Cz En

043417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peštová

    Člen KA

Pes

  1. Ewelyn Dai Muratori, Australská kelpie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping Light: Diskvalifikován

  5. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  6. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  7. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  9. 1.zkouška MA1: 2/8, 37.09 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  10. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  12. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  13. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  15. ZkA. II. MA1: 2/8, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  16. ZkA. I. MA1: 3/8, 38.44 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  17. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  18. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  19. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  20. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  21. 1.zkouška: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška: Diskvalifikován

  23. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  24. 1.zkouška MA1: 3/4, 38.12 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  25. 2.zkouška MA1: 4/4, 34.1 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  26. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  27. Ne-: 6/11, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  28. Ne-Agility: Diskvalifikován

  29. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  30. So-: Diskvalifikován

  31. So-Agility: Diskvalifikován

  32. So-Jumping: Diskvalifikován

  33. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  34. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  35. MA1-Zk2 MA1: Diskvalifikován

  36. MA1-Zk3 MA1: Diskvalifikován

  37. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  38. Agility Open M: Diskvalifikován

  39. Jumping Open M: Diskvalifikován

  40. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  41. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  42. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  43. I. zkouška MA1: 2/3, 33.31 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  44. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  45. III. zkouška MA1: 2/5, 26.61 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  46. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  47. I. zkouška MA1: 2/5, 29.28 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  48. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  49. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  50. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  51. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  52. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  53. II. zkouška MA1: 3/7, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  54. I. zkouška MA1: 3/7, 32.28 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  55. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  56. Agility M: Diskvalifikován

  57. Jumping M: Diskvalifikován

  58. Zkoušky MA1: Diskvalifikován