Cz En

056317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Pejzlová, ZKO Smržovka

    Člen KA

Pes

  1. Abdul Nikidar, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  2. Agility M: 4/10, 57.45 s, 17.45 tr. b., 3.05 m/s

  3. Jumping M: 6/10, 36.37 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  4. Zkouška MA1: 1/3, 45.21 s, 2.21 tr. b., 3.12 m/s

  5. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  6. 1.ZkA - MA1: 2/5, 47.24 s, 14.24 tr. b., 2.9 m/s

  7. 2. ZkA - MA1: 1/5, 35.76 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  8. 3.ZkA - MA1: 2/5, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  9. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  10. A1 - 1. MA1: 3/9, 42.0 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  11. A1 - 2. MA1: 3/9, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  12. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  13. III. jumping M: 6/12, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.49 m/s

  14. II. Jumping M: 4/12, 52.32 s, 16.32 tr. b., 3.5 m/s

  15. I. JUMPING M: 4/12, 45.13 s, 7.13 tr. b., 3.7 m/s

  16. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  17. II. zkouška MA1: 1/6, 42.28 s, 5.28 tr. b., 3.48 m/s

  18. I. zkouška MA1: 1/6, 51.12 s, 6.12 tr. b., 3.23 m/s

  19. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  20. Speed&Power hra M: 6/10, 29.45 s, 10.45 tr. b., 2.65 m/s

  21. Tunelovo-barelový běh M: Diskvalifikován

  22. Zkouška MA1: 1/7, 56.65 s, 5.0 tr. b., 2.81 m/s

  23. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  24. AGILITY M: Diskvalifikován

  25. JUMPING M: Diskvalifikován

  26. ZKOUŠKA MA1: 3/10, 41.18 s, 6.18 tr. b., 3.64 m/s

  27. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  28. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  29. zkouška 2 MA1: 1/5, 53.46 s, 4.46 tr. b., 2.97 m/s

  30. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  31. Ne-: 2/11, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  32. Ne-Agility: Diskvalifikován

  33. Ne-Jumping: 5/21, 41.23 s, 5.23 tr. b., 3.47 m/s

  34. So-: 2/11, 53.26 s, 20.26 tr. b., 2.85 m/s

  35. So-Agility: Diskvalifikován

  36. So-Jumping: Diskvalifikován

  37. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  38. Agility - MA: 6/10, 43.96 s, 8.96 tr. b., 3.18 m/s

  39. Jumping MA: 11/11, 35.28 s, 10.28 tr. b., 3.43 m/s

  40. ZkA - MA1: 2/2, 54.81 s, 14.81 tr. b., 2.92 m/s

  41. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  42. A1 zkouška MA1: 1/3, 60.19 s, 12.19 tr. b., 2.99 m/s

  43. Agility M M: Diskvalifikován

  44. Jumping M M: 6/14, 48.16 s, 12.16 tr. b., 3.82 m/s

  45. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  46. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  47. MA1-Zk2 MA1: 2/4, 50.64 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  48. MA1-Zk3 MA1: 1/4, 51.32 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  49. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  50. Agility_: 10/19, 53.76 s, 6.76 tr. b., 3.35 m/s

  51. Jumping_: 12/19, 42.16 s, 5.16 tr. b., 3.87 m/s

  52. Zkouška - MA1: 3/8, 47.83 s, 4.83 tr. b., 2.91 m/s

  53. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  54. Agility M: 1/9, 56.4 s, 9.4 tr. b., 3.24 m/s

  55. Jumping M: Diskvalifikován

  56. Zkouška MA1: 1/4, 49.7 s, 3.7 tr. b., 3.22 m/s

  57. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  58. Agility M: Diskvalifikován

  59. JUMPING M: Diskvalifikován

  60. Zkouška agility MA1: 4/6, 74.96 s, 30.96 tr. b., 2.11 m/s

  61. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  62. 1. zkouška MA1: 6/6, 41.75 s, 21.75 tr. b., 3.11 m/s

  63. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  64. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  65. III. zkouška MA1: 2/6, 40.4 s, 6.4 tr. b., 3.42 m/s

  66. III. zkouška MA1: 4/6, 60.96 s, 37.96 tr. b., 1.9 m/s

  67. II. zkouška MA1: 2/6, 49.56 s, 10.56 tr. b., 2.8 m/s

  68. II. zkouška MA1: 4/6, 37.22 s, 20.22 tr. b., 3.55 m/s

  69. I. zkouška MA1: 2/6, 65.04 s, 32.04 tr. b., 2.4 m/s

  70. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  71. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  72. I. Batmanova zkouška MA1: 2/4, 43.58 s, 5.58 tr. b., 3.14 m/s

  73. II. Supermanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  74. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  75. III. jumping M: 3/23, 45.91 s, 4.91 tr. b., 3.66 m/s

  76. II. jumping M: 9/23, 48.31 s, 20.31 tr. b., 2.86 m/s

  77. I. jumping M: Diskvalifikován

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  79. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška MA1: 2/5, 46.76 s, 5.76 tr. b., 3.31 m/s

  81. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  82. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  83. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  84. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  85. Agility: Diskvalifikován

  86. Agility: Diskvalifikován

  87. Jumping: Diskvalifikován

  88. Jumping: Diskvalifikován

  89. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  90. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  91. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  92. 2. zkouška MA1: 2/5, 47.65 s, 7.65 tr. b., 3.17 m/s

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  94. Agility: 8/20, 56.86 s, 14.86 tr. b., 2.92 m/s

  95. Jumping: 11/21, 55.67 s, 19.67 tr. b., 3.02 m/s

  96. Zkouška MA1: 1/2, 46.88 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  98. 1. zkouška MA1: 2/8, 60.67 s, 26.67 tr. b., 2.31 m/s

  99. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping: Diskvalifikován

  103. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  104. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  105. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  106. II. zkouška MA1: 1/5, 36.66 s, 0.66 tr. b., 3.41 m/s

  107. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  108. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  109. Barelový a tunelový běh M: 12/19, 47.01 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  110. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  112. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  114. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  115. II. zkouška MA1: 4/7, 66.07 s, 45.07 tr. b., 1.94 m/s

  116. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  117. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  118. II. zkouška MA1: 5/7, 53.04 s, 17.04 tr. b., 2.47 m/s

  119. I. zkouška MA1: 4/7, 54.26 s, 38.26 tr. b., 2.36 m/s