Cz En

061217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Binarová, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. Angel Flies In Extreme speed, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II ML: Diskvalifikován

  3. JUMPING ORIGINAL I ML: 7/13, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. ZKOUŠKA ML A1: Diskvalifikován

  5. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  6. II. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  7. I. Zkouška A1 ML: 1/5, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  8. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  9. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 19/48, 39.04 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  10. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  11. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  12. SOUTĚŽ KLUBŮ: 19/48, 47.06 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  13. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  14. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  15. Jumping I: Diskvalifikován

  16. Jumping II: Diskvalifikován

  17. Jumping III: 8/15, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  18. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  19. Agility ML: Diskvalifikován

  20. Jumping ML: 10/13, 40.5 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  21. ZkouškaMLA1: Diskvalifikován

  22. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  23. II zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  24. I zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  25. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  26. ZkA I: 3/5, 43.15 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  27. ZkA II: 1/5, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  28. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  29. ZkA I: Diskvalifikován

  30. ZkA II: 1/4, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  31. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  32. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  33. Soutěž dvojic: 16/39, 41.07 s, 30.0 tr. b., 4.07 m/s

  34. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 38/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  35. Soutěž klubů: 17/38, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  36. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  37. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  38. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  41. Agility 1: Diskvalifikován

  42. Agility 2: Diskvalifikován

  43. Agility 4: Diskvalifikován

  44. Agility Trial: 4/20, 38.25 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  45. Jumping 1: Diskvalifikován

  46. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  47. Agility LA: Diskvalifikován

  48. Jumping L: 20/33, 33.09 s, 20.0 tr. b., 5.59 m/s

  49. LA 1: 4/14, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  50. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  51. Agility Open LA: Diskvalifikován

  52. Jumping Open LA: Diskvalifikován

  53. LA1: 6/15, 31.11 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  54. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  55. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  56. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  57. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  58. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  59. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 98/175, 59.71 s, 41.71 tr. b., 3.27 m/s

  60. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  61. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  62. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. první zkouška LA1: 4/11, 27.5 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  64. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  66. Agility Open: 15/34, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  67. Agility Trial: Diskvalifikován

  68. Jumping Open: 14/33, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  69. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  70. Zkouška č.1 LA1: 3/23, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  71. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  72. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  73. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  74. Zkouška 2 LA1: 2/17, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  75. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  76. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  77. Zkouška 2 LA1: 3/10, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  78. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  79. Agility Open: Diskvalifikován

  80. Agility Trial: 2/4, 27.16 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  81. Jumping Open: Diskvalifikován

  82. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  83. Agility Open: 9/24, 42.8 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  84. Agility Trial: Diskvalifikován

  85. Jumping Svihak lazensky: Diskvalifikován

  86. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  87. Jumping II L: 19/30, 40.67 s, 25.0 tr. b., 4.79 m/s

  88. Jumping I. L: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  91. Agility L: Diskvalifikován

  92. Jump L: 21/36, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  93. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  95. Ne-: Diskvalifikován

  96. Ne-Agility: Diskvalifikován

  97. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  98. So-: Diskvalifikován

  99. So-Agility: Diskvalifikován

  100. So-Jumping: 20/41, 34.84 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s