Cz En

052317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Lefner

    Člen KA

Pes

  1. Arakain Under Rock, Border kolie

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  2. Druhá zkouška LA2: 2/12, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. První zkouška LA2: 4/12, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  4. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  5. AGILITY: 11/31, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  6. AGILITY: Diskvalifikován

  7. JUMPING: 12/31, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  8. JUMPING: 25/38, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. LA2: 6/10, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  10. LA2: Diskvalifikován

  11. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  12. Agility L: 4/47, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  13. Jumping L: 13/43, 25.72 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  14. Zkouška_neděle LA2: Diskvalifikován

  15. Zkouška_sobota_01 LA2: 2/19, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  16. Zkouška_sobota_02 LA2: 1/19, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  17. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  18. Agility open L: 8/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  19. Jumping open L: 14/43, 27.9 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  20. Zkouška LA2: 2/15, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  21. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  22. AGILITY DRUZSTVA: 18/79, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  23. J Agility: Diskvalifikován

  24. J Hra: 24/54, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  25. J Jumping: 33/53, 28.89 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  26. JUMPING DRUZSTVA: 4/79, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  27. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  28. Jumping 1 L L: 9/33, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  29. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  30. Slalomář L L: 9/20, 13.57 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  31. Tuneliáda L L: 11/31, 16.18 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  32. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  33. 1. BĚH LA2: Diskvalifikován

  34. 2. BĚH LA2: 3/20, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  35. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  36. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  37. Ju Agility V: Diskvalifikován

  38. Ju Agility VI: 9/27, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Ju Jumping IV: 17/27, 35.45 s, 19.06 tr. b., 4.6 m/s

  40. Ju Jumping V: 15/27, 35.21 s, 6.21 tr. b., 4.77 m/s

  41. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  42. AGILITY: 16/50, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  43. AGILITY: Diskvalifikován

  44. JUMPING: 19/51, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  45. JUMPING: Diskvalifikován

  46. LA2: 4/18, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  47. LA2: Diskvalifikován

  48. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  49. Agility I: Diskvalifikován

  50. Agility II: 12/36, 50.45 s, 23.11 tr. b., 3.87 m/s

  51. Agility III: Diskvalifikován

  52. Jumping I: 13/36, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  53. Jumping II: Diskvalifikován

  54. Jumping III: 12/33, 39.12 s, 9.39 tr. b., 4.27 m/s

  55. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  56. 1 LA2: 9/27, 35.91 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  57. 2 LA2: 9/27, 40.34 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  58. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  59. II. Packa LA2: 13/28, 36.53 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  60. I. Packa LA2: 7/28, 37.08 s, 10.08 tr. b., 4.48 m/s

  61. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  62. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  63. 2. běh LA2: 6/20, 36.12 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  64. 3. běh LA2: 6/20, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  65. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  66. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  67. Jumping LA neděle: 27/62, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  68. Jumping LA sobota: 17/59, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. Zkoušky LA2 neděle: 13/25, 45.29 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  70. Zkoušky LA2 sobota: 6/22, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  71. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  72. II. zkouška LA2: 9/31, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  73. I. zkouška LA2: 15/31, 56.72 s, 21.72 tr. b., 3.28 m/s

  74. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  75. III. zkouška LA1: 2/10, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  76. II. Zkouška LA1: 2/10, 32.83 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  77. I. Zkouška LA1: 4/11, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  78. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  79. II. zkouška LA1: 12/18, 24.25 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  80. I. zkouška LA1: 1/18, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  81. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  82. Jumping LA1: 2/12, 25.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  83. Zkouška první LA1: 1/12, 30.41 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  84. Zkouška VIP LA1: Diskvalifikován

  85. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  86. Agility Open L: 1/36, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. Jumping Open L: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA1 LA1: 1/17, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  89. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  90. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  91. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  92. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  93. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  94. Zkouška II LA1: 2/13, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  95. Zkouška I LA1: Diskvalifikován