Cz En

038117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiří Hosman, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Pink Panther Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  2. Jumping III M: 6/9, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. ZkA III. MA2: 1/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  4. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  5. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  6. A2 - 1. MA2: 1/2, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  7. A2 - 2. MA2: 1/2, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  8. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  9. Agility II. M: Diskvalifikován

  10. Agility I. M: Diskvalifikován

  11. Jumping II. M: 21/49, 39.27 s, 11.27 tr. b., 4.07 m/s

  12. Jumping I. M: Diskvalifikován

  13. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  14. 1.zkouška MA2: 1/8, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  15. 2.zkouška MA2: 2/8, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  16. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  17. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  19. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 1/12, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  21. I Agility Open: 22/69, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. II Agility Open: 2/66, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  23. II Jumping Open: 2/66, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  24. I Jumping Open: 1/69, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  25. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  26. AGILITY: 1/22, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  27. AGILITY: 1/24, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  28. JUMPING: 2/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  29. JUMPING: 7/23, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  30. MA2: Diskvalifikován

  31. MA2: Diskvalifikován

  32. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  33. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška MA2: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  35. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  36. II. zkouška MA1: 1/3, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  37. I. zkouška MA1: 1/3, 27.0 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  38. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  39. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  40. JUMPING 2 M: 2/15, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  41. JUMPING 3 M: 2/15, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  42. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  43. Agility I: 2/37, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  44. Agility II FINAL: 10/17, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  45. Jumping I: 6/37, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  46. Jumping II: 7/37, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  47. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  48. II. zkouška MA1: 1/7, 24.29 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  49. I. zkouška MA1: 1/7, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  50. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  51. Czech Imp Jump Medium: 4/30, 20.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  52. Jumping 1 Medium: 14/30, 33.44 s, 5.44 tr. b., 4.28 m/s

  53. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  54. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  55. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 M: 11/15, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  57. Zkouška 2 MA1: 1/5, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s