Cz En

051417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Banýrová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Breeze od Přelícké zvonice, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  2. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška MA2: 2/4, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  4. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  5. Agility 1 M: 6/17, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  6. Agility 2 M: 5/16, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  7. Jumping 1 M: 11/17, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  8. Jumping 2 M: 5/16, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  9. Jumping 3 M: 12/16, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  12. 1.kvalifikace: 9/17, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  13. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  14. 3.kvalifikace: 3/17, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  15. Východočeské finále: 4/9, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  16. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  17. AGILITY: Diskvalifikován

  18. JUMPING: 3/20, 29.39 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  19. MA2: 1/8, 47.69 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  20. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  21. Agility II. M: Diskvalifikován

  22. Agility I. M: Diskvalifikován

  23. Jumping II. M: Diskvalifikován

  24. Jumping I. M: Diskvalifikován

  25. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  26. agility open M: 4/40, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  27. Jumping open M: 26/40, 40.38 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  28. Tuneliáda M: 4/38, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  29. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  30. I Agility Open: Diskvalifikován

  31. II Agility Open: 6/66, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  32. II Jumping Open: Diskvalifikován

  33. I Jumping Open: Diskvalifikován

  34. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  35. III. jumping M: Diskvalifikován

  36. II. jumping M: 2/23, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  37. I. jumping M: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  39. II. zkouška MA1: 1/5, 24.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  40. I. zkouška MA1: 1/5, 25.46 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  41. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  42. 1 MA1: 1/6, 27.97 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  43. 2 MA1: 1/6, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  45. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  46. Jumping 1 Medium: 7/24, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  47. Jumping 2 Medium: 9/24, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  49. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  50. Jumping 1 Medium: 11/21, 27.68 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  53. ZkA II. MA1: 1/5, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  54. ZkA I. MA1: 3/5, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  56. Czech Imp Jump Medium: 12/29, 24.89 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  57. Jumping 1 Medium: 7/29, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  58. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  60. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 Medium: 7/30, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  62. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  63. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  64. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován