Cz En

047317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Řeháková, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Berezi Z Nefritu, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  2. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.Zkouška LA3: 1/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. Jumping L: 5/30, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  5. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  6. Agility L: Diskvalifikován

  7. Jumping L: 4/25, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  8. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  10. Agility D: 4/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  11. Agility Squads as Individual: 2/63, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  12. Jumping D: 4/14, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  15. Agility Open: 21/125, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  16. Agility Squads as Individual: 40/137, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  17. Jumping Open: 58/136, 40.98 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: 47/138, 40.91 s, 8.91 tr. b., 4.08 m/s

  19. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  20. Jelenův Jumping L: 3/25, 27.91 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  21. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  22. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  24. Ne. - Agility II. L: 15/105, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  25. Ne. - Jumping II. L: 40/96, 35.23 s, 15.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. So. - Agility I. L: 8/105, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  27. So. - Jumping I. L: 29/107, 40.07 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  29. LA3: 1/13, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  30. LA3-2: 5/13, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  31. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  32. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  35. 1. běh LA3: 8/18, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  36. 2. běh LA3: 3/18, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  37. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  38. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  39. Zkouška I. LA3: 1/17, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  40. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  41. AGILITY L: 6/41, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  42. JUMPING L: 5/41, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  43. ZKOUŠKA LA3: 4/13, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  45. D Agility IV: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  46. D Agility V: 3/7, 40.48 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  47. D Agility VI: Diskvalifikován

  48. D Jumping III: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  49. D Jumping IV: 4/7, 30.22 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  50. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  51. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  52. TRIAL I. LA2: 7/18, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  53. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  54. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  55. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  56. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  57. LA2 I.: 2/17, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  58. LA2 II.: 2/17, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  59. LA2 III.: 7/17, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  60. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  61. D Agility I: Diskvalifikován

  62. D Agility II: 3/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  63. D Agility III: 1/8, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  64. D Jumping I: Diskvalifikován

  65. D Jumping II: 1/8, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  66. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  67. Horní Počernice, 1. běh: 1/13, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  68. Horní Počernice, 2. běh: 8/13, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  70. 1.ZK LA2: 2/17, 48.76 s, 7.76 tr. b., 3.59 m/s

  71. 2.ZK LA2: 2/17, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  72. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  73. Druhý běh LA2: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  74. První běh LA2: 1/9, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  75. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  76. AGILITY L: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  77. JUMPING L: Diskvalifikován

  78. Zkoušky LA2: 1/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  79. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  80. Agility open L: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  81. Jumping open L: 1/32, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  82. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  84. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  85. D Agility: 2/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  86. D Hra: 3/25, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  87. D Jumping: Diskvalifikován

  88. JUMPING DRUZSTVA: 31/79, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  90. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. 3. zkouška LA2: 9/12, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  93. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  94. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  95. Jumping L: Diskvalifikován

  96. První běh LA2: 4/15, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  97. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  98. 0: 4/15, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  99. Okrouhlice, 1. běh: 5/14, 33.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  100. Okrouhlice, 2. běh: 4/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  101. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  102. Agility D: Diskvalifikován

  103. Agility Squads: 16/76, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  104. Hra D: 5/19, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  105. Jumping D: Diskvalifikován

  106. Jumping Squads: Diskvalifikován

  107. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  108. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  109. Horní Počernice, 2. běh: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  110. Horní Počernice, 3. běh: 2/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  111. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  112. A1 1. běh LA1: 3/12, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  113. A1 2. běh LA1: 1/12, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  114. A1 3. běh LA1: Diskvalifikován

  115. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  116. LA1/1 LA1: 4/14, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  117. LA1/2 LA1: Diskvalifikován