Cz En

039017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Štočková

Pes

  1. Kessi, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  2. 7.studenecká: 4/11, 42.54 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  3. 8.studenecká: Diskvalifikován

  4. 9.studenecká: 4/11, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  5. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  6. Agility L: 11/24, 45.73 s, 15.73 tr. b., 3.74 m/s

  7. Jumping L: 11/24, 41.22 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  8. Zkouška LA1: 2/9, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  9. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  10. ZK1: 4/10, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  11. ZK2: 4/10, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  12. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  13. Agility open L: Diskvalifikován

  14. Jumping open L: 6/14, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  15. Zkouška LA1: 1/2, 37.74 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  16. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  17. Agility open: 15/23, 37.83 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  18. Jumping open: Diskvalifikován

  19. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  20. II. zkouška LA1: 4/11, 45.8 s, 11.8 tr. b., 3.6 m/s

  21. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  22. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  23. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  24. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  25. zkouška 3 LA1: 3/12, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  26. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  27. 1. zkouška LA1: 2/12, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  28. 2. zkouška LA1: 7/12, 30.06 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  29. 3. zkouška LA1: 4/11, 40.03 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  30. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  31. Agility L: Diskvalifikován

  32. Jumping L: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  34. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  35. Zkouška 1 - LA1: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2 - LA1: 3/11, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  37. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  38. 1. zkouška LA1: 3/20, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  39. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  41. ZkA. II. LA1: 9/25, 37.63 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  42. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  44. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  47. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  48. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  50. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  51. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  52. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  53. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. 2.zkouška LA1: 1/13, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  55. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  56. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  59. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován