Cz En

054517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jindra Trnovcová, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Charming Real Gold Nima, Americký bezsrstý teriér

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  2. 4.studenecká: Diskvalifikován

  3. 5.studenecká: 2/4, 47.67 s, 7.67 tr. b., 3.55 m/s

  4. 6.studenecká: 3/4, 49.99 s, 18.99 tr. b., 3.4 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  6. Jumping I: Diskvalifikován

  7. Jumping II: Diskvalifikován

  8. Jumping III: 10/16, 36.53 s, 5.53 tr. b., 3.75 m/s

  9. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  10. 1.studenecká: Diskvalifikován

  11. 2.studenecká: 3/4, 47.69 s, 6.69 tr. b., 3.86 m/s

  12. 3.studenecká: Diskvalifikován

  13. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  14. ZkA. MA2 I.: 4/10, 50.56 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  15. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  17. Agility: 4/17, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  18. Jumping: 10/18, 45.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  19. Jumping light: 14/18, 35.41 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  20. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  21. 1. Zkouška MA2: 2/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  22. 2. Zkouška MA2: 2/6, 52.97 s, 18.97 tr. b., 3.08 m/s

  23. 3. Jumping MA2: 3/6, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  25. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 - Medium: 4/23, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  27. Jumping 2 - Medium: 12/22, 37.04 s, 11.04 tr. b., 3.64 m/s

  28. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  29. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  30. ZkA. MA2 II.: 2/6, 52.72 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  32. II. zkouška: Diskvalifikován

  33. I. zkouška: 1/1, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  34. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  35. Agility M: Diskvalifikován

  36. Jumping M: Diskvalifikován

  37. Zkouška MA2: 1/4, 42.86 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  38. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  39. Agility M: 4/15, 42.0 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  40. Jumping M: Diskvalifikován

  41. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  43. 1.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  44. 2.Zkouška MA2: 3/7, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  45. 3.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  46. Jumping M: 5/11, 44.73 s, 2.73 tr. b., 3.76 m/s

  47. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  48. Agility 1: 7/18, 52.6 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  49. Jumping 1: Diskvalifikován

  50. Jumping 2: Diskvalifikován

  51. Zkouška 1: Diskvalifikován

  52. Zkouška 2: 3/6, 48.84 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  53. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  54. Agility: Diskvalifikován

  55. Jumping: 5/10, 47.72 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  56. Zkouška: 1/4, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  57. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  58. ZK1: Diskvalifikován

  59. Zk2: 2/3, 49.25 s, 3.75 tr. b., 3.51 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  61. II. zkouška: 2/4, 48.0 s, 9.0 tr. b., 3.44 m/s

  62. I. zkouška: Diskvalifikován

  63. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  64. AGILITY: 1/11, 50.75 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  65. JUMPING: Diskvalifikován

  66. MA2: 1/3, 47.76 s, 0.76 tr. b., 3.6 m/s

  67. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  68. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  69. 2. běh MA2: 1/3, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  70. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  71. 1.zkouška: 2/7, 46.64 s, 0.64 tr. b., 3.67 m/s

  72. 2.zkouška: 2/7, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  73. Jumping Light: 5/9, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  74. Jumping Standard: Diskvalifikován

  75. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  76. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  77. I. zkouška MA2: 4/5, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  78. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  79. 1.Zkouška MA2: 1/4, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  80. 2.Zkouška MA2: 1/4, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  81. Jumping MA2+MA3: 4/8, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  82. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  83. II. zkouška MA2: 2/3, 48.54 s, 8.54 tr. b., 3.52 m/s

  84. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  85. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  86. Ne-: Diskvalifikován

  87. Ne-Agility: Diskvalifikován

  88. Ne-Jumping: 4/17, 37.27 s, 2.27 tr. b., 3.78 m/s

  89. So-: Diskvalifikován

  90. So-Agility: Diskvalifikován

  91. So-Jumping: Diskvalifikován

  92. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  93. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  94. zkouška 2 MA2: 1/4, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  95. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  96. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  97. Zkouška 1 MA1: 1/9, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  98. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  99. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  100. Zkouška II. MA1: 3/7, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  101. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  102. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  103. AGILITY M: 3/22, 51.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  104. JUMPING M: 8/22, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  105. ZKOUŠKA MA1: 2/11, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  106. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  107. 1. Zkouška MA1: 1/4, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  108. 2. Zkouška MA1: 1/4, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  109. Jumping open M: Diskvalifikován

  110. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  111. 1. zkouška A1 MA1: 3/8, 45.63 s, 6.63 tr. b., 3.31 m/s

  112. 2. zkouška A1 MA1: 1/8, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  113. Hra - tuneliáda A1 M: 5/8, 22.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  114. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  115. 2. zkouška MA1: 4/6, 42.27 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  116. I. zkouška MA1: 2/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  117. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  118. Agility open M: Diskvalifikován

  119. Jumping open M: Diskvalifikován

  120. Zkouška MA1: 2/10, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  121. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  122. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  123. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  124. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  125. 1. Zkouška MA1: 1/4, 46.03 s, 1.03 tr. b., 3.39 m/s

  126. 2. Zkouška MA1: 1/4, 47.31 s, 6.31 tr. b., 3.4 m/s

  127. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  128. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MA1: 1/3, 40.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  130. 3. Zkouška MA1: 1/3, 48.07 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  131. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  132. Jumping III M: Diskvalifikován

  133. Jumping II M: Diskvalifikován

  134. Jumping I M: Diskvalifikován

  135. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  136. Jumping M 1: 7/15, 48.37 s, 10.37 tr. b., 3.29 m/s

  137. Jumping M 2: 3/15, 42.29 s, 4.29 tr. b., 3.38 m/s

  138. Jumping M 3: Diskvalifikován

  139. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  140. Agility M: 8/37, 41.1 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  141. Jumping M: 5/37, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  142. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  143. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  144. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  145. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  146. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  147. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  148. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  149. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  150. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  151. AGILITY M: Diskvalifikován

  152. JUMPING M: 12/15, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  153. Zkoušky MA1: 5/6, 42.25 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  154. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  155. Agility M: 6/24, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  156. Jumping M: Diskvalifikován

  157. Zkouška - MA1: 7/12, 51.45 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  158. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  159. Agility open M: 5/16, 42.03 s, 8.03 tr. b., 3.66 m/s

  160. Jumping open M: 6/16, 38.19 s, 5.19 tr. b., 3.67 m/s

  161. Zkouška MA1: 3/5, 36.81 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  162. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  163. A1 MA1: Diskvalifikován

  164. Agility M: 1/14, 53.88 s, 1.88 tr. b., 3.73 m/s

  165. Jumping M: Diskvalifikován

  166. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  167. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  168. 2. běh MA1: 2/5, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  169. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  170. Agility M: 4/15, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  171. Jumping M: Diskvalifikován

  172. ZKOUŠKY MA1: 1/3, 53.58 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  173. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  174. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  175. 2. zkouška MA1: 6/8, 50.59 s, 11.59 tr. b., 2.85 m/s

  176. 3. zkouška MA1: 2/8, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  177. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  178. JUMPING 1 M: 9/12, 50.44 s, 12.44 tr. b., 3.59 m/s

  179. JUMPING 2 M: 5/12, 42.69 s, 3.69 tr. b., 3.75 m/s

  180. Zkouška 2 MA1: 1/5, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  181. Zkouška MA1: 1/5, 42.41 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  182. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  183. AGILITY: Diskvalifikován

  184. JUMPING MA1: 2/5, 49.26 s, 16.26 tr. b., 2.82 m/s

  185. MA1: 2/5, 36.68 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  186. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  187. Jumping II M: Diskvalifikován

  188. Jumping I M: 6/14, 60.12 s, 32.12 tr. b., 2.96 m/s

  189. Tuneliáda M: 6/12, 32.63 s, 0.63 tr. b., 4.69 m/s

  190. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  191. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  192. A1 - 1. MA1: 4/9, 48.22 s, 5.22 tr. b., 3.07 m/s

  193. A1 - 2. MA1: 4/9, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  194. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  195. 1.zkouška: Diskvalifikován

  196. 2.zkouška: 1/8, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  197. Jumping Light: Diskvalifikován

  198. Jumping Standard: Diskvalifikován

  199. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  200. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  201. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  202. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  203. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  204. 2.zkouška MA1: 3/4, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  205. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  206. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  207. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  208. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  209. Ne-: 3/11, 49.28 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  210. Ne-Agility: 10/22, 57.22 s, 21.22 tr. b., 3.04 m/s

  211. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  212. So-: Diskvalifikován

  213. So-Agility: Diskvalifikován

  214. So-Jumping: 6/22, 40.67 s, 2.67 tr. b., 3.64 m/s

  215. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  216. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  218. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  219. 1.zkouška MA1: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  220. 2.zkouška MA1: 1/6, 39.33 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  221. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  222. Agility M: Diskvalifikován

  223. JUMPING M: Diskvalifikován

  224. Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  225. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  226. 1. zkouška MA1: 3/6, 36.11 s, 1.11 tr. b., 3.6 m/s

  227. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  228. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  229. 1. Zkouška A1 MA1: 1/3, 33.0 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  230. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  231. Hra - tuneliáda pro A1 M: Diskvalifikován

  232. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  233. III. jumping M: Diskvalifikován

  234. II. jumping M: Diskvalifikován

  235. I. jumping M: Diskvalifikován

  236. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  237. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  238. I. zkouška MA1: 4/5, 50.8 s, 23.8 tr. b., 2.68 m/s