Cz En

062817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Kočvarová Dvořáková

    Člen KA

Pes

  1. Ctirad Jet Bat, Papillon

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  2. Jumping 1: Diskvalifikován

  3. Jumping 2: Diskvalifikován

  4. Zkoušky: Diskvalifikován

  5. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  6. Agility: 2/21, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  7. Jumping: 14/21, 36.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  8. SA 3: Diskvalifikován

  9. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  10. Agility Trial I: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II: 1/7, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  12. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  13. Agility Trial: Diskvalifikován

  14. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  15. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  16. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  17. 1. Zkouška SA3: 2/4, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  18. 2. Zkouška SA3: 3/4, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  19. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  20. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  22. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  23. Agility Open: 9/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  24. Agility Trial: Diskvalifikován

  25. Jumping Open: Diskvalifikován

  26. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  27. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA3 2 SA3: 5/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  29. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  30. Agility I: 24/81, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  31. Agility II: 3/75, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  32. Jumping I: 6/81, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  33. Jumping II: Diskvalifikován

  34. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  35. Agility Challenge S SA2: 19/30, 46.4 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  36. Agility I S S: Diskvalifikován

  37. Jumping Challenge S SA2: Diskvalifikován

  38. Jumping I S S: Diskvalifikován

  39. Tuneliáda S S: 9/48, 22.52 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  40. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  41. Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  44. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  45. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  46. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  47. Trial I: Diskvalifikován

  48. Trial II: 5/7, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  49. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  50. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  51. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  52. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  53. Agility Trial I: 1/7, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  54. Agility Trial II: Diskvalifikován

  55. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  56. TRIAL II. SA2: 2/2, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  57. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  58. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  59. Agility Trial I: 2/10, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  60. Agility Trial II: 5/10, 48.65 s, 10.65 tr. b., 3.66 m/s

  61. Agility Trial III: Diskvalifikován

  62. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  63. TRIAL III. SA2: 2/6, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  64. TRIAL II. SA2: 2/6, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  66. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: Diskvalifikován

  69. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  70. Agility Trial I: 6/10, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  73. Agility 1 S: Diskvalifikován

  74. Agility 2 S: Diskvalifikován

  75. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  77. Jumping SA S: 4/23, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  78. Jumping special SA S: 10/23, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  79. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  80. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  81. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  82. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  83. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  84. Agility Open: Diskvalifikován

  85. Agility Trial: 3/11, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  86. Jumping Open: Diskvalifikován

  87. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  88. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  89. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  90. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  91. CURRICULUM S: 7/15, 37.09 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  92. TRIAL II. SA2: 1/13, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  93. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  94. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  95. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška SA2: 1/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  97. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  98. Agility I: Diskvalifikován

  99. Agility II: Diskvalifikován

  100. Jumping I: 5/47, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  101. Jumping II: Diskvalifikován

  102. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  103. QA4 Agility: Diskvalifikován

  104. QA5 Agility: Diskvalifikován

  105. QA6 Agility: Diskvalifikován

  106. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  107. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  108. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  109. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  110. QA1 agility: 25/53, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  111. QA2 agility: 34/53, 39.13 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  112. QA3 agility: 25/52, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  113. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  114. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  115. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  116. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  117. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  118. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  119. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  120. Agility Open: Diskvalifikován

  121. Agility Trial: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: Diskvalifikován

  123. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  124. Agility Open: 9/20, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  125. Agility Trial: Diskvalifikován

  126. Jumping Open: Diskvalifikován

  127. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  128. Agility S Ne : Diskvalifikován

  129. Agility S So : Diskvalifikován

  130. Jumping S Ne : 25/66, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  131. Jumping S So : Diskvalifikován

  132. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  133. 1. zkouška SA2: 4/11, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  134. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  135. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  136. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  137. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  138. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  139. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  140. Agility SA: Diskvalifikován

  141. Jumping SA: Diskvalifikován

  142. Zkouška SA2: 6/13, 50.75 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  143. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  144. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška SA2: 1/8, 42.46 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  146. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  147. zkouška 1 SA1: 3/6, 35.87 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  148. zkouška 2 SA1: 3/6, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  149. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  150. Jumping A1 + A0 SA1: Diskvalifikován

  151. Trial II. SA1: 3/5, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  152. Trial I. SA1: Diskvalifikován

  153. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  154. Agility I: 2/8, 30.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  155. Agility II: Diskvalifikován

  156. Agility III: 2/8, 27.57 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  157. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  158. Agility Trial I: 5/6, 49.28 s, 16.28 tr. b., 2.64 m/s

  159. Agility Trial II: 4/6, 53.09 s, 7.09 tr. b., 2.9 m/s

  160. Jumping: 1/6, 26.86 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s