Cz En

043617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Mezerová, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. Jack, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  2. Jumping S 1: Diskvalifikován

  3. Jumping S 2: Diskvalifikován

  4. Jumping S 3: Diskvalifikován

  5. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  6. Tuneliada S: 6/11, 48.1 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  7. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  8. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  9. II. zkouška SA2: 11/17, 41.88 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  10. I. zkouška SA2: 8/17, 46.39 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  11. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  12. Czech Imp Jump: 18/30, 25.05 s, 3.05 tr. b., 3.91 m/s

  13. Jumping 1: Diskvalifikován

  14. Jumping 2: 14/31, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  15. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  16. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. I. zkouška SA2: 9/16, 56.24 s, 18.24 tr. b., 3.24 m/s

  18. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  19. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  20. Tunelovo-barelový běh S: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  23. Agility S: Diskvalifikován

  24. Jumping S: Diskvalifikován

  25. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  26. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  27. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  28. Zkouška 2 SA1: 7/12, 45.68 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  29. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  30. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2 SA1: 8/13, 44.51 s, 10.0 tr. b., 2.97 m/s

  32. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  33. II. zkouška SA1: 9/12, 57.5 s, 13.5 tr. b., 3.03 m/s

  34. I. zkouška SA1: 5/12, 43.16 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  35. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  36. Barelový a tunelový běh S: 21/23, 45.22 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  37. Zkouška SA1: 3/5, 43.07 s, 20.0 tr. b., 3.02 m/s

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  39. 1. zkouška SA1: 4/8, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  40. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  41. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  42. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  43. I. zkouška SA1: 7/11, 46.2 s, 15.2 tr. b., 0.0 m/s

  44. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  45. Agility S: 24/33, 72.95 s, 21.95 tr. b., 2.49 m/s

  46. Jumping S: Diskvalifikován

  47. Zkouška - SA1: 3/3, 47.47 s, 20.0 tr. b., 3.45 m/s

  48. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  49. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  50. Agility So - SA: Diskvalifikován

  51. Jumping Ne - SA: 34/39, 48.75 s, 20.75 tr. b., 3.12 m/s

  52. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  53. Zka Ne - SA1: Diskvalifikován

  54. Zka So - SA1: Diskvalifikován

  55. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  56. 1.Zka - SA1: 3/4, 52.23 s, 30.23 tr. b., 2.32 m/s

  57. 2. Zka - SA1: 1/4, 34.18 s, 0.18 tr. b., 3.16 m/s