Cz En

045117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Magdalena Rosolová, Kynologický spolek BRABCI

    Člen KA

Pes

  1. Amálie Black Od dobré pohody, Border kolie

Výsledky

  1. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  2. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška LA1: 2/10, 29.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  4. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  5. LA1 1zk: Diskvalifikován

  6. LA1 2zk: 7/14, 40.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  7. LA1 3zk: 8/14, 39.97 s, 25.0 tr. b., 3.73 m/s

  8. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  9. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  10. 2. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  11. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  12. Zkouška III. LA1: Diskvalifikován

  13. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  14. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  15. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  16. Agility L: Diskvalifikován

  17. Jumping L: Diskvalifikován

  18. Zkouška_sobota_01 LA1: 5/14, 37.97 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  19. Zkouška_sobota_02 LA1: 5/14, 38.03 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  20. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  21. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  22. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  23. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  24. Agility open L: Diskvalifikován

  25. Jumping open L: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  28. 1.LA1 LA1: Diskvalifikován

  29. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován

  30. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  31. II. Zkouška: Diskvalifikován

  32. I. Zkouška: Diskvalifikován

  33. Jumping: Diskvalifikován

  34. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  35. Druhý běh LA1: Diskvalifikován

  36. Jumping L: Diskvalifikován

  37. První běh LA1: 4/12, 36.41 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  38. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  39. Zkouška 1 LA1 LA1: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2 LA1 LA1: Diskvalifikován

  41. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  42. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  43. Zkouška 2 neděle LA1: 8/11, 37.55 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  44. Zkouška neděle LA1: 4/11, 48.85 s, 14.85 tr. b., 2.87 m/s

  45. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  46. Agility L: Diskvalifikován

  47. Jump neděle L: Diskvalifikován

  48. Jump sobota L: Diskvalifikován

  49. Zkouška nedělle LA1: Diskvalifikován

  50. Zkouška sobota LA1: 2/10, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  51. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  52. Jumping L: 14/33, 50.1 s, 17.1 tr. b., 2.99 m/s

  53. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  54. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  55. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  56. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  57. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  58. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  59. Zkouška 1 LA1: 4/12, 38.11 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  60. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován