalifikován

  58. Jumping open: 1/18, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  59. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  60. II. zkouška A3 M: 3/4, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  61. I.zkouška A3 M: 3/4, 44.35 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  62. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  63. dr.A3: 1/7, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  64. pr.A3: Diskvalifikován

  65. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  66. I. agility M: Diskvalifikován

  67. II. agility M: Diskvalifikován

  68. II. jumping M: 5/64, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  69. I. jumping M: 20/67, 35.12 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  70. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  71. III. jumping M: Diskvalifikován

  72. II. jumping M: Diskvalifikován

  73. I. jumping M: Diskvalifikován

  74. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  75. II. zkouška: Diskvalifikován

  76. I. zkouška: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  78. 7.studenecká: 1/4, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  79. 8.studenecká: 1/4, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  80. 9.studenecká: Diskvalifikován

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  82. 4.studenecká: Diskvalifikován

  83. 5.studenecká: 1/4, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  84. 6.studenecká: 1/4, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  85. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  86. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  87. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  89. Jumping I: 1/16, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  90. Jumping II: 4/16, 29.07 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  91. Jumping III: 7/16, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  92. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  93. 1.studenecká: Diskvalifikován

  94. 2.studenecká: 1/4, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  95. 3.studenecká: Diskvalifikován

  96. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  97. Agility: 1/17, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  98. Jumping: 1/18, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  99. Jumping light: 1/18, 26.69 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  100. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  101. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  102. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  103. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  104. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  105. 2.kvalifikace: 1/11, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  106. 3.kvalifikace: 5/7, 28.48 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  107. Východočeské finále: 1/5, 17.68 s, 0.0 tr. b., 6.79 m/s

  108. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  109. Finále: 1/14, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  110. Jumping 2: Diskvalifikován

  111. Zkouška 2: 1/8, 34.04 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  112. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  113. Agility Open: Diskvalifikován

  114. Agility Squads as Individual: 34/69, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  115. Jumping Open: 32/69, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  116. Jumping Squads as Individual: 1/69, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  117. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  118. 1. běh MA3: 1/5, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  119. 2. běh MA3: 1/5, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  120. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  121. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  122. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  123. So. - Agility I. M: 1/53, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  124. So. - Jumping I. M: 17/52, 48.15 s, 13.15 tr. b., 4.07 m/s

  125. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  126. II.zkouška MA3: 5/9, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  127. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  128. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  129. So-: Diskvalifikován

  130. So-Agility: 4/22, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  131. So-Jumping: 8/23, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  132. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  133. Agility: Diskvalifikován

  134. Jumping: Diskvalifikován

  135. Tuneliáda: 19/41, 40.15 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  136. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  137. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  138. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Jumping open M: 5/13, 25.9 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  140. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  141. 1. zkouška A3 MA3: 1/5, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  142. 2. zkouška A3 MA3: 1/5, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  143. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 1/7, 22.86 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  144. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  145. Agility I: 3/88, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  146. Agility II: 34/84, 41.26 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  147. Jumping I: 1/87, 30.1 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  148. Jumping II: Diskvalifikován

  149. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  150. 2. zkouška MA3: 1/8, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  151. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  152. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  153. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  155. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  157. 1. Zka - MA2: 3/9, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  158. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  159. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  160. Czech Imp Jump: 3/20, 19.77 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  161. Jumping 1: 9/20, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  162. Jumping 2: Diskvalifikován

  163. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  164. Czech Imp Jump: 9/24, 23.4 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  165. Jumping 1: Diskvalifikován

  166. Jumping 2: 2/24, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  167. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  168. III. jumping M: Diskvalifikován

  169. II.jumping M: 1/24, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  170. I. jumping M: 8/24, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  171. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  172. II.zkouška MA2: 4/11, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  173. I. zkouška MA2: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  174. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  175. Czech Imp Jump: 1/21, 17.18 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  176. Jumping 1: 1/23, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  177. Jumping 2: 1/23, 24.82 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  178. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  179. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  180. Jumping 1: Diskvalifikován

  181. Jumping 2: 2/24, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  182. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  183. 1.kvalifikace: 1/17, 25.59 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  184. 2.kvalifikace: 1/17, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  185. 3.kvalifikace: 1/17, 22.84 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  186. Východočeské finále: Diskvalifikován

  187. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  188. AGILITY M: 4/15, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  189. JUMPING M: 1/15, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  190. Zkoušky MA2: 1/6, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  191. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  192. Agility: Diskvalifikován

  193. Agility DRUZSTVA: 1/43, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  194. Jumping: 3/43, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  195. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  196. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  197. A2 MA2: 1/4, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  198. Agility M: Diskvalifikován

  199. Jumping M: 1/14, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  200. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  201. Finále M: 1/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  202. Jumping 2 M: 1/12, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  203. Zkouška 2 MA2: 3/3, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  204. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  205. Jumping III M: 6/9, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  206. ZkA III. MA2: 1/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  207. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  208. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  209. A2 - 1. MA2: 1/2, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  210. A2 - 2. MA2: 1/2, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  211. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  212. Agility II. M: Diskvalifikován

  213. Agility I. M: Diskvalifikován

  214. Jumping II. M: 21/49, 39.27 s, 11.27 tr. b., 4.07 m/s

  215. Jumping I. M: Diskvalifikován

  216. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  217. 1.zkouška MA2: 1/8, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  218. 2.zkouška MA2: 2/8, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  219. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  220. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  221. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  222. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 1/12, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  223. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  224. I Agility Open: 22/69, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  225. II Agility Open: 2/66, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  226. II Jumping Open: 2/66, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  227. I Jumping Open: 1/69, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  228. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  229. AGILITY: 1/22, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  230. AGILITY: 1/24, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  231. JUMPING: 2/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  232. JUMPING: 7/23, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  233. MA2: Diskvalifikován

  234. MA2: Diskvalifikován

  235. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  236. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška MA2: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  238. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  239. II. zkouška MA1: 1/3, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  240. I. zkouška MA1: 1/3, 27.0 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  241. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  242. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  243. JUMPING 2 M: 2/15, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  244. JUMPING 3 M: 2/15, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  245. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  246. Agility I: 2/37, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  247. Agility II FINAL: 10/17, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  248. Jumping I: 6/37, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  249. Jumping II: 7/37, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  250. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  251. II. zkouška MA1: 1/7, 24.29 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  252. I. zkouška MA1: 1/7, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  253. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  254. Czech Imp Jump Medium: 4/30, 20.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  255. Jumping 1 Medium: 14/30, 33.44 s, 5.44 tr. b., 4.28 m/s

  256. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  257. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  258. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  259. Jumping 2 M: 11/15, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  260. Zkouška 2 MA1: 1/5, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s