Cz En

043417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peštová

    Člen KA

Pes

  1. Ewelyn Dai Muratori, Australská kelpie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  5. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  6. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  7. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  8. Jumping II M A2: Diskvalifikován

  9. Jumping I M A2: 1/3, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  10. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  11. 1.kvalifikace: 9/15, 35.02 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  12. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  13. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  14. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  15. Agility 1: 7/14, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  16. Jumping 1: Diskvalifikován

  17. Zkouška 1: Diskvalifikován

  18. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  19. 1. zkouška: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška: Diskvalifikován

  21. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  22. dr.A2: Diskvalifikován

  23. pr.A2: 1/7, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  24. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  25. 1. Agility M: Diskvalifikován

  26. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  27. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  28. I. agility M: Diskvalifikován

  29. II. agility M: Diskvalifikován

  30. II. jumping M: Diskvalifikován

  31. I. jumping M: Diskvalifikován

  32. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  33. 1. zkouška: 4/8, 34.83 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  34. 2. zkouška: 1/8, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  35. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  36. ZkA. MA1 I.: 2/5, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  38. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  39. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  40. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  41. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  42. 1. zkouška A1: 6/9, 39.68 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  43. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  45. 7.studenecká: 1/4, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  46. 8.studenecká: Diskvalifikován

  47. 9.studenecká: 1/4, 30.2 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  48. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  49. 1. běh MA1: 3/7, 30.89 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  50. 2. běh MA1: 5/7, 29.94 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  51. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  52. Agility M: Diskvalifikován

  53. Jumping M: Diskvalifikován

  54. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  55. 1.zkouška: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška: Diskvalifikován

  57. Jumping Light: Diskvalifikován

  58. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  59. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  60. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  61. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  62. 1.zkouška MA1: 2/8, 37.09 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  63. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  65. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  66. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  68. ZkA. II. MA1: 2/8, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  69. ZkA. I. MA1: 3/8, 38.44 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  70. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  71. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  72. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  73. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  74. 1.zkouška: Diskvalifikován

  75. 2.zkouška: Diskvalifikován

  76. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  77. 1.zkouška MA1: 3/4, 38.12 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  78. 2.zkouška MA1: 4/4, 34.1 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  79. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  80. Ne-: 6/11, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  81. Ne-Agility: Diskvalifikován

  82. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  83. So-: Diskvalifikován

  84. So-Agility: Diskvalifikován

  85. So-Jumping: Diskvalifikován

  86. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  87. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  88. MA1-Zk2 MA1: Diskvalifikován

  89. MA1-Zk3 MA1: Diskvalifikován

  90. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  91. Agility Open M: Diskvalifikován

  92. Jumping Open M: Diskvalifikován

  93. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  94. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  95. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  96. I. zkouška MA1: 2/3, 33.31 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  97. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  98. III. zkouška MA1: 2/5, 26.61 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  99. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  100. I. zkouška MA1: 2/5, 29.28 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  101. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  102. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  103. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  104. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  105. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  106. II. zkouška MA1: 3/7, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  107. I. zkouška MA1: 3/7, 32.28 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  108. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  109. Agility M: Diskvalifikován

  110. Jumping M: Diskvalifikován

  111. Zkoušky MA1: Diskvalifikován